انواع ست مانتو و دامن

  • ست مانتو و دامن پلیسه
  • ست مانتو و دامن حریر
  • ست مانتو و دامن چین دار
  • ست مانتو و دامن جین
  • ست مانتو و دامن چهارخونه
  • ست مانتو و سرهمی

ست مانتو و دامن پلیسه

مدل ها و پارچه های مختلفی برای دوخت و طراحی دامن مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به فصلی که در آن قرار داریم می توانید مناسب ترین و بهترین ست مانتو و دامن را در اختیار داشته باشید.

یکی از مدل های دامن که کم طرفدار هم نمی باشد و برای فصل بهار و تابستان گزینه مناسبی جهت ست کردن با مانتو است، دامن پلیسه می باشد.

دامن پلیسه با چین های فراوانی که دارد خنک و راحت بوده و برای خانم های لاغر اندام گزینه بسیار مناسبی می باشد زیرا که پلیسه های این سبک مانتو شما را کمی پُر تر از آن چه که هستید نشان می دهد دقیقا برعکس خانم های چاق و تپل که انتخاب این سبک دامن برای ست کردن با مانتو به آنها توصیه نمی شود. این دوستان می توانند به جای ست مانتو با دامن پلیسه از دامن های بدون چین استفاده کنند که کمی آن ها را لاغرتر نشان دهد.

انتخاب کفش مناسب هم میتواند در ست لباس شما تاثیر زیادی داشته باشد پس گزینه مناسب کفش برای ست مانتو و دامن پلیسه صندل و کتانی است.

و اما اصلی ترین مسئله  خرید مانتو مناسبی است که می خواهید آن را با دامن پلیسه خود بپوشید. مانتوهایی که پارچه آن ها طراحی آن ها ساده است یا مانتوهای جلو باز با یقه های پهن در جلو مانتو یک مانتو مناسب است که می توانید برای ست کردن لباس خود انتخاب کنید.

ست مانتو ودامن پلیسه

ست مانتو با دامن حریر

پارچه و طرح های مختلفی در دوخت دامن به کار برده می شوند که هر یک از آن ها در جایگاه خود زیبایی منحصر به فردی دارند.

دامن حریر گزینه بعدی است که می توانید با انتخاب یک مانتو مناسب برای آن، ست لباس خود را زیباتر کنید.

دامن حریر هم مانند دامن پلیسه از پرطرفدار ترین مدل های دامن برای فصل بهار و تابستان می باشد که در طرح ها و رنگ های متنوع بسیاری در بازار وجود دارد.

مانتویی که میخواهید به همراه دامن حریر خود از آن استفاده کنید باید جنسش به پارچه دامن شما نزدیک باشد و با آن همخوانی خوب و مناسبی داشته باشد. انتخاب مانتو نخی برای ست مانتو و دامن حریر گزینه بسیار مناسبی می باشد.

یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید برای دامن حریر خود آن را در نظر داشته باشید مانتو کتی رنگ روشن می باشد که با دامن حریر گلدار ست بسیار زیبا و جذابی برای میهمانی است.

ست مانتو و دامن جین

ست مانتو با دامن چین دار

مدل بعدی از ست مانتو و دامن که می خواهیم به شما معرفی کنیم دامن های چین دار هستند. این مدل دامن ها بیشتر برای ست های میهمانی کاربرد دارند. طراحی این دامن در برخی مواقع به گونهای است که به مانتو مناسب خود متصل هستند و هم به صورت تکی موجود می باشند و شما با سلیقه خود می توانید مانتو مناسب آن را انتخاب کنید

ست مانتو با دامن جین

پارچه طرح جین از پارچه های پرطرفداری است که  برای پوشش های مختلف از پیراهن گرفته تا مانتو می توان از آن استفاده کرد.

این نوع پارچه مناسب تمام فصول سال می باشد که طرح ها و رنگ های متنوع بسیار زیادی دارد.

بری ست مانتو و دامن جین گزینه مناسب مانتوهای نخی رنگ روشن، مانتوهای پانچو برای دامن جین راسته و مانتو کتی بری دامن جین کلوش می باشد.

ست مانتو و دامن چهارخونه

ست مانتو و دامن چهارخونه

تا به اینجا درباره دامن هایی صحبت کردیم که بیشتر میتوانید در فصل های گرم سال از آن ها استفاده کنید و برخی را هم در 4 فصل. اغلب طرخ دامن هایی که برای ست کردن آنها با مانتو در مطالب بالا اشاره شده اند طرح های ساده ی دارند. اما سبک دیگری از دامن ها هستند که با پارچه های چهارخانه دوخته شده اند و ست کردن آن ها با مانتو بسیار شیک و زیبا خواهد بود.

از دامن های چهارخانه که اغلب با پارچه های پشمی دوخته می شوند می توان در پاییز و زمستان استفاده کرد و از جمله دامن هایی است که طرفداران خاص خود را دارد.

اگر میخواهید ست پاییزه و زمستانی خاص و منحصر به فردی داشته باشید دامن های چهارخانه گزینه مناسبی است.

شما می توانید این سبک دامن را با مانتو و بارانی های خنثی همچون استخوانی و قهوهای رنگ ست کنید همچنین پوشیدن بوت های بلندی که زیر دامن قرار میگیرند ست لباس شما را کامل تر و جذاب تر خواهد کرد

ست مانتو و سرهمی

انتخاب عالی برای تابستان ست مانتو و سرهمی است. سرهمی های دامن دار که به آن ها پیراهن های ساحلی هم گفته میشود. این طرح دامن های سرهمی زیباترین و بهترین گزینه برای بهار و تابستان می باشد که با انتخاب یک مانتو مناسب ست بی نظیری خواهد شد