همیشه برای خرید لباس و مانتو مناسب خانم ها دغدغه زیادی دارند و به همین خاطر به دنبال شیک ترین و مدرنترین مانتوهای روز دنیا میباشند. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم یکی از مواردی که میتواند در خرید مانتو مناسب به شما کمک زیادی کند انتخاب مانتو با توجه به رنگ پوستتان میباشد. ما در مطلب امروز میخواهیم به دوستانی که دارای پوست معمولی میباشند کمک کنیم تا راحتر برای خرید مانتو اقدام کنند.

مانتو مناسب اندام

مانتو مناسب پوست های معمولی

 همانطور که میدانید رنگ پوست بدن انسان به سه دسته تیره، روشن و معمولی تقسیم بندی شده است. افراد رنگ پوست تیره دارند را به اصطلاح افراد سبزه و آن هایی که دارای پوست روشن هستند را سفید پوست گویند. در این میان افرادی هم هستند که نه پوستشان آنقدر تیره است که به آن ها سبزه گویند و نه آنقدر روشن که سفید پوست نامیده شوند، این افراد دارای پوستی به رنگ معمولی میباشند. انتخاب و خرید مانتو برای این دسته از افراد کار سختی نیست چرا که خوشبختانه میتوانند هر رنگ پارچه ای را که میخواهند برای مانتو خود انتخاب کنند.

رنگهای تیره و روشن شاید با رنگ های دیگر مغایرت داشته باشند اما ترکیب این دو رنگ چیز بسیار خاص و شیکی خواهد بود. دوستانی که دارای رنگ پوست معمولی میباشند میتوانند برای اینکه بهتر بتوانند مانتو مناسب رنگ پوست خود را پیدا کنند در زمان خرید مانتو به رنگ چشم خود توجه کرده و مانتوی خود را هماهنگ با رنگ چشمشان انتخاب کنند.

انتخاب مانتو براساس رنگ پوست

رنگ مناسب خرید مانتو برای افرادی با رنگ پوست معمولی

 گفتیم که هماهنگی رنگ مانتو به خاطر پوست بدن کمی سخت و دشوار میباشد اما اگر با توجه به رنگ چشم خود اقدام به خرید مانتو کنید کارتان راحتر خواهد بود. اگر شما جزء افرادی هستید که رنگ پوستتان معمولی میباشد  مناسب ترین رنگی که میتوانید برای مانتو خود انتخاب کنید شامل: رنگ بژ، رنگ صورتی، رنگ گندمی، رنگ آبی و مشکی میباشد.

رنگ نامناسب پوست های معمولی

 همیشه در نقطه مقابل مثبت یک نقطه مخالف هم وجود دارد. در نقطه مقابل رنگ های مناسب برای پوست های معمولی رنگ نامناسب هم وجود دارد که این رنگ ها عبارتند از: مغز پسته ای، بنفش، قرمز و قهوه ای تیره

مانتو نخی خنک

حرف آخر

 با توجه به مطالبی که در متن های بالا به آن ها اشاره کردیم شما بهتر و راحتر میتوانید مانتو مناسب رنگ پوست معمولی را انتخاب و خریداری کنید. در مطالب بعدی درباره انتخاب مانتو مناسب سایر رنگ های پوست با شما صحبت خواهیم کرد.