خانم های قد بلند و به اصطلاح رشید که همیشه این دغدغه را دارید چطور مانتو مناسب با قد خود انتخاب کنید، ما در پُرو می خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید مناسب ترین مانتو برای خود را به راحتی انتخاب و خریداری کنید. 

پس پیشنهاد می کنیم که انتهای این مطلب با ما همراه باید تا به شما بگوییم که چطور انتخاب مانتو برای خانم های قد بلند به آسانی امکان پذیر خواهد بود.

قد بلند یک مزیت است که برخی از انسان ها از آن بهره مند هستند و برخی دیگر نه. اگر شما در دسته افراد قد بلند هستید باید بگوییم که خوش به حالتان چرا که هر لباسی که بر تن کنید زیبایی خود را بهتر و بیشتر نشان خواهد داد. البته ناگفته نماند که انتخاب لباس مناسب اندام و قد شما نیاز به کمی دقت دارد که بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

مانتو مناسب خانم های قد بلند لاغر

راهنمای انتخاب مانتو برای خانم های قد بلند

خب افراد بلند قد هم دارای دو دسته متفاوت می باشند دقیقا مثل افراد کوتاه قد. دسته اول افراد بلند قد لاغر و ریز نقش هستند و دسته دوم افراد لاغر چاق و دارای اضافه وزن. شما جزء کدام یک از این دو دسته هستید؟

ما در ابتدا می خواهیم به خانم های بلند قد لاغر اندام در انتخاب و خرید مانتو کمک کنیم و بعد از آن به سراغ دسته دوم خواهیم رفت.

 انتخاب مانتو برای خانم های قد بلند و لاغر اندام

خانم های خوش تیپ و خوش سلیقه پیشنهاد ما به شما عزیزان برای انتخاب مانتو مناسب خانم های قد بلند این است که از مانتوهای پیلی دار، فون و چین دار استفاده کنید و سعی کنید که قد مانتو انتخابی شما کمی بالای زانو باشد تا بهتر فرم و مدل خود را در تن شما نشان دهد.

انتخاب مانتو مناسب خانم های قد بلند چاق

 انتخاب مانتو برای خانم های قد بلند و دارای اضافه وزن

اما شما خانمهای قد بلندی که چاق هستید و اضافه وزن هم دارید. شما بهتر است مانتوهایی که دارای برش راسته هستند و رنگبندی نسبتا تیره ای دارند را انتخاب کنید تا اضافه وزن شما کمتر به چشم آید.

همه چیز در اینجا خلاصه نمی شود. این تازه شروع راه است که بدانید چه سبک مانتویی برای شما مناسب می باشد.

نکات مهم  خرید مانتو برای خانم های قد بلند

هنگامی که می خواهید مانتو مناسب قد و اندام خود را خریداری کنید باید چند نکته مهم را همیشه در نظر داشته باشید.

مانتو مجلسی مناسب خانم های قد بلند

  • خانم های قد بلند به خاطر داشته باشید که همیشه باید مانتویی را انتخاب کنید که بلندی آن تا زانوی شما باشد چرا که مانتوهای کوتاه اصلا برای شما برازنده نیستند و ممکن است فرم و زیبایی که دارند را به خوبی در تن شما نشان ندهند.
  • پیشنهاد می کنیم که از مانتو و شلوارهای همرنگ استفاده نکنید. تک رنگ بودن مانتو یا شلوار خیلی زیباتر می باشد. وقتی شما از یک رنگ همسان برای مانتو و شلوار خود استفاده می کنید باعث می شود که قد شما بلندتر نشان داده شود
  • گفتیم که انتخاب مانتو کوتاه برازنده شما نیست زیرا که کوتاه بودن مانتو دلیل بر بلندتر شنان داده شدن پاها شده و اصلا زیبا نیست
  • به سراغ مانتوهای گشاد هم نروید. این دست مانتوها اندام شما را بزرگتر نشان می دهند و برای افراد قد بلند گزینه مناسبی نیستند
  • دوستان عزیز قد بلند اگر می خواهید قد شما متناسب دیده شود باید مانتویی را انتخاب کنید که توجه اطرافیان را از قد شما دور کند پس گزینه مناسب مانتوهای کمردار تنگ می باشد که زیبایی خاصی به اندام شما می دهد.