انتخاب و خرید مانتو بارداری
راه های خرید مانتو بارداری
نکات مهم برای خرید مانتو بارداری
انواع مانتو بارداری
مانتو بارداری نخی
مانتو بارداری اداری
مانتو بارداری مجلسی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید مانتو باردرای

انتخاب و خرید مانتو بارداری

در طول 9 ماه بارداری خانم ها دچار تغییرات فیزیکی زیادی می شوند و لازم دارند که لباس هایی را انتخاب کنند که نرم و راحت باشد و با پوشیدن آن ها احساس راحتی کنند.

در سال های قدیم معمولا خانم های باردار از لباس های قدیمی و گشاد دیگر خانم های فامیل استفاده می کردند تا این دوران باردای خود را سپری کنند چون اکثریت آن ها خانه دار بودند. اما در زمان حال با توجه به این که تعداد خانم های باردار در جامعه و در کل دنیا کم نمی باشد باید به فکر چاره بود.

وقتی باردار هستید، لباس پوشیدن یکی از مهم‌ترین چالش‌ها برای شماست، اینکه چه چیزی بپوشید؟ اعم از مدل، رنگ، جنس و سایز لباس ها و مانتوهایی که می پوشید از اهمیت بسیار برخوردار می باشند. 

خرید مانتو برای دوران بارداری و انتخاب لباس مناسب برای زمان بارداری مسئله ای است که دغدغه بسیاری از خانم های باردار شده است.

در ادامه می خواهیم به چند نکته درباره خرید مانتو بارداری اشاره داشته باشیم.

راهنمای خرید مانتو برای خانم های باردار

راه های خرید مانتو بارداری

از آنجایی که شما قرار است برای 9 ماه بارداری خود پوششی داشته باشید که با آن احساس راحتی کنید پس خیلی مهم است که برای خرید آن به چه مراکزی مراجعه کنید.

شما می توانید به صورت حضوری و یا حتی آنلاین خرید مانتو بارداری خود را انجام دهید.

اگر به صورت حضوری می خواهید برای خرید اقدام کنید فروشگاه های مانتو فروشی موجود در بازارهای بزرگ که در شهر محل زندگیتان وجود دارد انتخاب مناسبی است زیرا در این دوران شما خیلی زود خسته می شوید و نمی توانید مدام از این مغازه به آن مغازه بروید تا مانتو مورد نظرتان را انتخاب کنید. این یکی از مشکلاتی است که در خرید حضوری مانتو بارداری با آن مواجه هستید

راه دیگر هم برای خرید مانتو وجود دارد و آن هم خرید آنلاین می باشد که امروزه بسیاری از لوازم و مایحتاج خود را می توانید به راحتی در سایت های معتبر و شناخته شده مختلف پیدا کرده و برای سفارش آن ها اقدام کنید.

نکات مهم برای خرید مانتو بارداری

اگر شما هم در دوران بارداری خود بسر می برید و برای انتخاب و خرید مانتو مناسب در این دوران با مشکل مواجه شده اید با ما همراه باشید تا به شما چند نکته را در جهت انتخاب مانتو بارداری معرفی کنیم.

 • اولین مسئله که در زمان خرید مانتو بارداری باید به آن توجه داشته باشید فرم آن می باشد. شما باید مانتویی را انتخاب کنید که از فرم خوبی برخوردار است و در قسمت شکم آزادتر از مانتوهایی است که قبل از بارداری می پوشیدید.
 • انتخاب مانتوهایی که یقه آن ها مدل یقه هفت یا یقه قایقی است می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد زیرا این نوع مانتوها می توانند به صورت شما فرم دهند
 • اگر برای محل کار خود می خواهید یک مانتو مناسب انتخاب کنید مانتوهای باردای اسپرت مناسب ترین گزینه می باشند
 • برخی از خانم ها هستند که دوست ندارند در زمان بارداری مانتوهای طرح دار و رنگی بپوشند. این اصلا جای نگرانی ندارد شما می توانید مانتوهای را انتخاب کنید که طرح کمتری دارند را استفاده کنید. پوشیدن مانتو بارداری طرح دار با یک شلوار ساده می تواند یک ست بسیار زیبا برای دوران بارداری شما باشد.

این باور که پوشیدن لباس و مانتوهای تیره در دوران بارداری شکم شما را کوچکتر نشان می دهد تصوری است که اغلب خانم ها در دوران باردای خود دارند به همین خاطر است که از پوشیدن مانتوهای طرح دار و رنگی خودداری می کنند. 

به خاطر داشته باشید که پوشیدن مانتوهای رنگی انرژی مثبت بسیاری را به شما انتقال خواهد داد.

نکات مهم برای خرید مانتو بارداری

انواع مانتو بارداری

 1. مانتو بارداری نخی
 2. مانتو بارداری اداری
 3. مانتو بارداری مجلسی
 4. مانتو بارداری زیر رو رو
 5. مانتو بارداری کیمونویی

مانتو بارداری نخی

یکی از بهترین گزینه هایی خرید مانتو برای خانم های باردار انتخاب مانتوهای نخی می باشد که مناسب ترین گزینه برای فصل بهار و تابستان می باشد.

اگر در یکی از این دو فصل دوران باردرای خود را طی میکنید بهخاطر اینکه بتوانید گرمای کمتری را احساس کنید و به قول معروف گرمازده نشوید بهترین انتخاب خرید مانتو های نخی می باشد.

مانتوهای نخی در طرح ها و رنگ های مختلف از پارچه های مختلف طراحی شده اند که شما با هر سلیقه ای که داشته باشید می توانید هر آنچه که مد نظرتان می باشد را به راحتی انتخاب و خریداری کنید.

انواع مانتو بارداری

مانتو بارداری اداری

یکی از دغدغه هایی که خانم های باردار با آن در این دوان مواجه هستند انتخاب مانتو مناسب برای محیط کارشان می باشد.

خب، باید بگوییم که اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست و شما به راحتی می توانید با خرید یک مانتو اسپرت خود را در این دوران برای رفتن بهمحیط کارتان آماده کنید.

خوشبختانه این روزها بازار مانتوهای اسپرت آنقدرها داغ است که شما به راحتی می توانید مانتویی که دوست دارید را در طرح و رنگ های مختلف خریداری کنید.

مانتو بارداری مجلسی

خانم ها در هر سن و سال و شرایطی که باشند به ظاهر و تیپ خود اهمیت بسیار زیادی می دهند.

با توجه به این مسئله که شما نمی توانید در دوران بارداری لباس های مجلسی نسبتا جذب استفاده کنید یا از مانتوهای مخصوص استفاده کنید بنابراین باید به دنبال مناسب ترین گزینه برای این دوران خود باشید.

شما می توانید با ترکیب کردن پارچه های گیپورو حریر زیباترین و شیکترین مانتو مجلسی بارداری را برای خود آماده کنید.

مانتو اداری برای خانم های باردار

در نهایت اینکه 

ما سعی کرده ایم که با ارائه این مقاله به شما خانمهای باردار در امر خرید مانتو باردرای کمک کنیم. مدل های مختلف مانتوهای باردرای که شما می توانید برای راحتی خود در این دوران از آن ها استفاده کنید را به شما معرفی کردهیم.

سعی کردیم از میان انواع مانتو بارداری موجود در بازار بیشتر درباره سه نمونه از پرکاربردترین ها با شما صحبت کنیم.

شما عزیزان می توانید برای راهنمایی بیشتر در امر خرید این مدل مانتوها با ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به خرید مانتو بارداری
 1. بهترین الیاف هایی که در مانتو بارداری به کار می رود بهتر است از چه جنسی باشد؟
  با توجه به این مسئله که در این دوران بدن هفته به هفته در حال تغییر می باشد بنابراین شما باید لباس هایی را انتخاب کنید که با پوشیدن آن ها احساس راحتری داشته باشید. لباس هایی که از الیاف طبیعی همچون نخ و کتان می باشند.
 2. خرید مانتو بارداری چه مزیت هایی دارد؟
  در قسمت شکم و پهلو آزاد است، بعد از دوران بارداری هم می توان از آن استفاده کرد، به راحتی می توانید آن را با شلوارهای بارداری ست کنید و...
 3. قبل از خرید مانتو بارداری به چه چیز باید توجه کرد؟
  با توجه به این مسئله که رنگ های تیره گرما را بیشتر در روزهای تابستان به خود جذب می کنند بنابراین بهترین انتخاب رنگ برای روزهای بهاری و تابستانی انتخاب رنگ های روشن می باشد.