خب اکثر خانم ها ترجیح می دهند که برای محیط کار خود از مانتوهای فرم اداری استفاده کنند تا از این دغدغه خلاص شوند.

اما انتخاب فرم اداری هم حساسیت های خاص خود را دارا می باشد که مهم ترین آن انتخاب رنگ مناسب مانتو اداری می باشد. زیرا که نمیتوان هر رنگی را برای مانتو اداری مناسب دانست و آن ها را انتخاب کرد.

حضور در محیط کاری نیاز به پوشش خاص دارد و شما نمی توانید با همان مانتو و لباسی که با آن ها به سینما و تفریح می روید در محیط کاریتان هم حضور داشته باشید. البته برخی از محیط های کاری نسبت به پوشش کارمندان خانم خود چندان سخت گیر نمی باشند یعنی حتما نیاز به پوشیدن لباس فرم نمی باشد و آنها می توانند از مانتوهایی غیر از مانتو فرم هم استفاده کنند اما نباید مانتوهای آن ها برای محیط کار نامناسب باشد.

ما در این مطلب کلا می خواهیم با شما درباره رنگ مناسبی که میتوانید از آنها برای مانتو اداری خود استفاده نمایید صحبت کنیم و شما در خرید مانتو اداری مناسب راهنمایی کنیم.

مانتو اداری

انتخاب  مانتو اداری

در ابتدا باید بدانید که هر کار و شغلی اصول و قواعد خاص خود را دارا می باشد و باید به آن ها احترام گذاشت. مثلا اگر شما در یک شرکت یا سازمانی کار می کنید که به پوشش کارمندان خود بسیار اهمیت داده و این مسئله برایشان بسیار مهم می باشد پس باید به آن احترام گذاشته و برای محیط کاریتان ارزش قائل شده پوشش مناسبی را انتخاب کنید.

اغلب شرکت ها برای اینکه یک نظم واحد و یکپارچه میان کارمندانشان از نظر پوششی ایجاد نمایند برای آن ها لباس های فرم در نظر می گیرند و یا از آن ها میخواهند که برای حضور در شرکت از لباس های فرم استفاده نمانید.

اینکه شما چطور می توانید لباس و مانتو فرم اداری مناسبی را برای خود تهیه نمایید کار چندان سختی نمی باشد. تنها کافی است با در نظر گرفتن اندام خود به مراکز و فروشگاه هایی که در زمینه فروش مانتوهای اداری فعالیت دارند مراجعه کرده و مانتو اداری مناسبی را برای خود تهیه نمایید.

جدیدترین مانتو اداری

رنگ مناسب مانتو اداری

قبل تر عنوان کرده بودیم که برای خرید مانتو اداری باید نکات مهم بسیاری را در نظر داشته باشید. یکی نکاتی که باید در خرید مانتو اداری به آن توجه داشته باشید رنگ آن می باشد.

انتخاب رنگ مناسب مانتو اداری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بر فرض مثال شما نمی توانید رنگ صورتی را برای مانتو اداری خود تهیه نمایید البته ناگفته نماند که برخی از رنگ ها مانند همین رنگ صورتی در برخی از بیمارستان ها و سازمانهای دیگر به عنوان مانتو فرم بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرید اما اگر شما کارمند رسمی یک شرکت بیمه باشید نمی توانید از رنگ صورتی برای فرم اداری خود استفاده نمایید.

 مناسب ترین رنگ هایی که شما می توانید برای فرم اداری خود از آن ها استفاده کنید رنگ هایی مانند: مشکی، سورمه ای، طوسی و در کل رنگ های سنگین می باشد

مانتو اداری مناسب

حرف آخر

رنگ هایی که برای فرم اداری خود انتخاب می کنید باید مناسب با محیط کاریتان باشد. معمولا شرکت ها مناسب با نوع فعالیت هایی که دارند برای کارمندان خود مانتو فرم انتخاب می کنند.

شکرت های هواپیمایی از رنگ های سورمه ای که دارای نوارهای آبی رنگ و قرمز می باشد استفاده می کند. شرکت های مهندسی معمولا رنگ مشکی را برای فرم اداری می پسندند.

بیمارتان ها معمولا برای هر پست و هر بخشی مانتو رنگ مخصوص به خود را دارند. پرستارها مانتوهایی به رنگ سورمه ای، کمک پرستارها مانتوهای سفید، خدمات مانتوهای کرم رنگ و...