با اینکه فصل بهار دارد به آخر می رسد اما هنوز هم خانم های زیادی هستند که به دنبال خرید مانتو مناسب برای این فصل از سال می باشند.

بهاری شدن هوا، طولانی شدن روزها و کوتاه شدن شب ها، گرم شدن هوا همگی مواردی هستند که می توانند در انتخاب مانتو مناسب در این فصل به شما کمک کند تا بهتر و راحت تر بتوانید مانتو مناسبی را برای فصل بهار خریداری کنید.

همه خانم ها دوست دارند با شروع سال جدید لباس های جدید بر تن کنند و مدام پیگیر مد روز می باشند. اما یک مسئله مهم که همیشه باید در زمان خرید مانتو به آن توجه داشته باشید انتخاب پارچه مناسب فصل می باشد.

مانتو بهاری

خرید مانتو

استفاده از مانتو در کشور ایران به عنوان یک نوع حجاب اسلامی می باشد که در کنار چادر برای خانم های ایرانی تعریف شده است.

در حقیقت زنان و دختران ایرانی از مانتو به عنوان یک لباس رسمی و نیمه رسمی استفاده می کنند که با توجه به موقعیت مکانی که در آن قرار دارند سبک و مدل مانتو فرق خواهد داشت.

مثلا  برای شرکت در یک میهمانی هرگز از مانتو فرم اداری استفاده نمی کنید بلکه بسته به نوع میهمانی مانتو مجلسی مناسب را انتخاب می کنید.

 مدل و جنس پارچه مانتو با توجه به همین موقعین مکانی و جغرافیایی مشخص می شود. شما هرگز از مانتوهای ضخیم در فصل های گرم سال استفاده نخواهید کرد و بلعکس از مانتوهای نازک در فصل سرد سال.

انتخاب مانتو مناسب فصل

این روزها طراحی و مدل های مانتو ها به قدری زیاد و متنوع شده است که از درب هر مغازه یا فروشگاه مانتو فروشی که عبور می کنید ناخواسته جذب خواهید شد تا جایی که اگر قصد خرید هم نداشته باشید ترغیب خواهید شد که خرید انجام دهید.

این ترغیب شدن برای خرید مانتو نیاز به کمی آگاهی قبلی دارد. اینکه شما برای کدام فصل سال می خواهید مانتو بخرید و رنگ بندی مانتو مورد نظر مناسب فصلی که می خواهید آن را بپوشید هست یا نه؟ اصلا جنس پارچه مانتو برای فصل مورد نظر انتخاب خوبی است؟

انتخاب پارچه مانتو بهاری

میبینید که خرید مانتو هم به این سادگی ها که شما فکر می کنید نمی باشد و باید موارد محتلفی را که در ظاهر بی اهمیت می باشند را حتما در نظر داشته باشید.

ما در سایت پُرو می خواهیم به شما کمک کنیم تا برای خرید مانتو در فصل بهار بتوانید مناسب ترین انتخاب را انجام دهید به همین خاطر می خواهیم به شما پارچه مناسب مانتو بهاری را معرفی کنیم.

پارچه مناسب مانتو بهاری

گفتیم که با شروع شدن فصل بهار هوا کم کم رو به گرمی می رود و انتخاب لباس مناسب برای این فصل از سال بسیار مهم می باشد. زیرا که با گرم شدن هوا شما بیشتر عرق خواهید کرد و قطعا بوی بد و نامطبوعی که از این داستان به وجود می آید نه خوشایند شماست و نه اطرافیانتان. بنابراین باید در زمان خرید مانتو برای فصل بهار حتما جنس پارچه آن را در نظر داشته باشید.

مانتو حریر

پارچه حریر یک نوع پارچه مناسب مانتو بهاری می باشد که این روزها مورد استقبل شدیدی قرار گرفته است. 

این نوع مانتوها بسیار خنک بوده و یک انتخاب مناسب نه تنها برای فصل بهار است بلکه در تابستان هم می توانند کار شما را راه بیاندازند. در حقیقت شما با یک تیر دو نشان زده اید.

البته اغلب پارچه های مانتو بهاره را می توانید در تابستان نیز استفاده کنید مانند پارچه های نخی که همچون پارچه حریر نازک و بسیار خنک می باشند.

پارچه گلدار برای مانتو بهاری

پارچه های گلدار

انتخاب پارچه های گلدار بخشی از مد لباس برای فصل های بهار و تابستان می باشند که اکثریت آن ها از جنس نخ و بسیار خنک می باشند.

گل های ریز و درشت، رنگا رنگ بودن و شلوغ بودن این سبک پارچه ها جلوه و زیبایی به مانتوهای شما برای این دوفصل گرم سال می دهد

رنگ پارچه انتخابی هم می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. مثلا انتخاب رنگ سورمه ای از پرطرفدار ترین رنگ ها می باشد که برای هر مدل لباس و مانتو می توانید از آن استفاده کنید و فرقی ندارد که شما این رنگ را برای پارچه مانتو بهاری خود انتخاب کرده اید که می خواهید در محل کار بپوشید با برای مانتو مجلسی خود انتخاب کرده باشید. رنگ سورمه ی در عین سنگینی بسیار شیک و جذاب می باشد

جمع بندی

مانتو و پارچه مناسب مانتو بهاری که شما انتخاب کرده اید بدون شک با در نظر گرفتن فاکتورهایی انجام شده است که برای خرید مانتو باید حتما آن ها را در نظر داشته باشد.

متاسفنه برخی از خانم ها هستند که در زمان خرید تنها به طرح و رنگ آن توجه دارند و جنس پارچه مانتو را فراموش می کنند و در اکثر موارد هم بعد از خرید خود پشیمان می شوند چرا که مانتوی انتخابی آن مناسب با فصلی که در آن قرار دارند نمی باشد.

بنابراین همیشه این موارد را برای انتخب مانتو در نظر داشته باشید. اول اینکه مانتویی مناسب با سن و سال خود انتخاب کنید. اندام خود را هرگز فراموش نکنید، رنگ و طرح را متناسب با مکان و مناسبتی کـه برای آن مانتو خریداری میکنید بپسندید.

برای میهمانی مانتوهای مجلسی تهیه کنید و مانتوهای اسپرت را برای کارهای روزمره خود در نظر بگیرید. برای آسانی و راحت بودن خودتان در مانتو انتخابی، سعی کنید که از مانتوهای تنگ و کوتاه خودداری کنید و استفاده از این سبک مانتوها را برای میهمانی ها و مجالس دیگر کنار بگذارید.

مانتو مجلسی بهاری

اما نکته بسیار مهم جنس پارچه مانتو می باشد که باید با توجه به فصل سال در انتخاب آن دقت کافی به خرج دهید تا از خرید خود پشیمان نشوید. 

ما در سایت پُرو با شما درباره انتخاب پارچه مناسب مانتو بهاری صحبت کردیم و آنچه را که لازم بود برای خرید مانتو مناسب فصل بهار بدانید در اختیار شما قرار داده ایم. امیدواریم که توانسته باشیم شما را در خرید مانتو مناسب این فصل سال یاری کرده باشیم.