از یک نسلی به بعد کمتر دیده ایم که مانتوها دارای دکمه باشندو اغلب مانتوهایی که در فروشگاه های مانتو فروشی مشاهده کرده ایم جلو باز بوده اند و با تغییر فصل هم همچنان این نوع مانتو ها در فروشگاه ها وجود دارند.

مانتو جلو باز دخترانه

 خرید مانتو جلو باز

یکی از موارد مشترک برای خرید مانتو، تنوع و رنگ بندی ای است که انواع مانتو ها دارند و با توجه به سلیقه های مختلف در بازار موجود می باشند.

درباره مانتوهای جلو باز باید بگوییم که این نوع از مانتوها با توجه به اینکه در هر 4 فصل سال کارایی دارند یعنی از جنس های مختلفی دوخته شده اند که می توان آن ها را در هر فصل از سال پوشید دارای رنگ بندی های خاص می باشند و اغلب با پاراچه های ساده، تک رنگ و نهایت دو رنگ طراحی و دوخته می شوند.

انواع مانتو جلو باز

این روزها مدل های مختلف مانتو جلو باز روی بورس بوده و طرفداران بسیاری هم دارد این نوع از مانتو ها به صورت یقه دار و بدون یقه می باشند که بیشترین مانتوهای جلو بازی که در فروشگاه های مانتو فروشی مشاهده می کنید از نوع بدون یقه می باشند.

شاید برایتان جالب باشد که این نکته را هم بدانید، میزان فروش و متقاضی که مانتو جلو باز دارد بیشتر از سایر مانتوها می باشد.

برخی از مانتوهای جلو باز هم هستند که دوخت آن ها به صورت راسته می باشد و هیچگونه ساسونی ندارند. برای استفاده از این مانتو ها و زیباتر نشان داده شدن آن می توانید از کمربندهای مختلف در طرح های مختلف استفاده نمایید.

انواع مانتو جلو باز

مانتوهای جلو باز دارای طرح ها و مدل های مختلف بسیاری می باشند و برای هر نوع قشری طراحی شده اند. از دیگر نمونه های این نوع مانتو می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مانتو جلو باز تابستانی
  • مانتو جلو باز اسپرت
  • مانتو جلو باز نخی
  • مانتو جلو باز بلند
  • مانتو جلو باز کوتاه 

در مقاله های بعدی درباره هریک از انواع مانتو جلو باز بیشتر توضیح خواهیم داد.

زیر مانتو جلو باز چی بپوشیم؟

اغلب خانم ها زمانی که برای خرید مانتو به فروشگاه می روند بدون شک یک مانتو جلو باز هم خریداری خواهند کرد. اما سوالی که در همان لحظه خرید برایشان به وجود می آید این است که همراه با این مانتویی که خریده اند چی بپوشند؟

خوب ما شما را راهنمایی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که زیر مانتوهای جلو بازی که دارید چه لباسی مناسب است که بپوشید.

مانتو جلو باز

گزینه های مناسبی که می توانید از آن ها استفاده کرده و آن ها را زیر مانتو جلو باز خود بپوشید می تواند سارافون بلند، جلیقه و دامن، جلیقه و شلوار باشد.

معمولا گزینه اول و سوم بیشترین کاربرد را در اکثریت خانم ها دارد. زیرا که این دو گزینه بیشتر حالت رسمی دارند و اگر بخواهید در محیط کاری خود هم از مانتو جلو باز استفاده کنید پوشیدن سارافون بلند و جلیقه و شلوار می تواند گزینه مناسب تری باشد تا جلیقه و دامن.

جلیقه و دامن کمی خاص می باشد و بیشتر از آن در فصل پاییز و یا مکان هایی که رسمیت کمتری دارند استفاده می شود

البته این موضوع را هم به خاطر داشته باشید که برای انتخاب لباس مناسب همراه با مانتوهای جلو باز گزینه های مختلفی وجود دارند که همگی آن ها بسته به سلیقه خود شما می باشد.