اکثرا هر آژانس هواپیمایی و شرکت هواپیمایی برای خود لباس فرمی مخصوص و منحصر به فردی دارد که در رنگ ها و مدل های خاصی طراحی شده اند. به همین علت است  انتخاب مدل برای مانتو فرم هواپیمایی کمی کار سخت و دشواری می باشد.

مانتو فرم

خرید مانتو فرم هواپیمایی

یکی از نشانه های اینکه شما کارمند آژانس یا شرکت هواپیمایی هستید مانتو فرمی است که بر تن دارید. 

این روزها مدیران کارکشته نشان داده اند که می توانند برای معرفی کسب و کار و برند خود از چه ابزارهایی استفاده کنند. انتخاب مانتو فرم یکی از همین ابزارهای معرفی برندبرای بسیاری از مشاغل روز دنیا می باشد.

اما مانتو فرم هواپیمایی به صورتی انتخاب می شود که با ورود افراد متفرقه به آزانس و شرکت با دیدن لباس فرم کارکنان می تواند به راحتی شغل آن ها را تشخیص دهد. به همین خاطر است که طراحی مانتو فرم هواپیمایی باید بدون عیب و نقص در مدل ها و رنگ های مختلف طراحی و دوخته شود.

<3>کاربرد مانتو فرم هواپیمایی

شاید با خودتان بگویید که چه لزومی دارد حتما از لباس و مانتو فرم هواپیمایی در آژانس ها و شرکت های هواپیمایی استفاده شود پوشیدن یک مانتو فرم اداری کفایت می کند.

خب ما به شما خواهیم گفت که در اصل کاربرد مانتو فرم هواپیمایی چه چیزی می باشد و چرا باید کارمندان وکارکنان آژانس هوایی حتما لباس فرم مخصوص بپوشند. مانتو فرم هواپیمایی را مهماندار هواپیما که عضو خدمه ی هوایی است می پوشد که توسط خطوط هوایی برای تضمین ایمنی و آسایش مسافر ها در پرواز های تجاری و جت های تشریفاتی ممتاز مورد استفاده قرار می گیرد. 

مانتو اداری رسمی

شاید ندانید که بعد از خلبان بیشترین مسئولیت بر دوش مهماندار هواپیما می باشد. بنابراین یک میهماندار باید از نظر ظاهری همیشه مرتب و خوش پوش باشد 

انواع مانتو فرم هواپیمایی

مانتو فرم هواپیمایی دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و می توان گفت از جمله مانتوهای فرمی است که رنگبندی های بسیار زیاد و متنوعی دارد

اگر شما هم جزء یکی از کسانی هستید که در آژانس های هواپیمایی مشغول به کار می باشید می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلف رنگ های گوناگون از مانتو فرم هواپیمایی را مشاهده کنید تا بهتر و راحتر بتوانید مانتو فرم مورد نظر خود را تهیه کنید.

این مسئله را هم در زمان خرید مانتو فرم هواپیمایی باید در نطر داشته باشید که هر کدام از شرکت ها بسته به رنگی که برندشان دارد، لباس فرم ها را خریداری می نمایند. مثلا اگر شما کارمند شرکت هواپیمایی ماهان هستید نمی توانید لباس فرم هواپیمایی ایران ایر را خریداری کرده و بر تن کنید.

انواع مانتو فرم هواپیمایی

قیمت مانتو فرم هواپیمایی

خب اولین چیزی که در زمان خرید مانتو بدون شک همه خانم ها به آن توجه می کنند قیمت آن است. حال تصور کنید که بخواهید مانتو فرم خریداری کنید؟

قطعا قیمت آن برایتان خیلی بیشتر اهمیت دارد زیرا قرار است که آن را در محیط کاریتان استفاده کنید و ترجیح میدهید که نسبت به هزینه ای که کرده اید مانتو شما دارای کیفیت باشد.

قیمت مانتو فرم هواپیمایی با توجه به نام شرکت و برند آن متفاوت می باشد. هر یک از شرکت های هواپیمایی قیمت های مخصوص به خود را برای مانتوهای فرمشان در نظر گرفته اند و شما برای آگاهی از قیمت آن ها می توانید با شرکت مورد نظر تماس گرفته و درباره قیمت مانتوهای فرم آن ها مطلع شوید.