راهنمای انتخاب و خرید مانتو بر اساس سن

مدل مانتوهایی که انتخاب می کنید و رنگ آن ها می تواند ظاهر شما زیباتر و اندامتان را خوش فرم تر کرده و یا برعکس عمل کند. اینکه ظاهری زیبا داشته باشید یا فرقی برایتان نداشته باشد که عیب های اندام شما در مانتو نشان داده می شود بستگی به خود شما دارد که چه سبک مانتویی را انتخاب می کنید.

دقت داشته باشید مدل و رنگ مانتو اگر به درستی انتخاب شود می تواند تمامی عیب های موجود در اندام شما را به راحتی بپوشاند و شما را بسیار شیک و جذاب تر نشان دهد. انتخاب مانتو و خرید مانتو مناسب برای هر سن و سالی متفاوت می باشد.

دختر خانم های جوان 20 ساله برایشان جالب نیست که مانتوهایی را بر تن کنند که خانم های سن بالاتر از آنها استفاده می کنند.

ما به شما خواهیم گفت که چطور برای انتخاب و خرید مانتو بر اساس سن اقدام کنید.

خرید مانتو

مدل مانتو برای خانم های جوان

دختر خانم های جوان و زیبا روی صحبت ما با شماست که همیشه به دنبال مدرن ترین و به روز ترین مانتوها و لباس ها می باشید و دوست دارید در مهمانی ها و جمع دوستان خود بدرخشید.

مناسب ترین انتخاب شما برای خرید مانتو در سن خودتان مدل های جلو باز، انواع مانتو اسپرت بلند و کوتاه، مانتو با طرح های سنتی و فانتزی و… می باشد.

اکثریت دختر خانم های امروزی به دنبال مانتوهایی هستند که سبک آن ها به گونه ای است که یقه ندارد و برای دوخت آن ها از پارچه های شل و سبک استفاده می شود.

از دیگر گزینه های انتخابی برای شما مانتوهایی در سبک کلاسیک می باشد که با طرح های نامتقارن زیبایی خاصی را در مانتو ایجاد کرده و جذابیت بیشتری به شما دخترخانم های جوان کم و سن و سال می دهد.

مانتوهای ساده د رنگ های شاد و فانتزی نیز یکی دیگر از جذاب ترین گزینه هایی است که شما می توانید آن ها را برای خود در نظر داشته باشید.

مانتو طرحدار دخترانه

مدل مانتو برای خانم های میانسال

اما شما خانم های شیک پوش میانسال، چه سبک مانتوهایی برای سن شما مناسب می باشد؟!

درست است که خانم ها در هر سن و سالی که باشند به سر و وضع خود اهمیت زیادی می دهند اما انتخاب لباس و مانتو برای سن  های بالا کمی سخت  خواهد بود.

شاید شما هم دوست داشته باشید که مانند دخترخانم های جوان کم سن و سال مانتوهایی را بر تن کنید که جذابیت خاصی دارند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای خرید مانتو مناسب از مدل های سنگین و خانمانه استفاده کنید و اصلا سسراغ مانتو های اسپرت دخترانه نروید.

مانتوهای زیبای بسیاری در بازار وجود دارند که برای سن شما بسیار مناسب می باشند. شما میتوانید از مانتوهای بلندی که روی آنها کار شده است و یا اصلا مانتوهای بلند ساده شیک استفاده کنید.

مانتو مناسب سن

انواع مدل های مانتو مجلسی و مدل مانتو ساده و طرح دار برای خانم های میانسال مناسب هستند. شما با توجه به سلیقه خود می توانید از مانتوهای رنگ تیره  یا روشن نیز استفاده کنید

البته ناگفته نماند که رنگ های روشنی انتخابی برای مانتو شما نباید جیغ باشند.