دغدغه همه خانم ها در زمان خرید لباس مخصوصا مانتو این است که یا مانتو انتخابی آن ها مناسب اندامشان نیست و یا اینکه بخشی از مانتو در تن آن ها زیبایی که باید از خود نشان بدهد را ندارد.

خب این مسئله میتواند دلایل بسیار زیادی داشت باشد. مثلا اگر مانتو در بخش بالا تنه جلوه ای که باید در تن شما داشته باشد را ندارد به خاطر سایز سینه ها و فرم سرشانه های شماست. یا اگر در بخش پایین تنه مشکل دارید علت آن سایز باسن می باشد.

ما امروز در پُرو می خواهیم به آن دسته از خانم هایی که سینه های بزرگی دارند کمک کنیم تا بتوانند مناسب ترین مانتویی که می خواهند را خریداری کنند و نگران این موضوع هم نباشند که از فلان مانتو خوششان آمده اما به خاطر سایز سینه هایشان نمی توانند برای خرید آن مانتو اقدام کنند.

مدل مانتو برای خانم هی چاق

راهنمای انتخاب مانتو برای خانم هایی با سینه بزرگ

اگر شما هم جزء آن دسته از خانم هایی هستید که سینه های بزرگی دارید و نمی توانید مانتو مورد علاقه خود را خریداری کنید با ما همراه باشید تا با راهنمایی هایی که به شما عزیزان می کنیم خیلی راحت بتوانید برای خرید مانتو مورد نظر خود اقدام کنید.

متاسفانه برخی خانم ها زمانی که یکی از اندام های بدن آن ها بیش از اندازه بزرگ یا کوچک است اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و مدام نگران هستند که نتوانند لبس و مانتویی که می خواهند را داشته باشند. در نقطه مقابل این خانم ها هم گروهی دیگر هستند که اصلا با بزرگ بودن سینه های خود مشکلی ندارند بلکه این موضوع باعث شده است که آن ها اعتماد به نفس بالایی هم داشته باشند.

خب، بزرگ بودن سینه برای برخی از خانم ها نقطه قوت و برای برخی دیگر نقطه ضعف می باشد. چرا که این مسئله برخی مواقع دردسر ساز خواهد بود مخصوصا زمانی که می خواهید مانتو و لباس مورد علاقه ای که در فروشگاه دیده اند را بخرند.

اما این جا پایان کار نیست بلکه شما می توانید در صورت رعایت کردن چند نکته خیلی راحت مشکل خود را حل کرده و آنچه که می خواهید را خریداری کنید. یکی از مواردی که باید رعایت کنید تا بتوانید لباس و مانتو دلخواهتان را انتخاب کنید استفاده از سوتین مناسب می باشد.

مانتو مناسب خانم هایی با سینه بزرگ

انتخاب مانتو برای خانم‌هایی با سینه بزرگ

روی صحبت ما با خانم هایی است که سینه بزرگ دارند و آن را یک عیب می دانند باید به این خانم های عزیز بگوییم که داشتن سینه بزرگ عیب که نیست بلکه یک ویژگی برای شما نسبت به خانم هایی که سینه کوچکی دارند به حساب می آید.

ویژگی که باعث می شود شما مانتو و لباس ویژه ای را همیشه به تن داشته باشید و به نوعی منحصر به فردترین باشید.

انتخاب مانتو برای خانم هایی با سینه بزرگ شاید کمی سخت باشد اما پُرو اینجاست تا به آن ها در انتخاب و خرید مانتو مناسب کمک کند.

خانم هایی با سینه های بزرگ بهتر است که از مانتویی استفاده کنند که دارای بالاتنه گشاد می باشد زیرا که این نوع مانتو، سینه های آن ها را کوچکتر از سایز اصلی نشان می دهد. نکته مهم که باید در نظر داشته باشید شکم شماست. اگر شکم شما هم بزرگ باشد دیگر این راه حلی که به شما گفتیم جوابگو نخواهد بود و دوباره برمیگردیم سر پله اول و سختی انتخاب مانتو برای شما.

مانتو مجلسی برای خانم هایی با سینه بزرگ

مانتو تنگ یا مانتو با بالاتنه تنگ تر، باعث کشیدگی در ناحیه سینه می‌شود که به طور جدی توجه را به این سمت خواهد کشاند. توجه داشته باشید که اصلا از مانتوهایی که در دو طرف آنها دکمه کار شده است استفاده نکنید زیرا که این طرح مانتو در بزرگ نشان دادن سینه ها تاثیر مستقیمی دارند . پس بهتر است که دور خرید این نوع مانتوها را خط بکشید.

برخی از خانم پوشیدن مانتوهایی که روی سینه آنها جیب دارد را دوست دارند همچنین از مانتوهای پلیسه دار و چین دار نیز خوششان می آید باید به این دوستان بگویم که انتخاب این سبک مانتو باعث می شود که شکل سینه های شما درست تر نشان داده شود اما یک راه وجود دارد که بتوانید این سبک مانتوها را هم استفاده کنید آن هم این است که از روسری های خوش رنگ و زیبا می باشد که توجه ها را به سمت بالا کشیده و خیلی راحت تکنیکی است برای کوچک نمایش داده شدن سینه های شما.

مانتو مناسب اندام

جمع بندی

پس در انتخاب مانتو برای خانم هایی با سینه بزرگ سعی خود را بکنید تا آنجایی که برایتان امکان دارد مانتوهایی را انتخاب کنید که در قسمت سینه ساده و کمی گشاد هستند و در بقیه قسمت ها چین، پلیسه و حتی بند دارند. انتخاب این سبک مانتوها توجه ها را به بخش های دیگری جلب خواهد کرد  و بین اندام های شما نیز توازن ایجاد می شود