خرید مانتو مجلسی

هر خانمی در کمدش دارای مانتو و لباس های رنگارنگ زیبا می باشد و امکان ندارد که یک خانم مانتو مجلسی در کمد خود نداشته باشد که برای جاهای مهم و رسمی از او استفاده کند. خرید مانتو یکی از لباس های مهم خانم ایرانی می باشد زیرا خانم های ایرانی بیشتر از هر لباسی از مانتو اسفاده می کنند. بنابر این بهتر است با شرایط و اصول مانتو مجلسی مناسب خود اشنا شوید تا با صرف صرف کم ترین زمان خود، تجربه ی بهترین خرید مانتو مجلسی را داشته باشد.

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی چیست

امروزه مانتوهای مجلسی یکی از رقیب های اصلی لباس های مجلسی هستند. به مانتو مجلسی مانتو کارشده هم میگویند به دلیل این که مانتو مجلسی دارای کار دست و گیپور های زیبا هستند در مراسم ها و مجالس مختلف این مانتو ها بیشتر استفاده میشوند و هر خانم نسبت به سلیقه و اندام خود مدل مانتو خود را انتخاب میکند.مانتو مجلسی بیشتر بلند هستند که زیبای این مانتو را چندین برابر کرده است. اگر دنبال استایلی متفاوتی هستید مانتو مجلسی توصیه میشود به شما زیرا مانتو مجلسی مدل های مختلفی دارد که برای شما توضیح میدهیم.

انواع مدل های مانتو مجلسی

  • مانتو مجلسی بلند مدلدار در بالا تنه
  • مانتو مجلسی گلدوزی شده
  • مانتو مجلسی جلو باز
  • مانتو مجلسی کار شده با مروارید یا سنگ دوزی
  • مانتو مجلسی کار شده با گیپور و حریر
  • مانتو مجلسی نامزدی
  • مانتو مجلسی بلند مدلدار در بالا تنه

این نوع مدل مانتو مجلسی زیبا و پرطرفدار چیزی کمتراز لباس مجلسی ندارد ، در واقع یکی از رقیب های سر سخت برای لباس های شب ماکسی می باشد. در برخی مواقع این دسته از مدل مانتو مجلسی از لباس های مجلسی برای مهمانی های شب مناسب ترهستند.طیف رنگی که برای این دسته از مانتو ها استفاده می شود مشکی، بادمجانی و بنفش می باشد

مانتو مجلسی گلدوزی شده

این دسته از مانتو مجلسی بسیار خاص و شیک هستند. که  بین خانم های ایرانی پر طرفدار می باشد. در حال حاضر در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود است و برای زیبایی بیشتر این نوع مدل قسمت های پایین تنه و بالاتنه به  شکل های خاص و زیبایی گلدوزی می شود.

مانتو مجلسی جلو باز

مانتو مجلسی دارای رنگ های مختلفی می باشد که خانم ها با توجه به رنگ لباس وکیف و کفش این مدل را انتخاب میکنند اگر قد شما کوتاه است بتر است با این مدل مانتو مجلسی کفش پاشنه دار استفاده کنید.

خرید مانتو

مانتو مجلسی کار شده با مروارید یا سنگ دوزی

این مدل مانتو مجلسی برای مراسم عروسی عقد و رسمی بیشتر استفاده میشود زیرا این مانتو مجلسی با سنگ دوزی زیبای بالای مانتو برای افرادی که بالا تنی زیبایی دارند فوق العاده می باشد.

مانتو مجلسی کار شده با گیپور و حریر

مانتو مجلسی کار شده با گیپور و حریر برای افراد خاص و ساده پوش می باشد خانم های خاص و شیک پوش بیشتر از این مدل پسند میکنند ولی این مدل برای افراد کم سن و سال خیلی جالب نمیباشد. این مدل مانتو مجلسی گیپور بیشتر در لبه استین مانتو و یا چاک مانتو به کار می رود با توجه به این که گیپوری که در این مانتو استفاده می شود دارای سنگ دوزی میباشد که قیمت این مدل مانتو مجلسی را بالا میبرد.

مانتو مجلسی نامزدی

این مدل مانتو مجلسی بیشتر مناسب عروس خانم ها و تازه عروس ها هست که معمولا به رنگ سفید و شیری است که دارای مدل های مختلفی می باشد مثل کوتاه ، بلند ، گل برجسته ، دنباله دار ، استین پوفکی و ساده می باشد.