خرید مانتو مجلسی
مانتو مجلسی چیست؟
انواع مدل های مانتو مجلسی
مانتو مجلسی بلند مدلدار در بالا تنه
مانتو مجلسی گلدوزی شده
مانتو مجلسی جلو باز
مانتو مجلسی کار شده با مروارید یا سنگ دوزی
مانتو مجلسی کار شده با گیپور و حریر
مانتو مجلسی نامزدی
نکات مهم برای خرید مانتو مجلسی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به مانتو مجلسی

شما هم از آن دسته خانم هایی هستید که برای حضور در میهمانی ها و مراسم های مهم استرس این را دارید که چه مدل لباس و مانتویی بپوشید؟ برای شما هم انتخاب کردن لباس و مانتو مجلسی کار سختی است؟

خرید مانتو مجلسی

هر خانمی در کمدش دارای مانتو و لباس های رنگارنگ زیبا می باشد و امکان ندارد که یک خانم مانتو مجلسی در کمد خود نداشته باشد که برای جاهای مهم و رسمی از آن استفاده کند. 

خرید مانتو یکی از لباس های مهم برای خانم های ایرانی می باشد زیرا خانم های ایرانی بیشتر از هر لباسی از مانتو استفاده می کنند.

 بنابراین بهتر است با شرایط و اصول مانتو مجلسی مناسب خود آشنا شوید تا با صرف کم ترین زمان خود، تجربه ی بهترین خرید مانتو مجلسی را داشته باشد.

خرید مانتو مجلسی

مانتو مجلسی چیست؟

امروزه مانتوهای مجلسی یکی از رقیب های اصلی لباس های مجلسی هستند.

 به مانتو مجلسی مانتو کارشده هم میگویند به دلیل این که مانتو مجلسی دارای کار دست و گیپور های زیبا هستند در مراسم ها و مجالس مختلف این مانتو ها بیشتر استفاده میشوند و هر خانم نسبت به سلیقه و اندام خود مدل مانتو خود را انتخاب میکند.

مانتوهای مجلسی بیشتر بلند هستند که زیبای این مانتو را چندین برابر کرده است. 

اگر دنبال استایلی متفاوتی هستید مانتو مجلسی به شما توصیه میشود. زیرا مانتو مجلسی مدل های مختلف زیادی دارد که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته ایم.

انواع مدل های مانتو مجلسی

 1. مانتو مجلسی بلند مدلدار در بالا تنه
 2. مانتو مجلسی گلدوزی شده
 3. مانتو مجلسی جلو باز
 4. مانتو مجلسی کار شده با مروارید یا سنگ دوزی
 5. مانتو مجلسی کار شده با گیپور و حریر
 6. مانتو مجلسی نامزدی
 7. مانتو مجلسی بلند مدلدار در بالا تنه

مدل های مختلف مانتو مجلسی

 • مانتو مجلسی بلند مدلدار در بالا تنه

این نوع مدل مانتو مجلسی زیبا و پرطرفدار چیزی کمتراز لباس مجلسی ندارد، در واقع یکی از رقیب های سر سخت برای لباس های شب ماکسی می باشد.

 در برخی مواقع این دسته از مدل مانتو مجلسی از لباس های مجلسی برای مهمانی های شب مناسب ترهستند.

طیف رنگی که برای این دسته از مانتو ها استفاده می شود مشکی، بادمجانی و بنفش می باشد.

 • مانتو مجلسی گلدوزی شده

این دسته از مانتو مجلسی بسیار خاص و شیک هستند. که  بین خانم های ایرانی پر طرفدار می باشد.

 در حال حاضر در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود است و برای زیبایی بیشتر این نوع مدل قسمت های پایین تنه و بالاتنه به  شکل های خاص و زیبایی گلدوزی می شود.

 • مانتو مجلسی جلو باز

مانتو مجلسی دارای رنگ های مختلفی می باشد که خانم ها با توجه به رنگ لباس و کیف و کفش این مدل را انتخاب میکنند اگر قد شما کوتاه است بهتر است با این مدل مانتو مجلسی کفش پاشنه دار استفاده کنید.

مانتو مجلسی گیپور

 • مانتو مجلسی کار شده با مروارید یا سنگ دوزی

این مدل مانتو مجلسی برای مراسم عروسی، عقد و مراسم های رسمی بیشتر استفاده میشود زیرا این مانتو مجلسی با سنگ دوزی زیبای بالای مانتو برای افرادی که بالا تنه زیبایی دارند فوق العاده می باشد.

 • مانتو مجلسی کار شده با گیپور و حریر

مانتو مجلسی کار شده با گیپور و حریر برای افراد خاص و ساده پوش می باشد خانم های خاص و شیک پوش بیشتر از این مدل پسند میکنند ولی این مدل برای افراد کم سن و سال خیلی جالب نمیباشد.

 این مدل مانتو مجلسی گیپور بیشتر در لبه آستین مانتو و یا چاک مانتو به کار می رود با توجه به این که گیپوری که در این مانتو استفاده می شود دارای سنگ دوزی میباشد که قیمت این مدل مانتو مجلسی را بالا میبرد.

 • مانتو مجلسی نامزدی

این مدل مانتو مجلسی بیشتر مناسب عروس خانم ها و تازه عروس ها هست که معمولا به رنگ سفید و شیری است که دارای مدل های مختلفی می باشد. کوتاه، بلند، گل برجسته، دنباله دار، استین پوفکی و ساده می باشد.

نکات مهم برای خرید مانتو مجلسی

اگر دوست دارید، در مراسم و میهمانی های رسمی که حضور دارید آراستگی ظاهر خود را حفظ کنید و جذاب و زیبا به نظر آیید باید برای خرید مانتو مجلسی مورد نظر خود نکات مهمی را در نظر داشته باشید.

 • اولین کار این است که با توجه به موقعیت و مکان مورد نظر بریا خرید مانتو اقدام کنید
 • آناتومی اندام خود را هرگز فراموش نکنید
 • با توجه به قد خود سعی کنید مانتو مجلسی کوتاه یا بلند را انتخاب کنید.
 • جنس و کیفیت پارچه استفاده شده در مانتو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
 • رنگ مانتوهای مجلسی اکثرا مشکی می باشد و شما به راحتی می توانید آن را با شال یا کیف مجلسی خود به آسانی ست کنید. بنابریان توجه به رنگ مانتو بسیار مهم می باشد.
نکات مهم برای خرید مانتو مجلسی
در نهایت اینکه 

شما عزیزان چنانچه برای انتخاب مانتو مجلسی دچار مشکل شده اید و نمی دانید که چطور میتوانید با هزینه ی موجود با کیفیت ترین و زیبا ترین مانتو را برای میهمانی ها و مراسم های مهمی که باید در آن ها حضور داشته باشید خریداری کنید می توانید از طریق سایت porove.com با مشاوران و همکاران ما، در ارتباط بوده و از آن ها مشورت و راهنمایی دریافت کنید.

سوالات مربوط به مانتو مجلسی
 1. چرا باید مانتو مجلسی بخریم؟
  به چند دلیل زیر نیاز است که خانم ها حداقل 1 مانتو مجلسی در کمد لباس های خود داشته باشند. با خرید مانتو مجلسی با یک تیر چند نشان می زنید چرا که می توانید علاوه بر میهمان های در مکان های دیگر هم از مانتو خود استفاده کنید. از آنجایی که لباس مجلسی گران است میتوانید با خرید یک مانتو مجلسی شیک به جای پیراهن مجلسی در میهمانی هایی که دوست دارید حجاب خود را کامل کنید استفاده کنید. 
 2. چه سبک مانتو مجلسی برای خانم های کوتاه قد مناسب است؟
  مانتوهایی که قد بالای زانو دارند، راه راه با خطهای عمودی می باشند، .مانتوهای تک رنگ و مانتوهای جذب
 3.  قیمت مانتو مجلسی چقدر است؟
  موارد مختلف بسیاری هستند که می توانند بر قیمت مانتو مجلسی تاثیر گذار باشند. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت مانتو مجلسی از طریق سایت porove.com با ما ارتباط بگیرید.