مانتو مشکی امروزه با داشتن تنوع های بسیاری که دارد به عنوان یک مانتو رسمی و مجلسی برای خانم های ایرانی شناخته شده است که میتوانند از این سبک مانتو در هر نوع مرسم عزاداری استفاده کنند.

مانتو مشکی مناسب

در حقیقت مانتو مشکی یکی از مدل مانتوهایی می باشد که طرفداران آن خیلی زیاد می باشند و متقاضی برای آن بسیار زیاد است. شاید بتوانیم به جرات بگوییم که یکی از بی نظیرترین و شیک ترین مدل های مانتو که هم سبک مجلسی آن و هم ساده آن بسیار خواهان دارد مانتو مشکی می باشد. چرا که کاربرد همه جایی دارد.

شما می توانید مانتو مشکی که خریده اید را هم در محل کار خود بپوشید و هم می توانید سبک مجلسی طور آن را برای میهمانی ها و مراسم های مهمی که حالت رسمی طور دارند استفاده کنید.

یکی از کاربردهای دیگری که مانتو مشکی دارد در ایام محرم می باشد  که خانم های مانتویی برای حضور در مکان هایی که برگزار کننده مراسم عزاداری می باشند به دنبال مدل مانتو مشکی مناسب ماه محرم هستند تا پوشش مناسبی داشته باشند.

مانتو مشکی گلدار

سوالات شما

 1. مانتو مشکی برای مه محرم را از کجا می توان تهیه کرد؟
  برای خرید و تهیه مانتو مشکی مناسب ماه محرم می توانید به فروشگاه ها و سایت هایی مراجعه کنید که علاوه بر مانتوهای رسمی  و مجلسی، مانتو مشکی مناسب برای ماه محرم را نیز دارند.
 2. برای خرید مانتو مشکی به چه نکاتی باید توجه کرد؟
  قبل از اینکه بخواهید مانتو مورد نظرتان را خریداری کنید باید در ابتدا این موضوع را در نظر داشته باشید که می خواهید از آن مانتو در چه مکانی استفاده کنید و با در نظر گرفتن این موضوع مناسب ترین مانتو را انتخاب کنید
 3. مانتو گیپور انتخاب مناسبی است برای ماه محرم؟
  بهتر است که از مانتوهای مشکی ساده برای این ایام استفاده کنید البته که مانتو گیپور می تواند گزینه مناسبی باشد برای حضور شما در مراسم های خانگی که در ایام محرم برگزار می شود.

مانتو مشکی مناسب اندام

مانتو مشکی برای خانم های لاغر اندام

خانم های لاغر اندامی که به دنبال مانتو مشکی مناسب برای ماه محرم هستید اما نمی دانید که چه سبک مانتویی برای شما مناسب می باشد. ما در سایت پُرو به شما کمک خواهیم کرد تا هم مانتو مشکی مناسب برای ماه محرم را به راحتی خریداری کنید و هم بتوانید مانتو مجلسی مناسب با فرم اندام خود را بخرید.

با توجه به وزن و تناسب اندامی که دارید باید بگوییم که خیلی راحت می توانید اقدام به خرید مانتو دلخواه کنید. اما آنچه که باید در نظر داشته باشید این است که برای انتخاب مناسب ترین مانتو نیاز است که یک سری نکات را در نظر داشته باشید.

شما می توانید مانتو مشکی کوتاه را انتخاب کنید تا چندان لاغری شما به چشم نیاید. اما از آنجایی که رنگ مشکی باعث می شود افراد کمی لاغر تر از آنچه که هستند نشان داده شوند بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که موارد زیر را حتما در زمان خرید مانتو در نظر داشته باشید.

 1. از مانتوهایی استفاده کنید که یقه های بزرگی دارند و به کمک آن لاغری شما پنهان خواهد شد و چندان به چشم نمی آید
 2. در زمان خرید مانتو دقت کنید که طرح های استفاده شده در مانتواز اشکال بسیار برجسته و بزرگی باشند زیرا در این سبک مانتوها اندام شما جذاب تر از حد واقعی نشان داده خواهد شد

مانتو مشکی کوتاه

مانتو مشکی برای خانم های چاق اندام

مانتو مشکی برای خانم های چاق اندام نیز بسیار مناسب می باشد و می توانند به راحتی یکی از بهترین و مناسب ترین مانتوهایی که می خواهند را انتخاب کنند. 

خانم های چاق هم مانند خانم های لاغر اندام در زمان خرید مانتو مشکی مناسب ماه محرم باید چند نکته را در نظر داشته باشند.

 • بهتر است که خانم های چاق اندام مانتوهای مشکی بلند را انتخاب کنند تا چاقی آنها زیاد به چشم نیاید و کمی لاغر تر نشان داده شوند.
 • مانتوهایی را انتخاب کنید که طرح های کار شده روی آن ها اشکال ریز باشند دقیقا برعکس طرح هایی که روی مانتو خانم های لاغر اندام باید باشد. ریز بودن طرح ها در لاغرتر نشان دادن شما تاثیر گذار می باشند.
 • بهتر است که از مانتوهای جلوباز با آستینهای گشاد استفاده نکنید 

مانتو مشکی برای خانم های لاغر اندام

خرید مانتو مشکی مناسب ماه محرم

این روزها خرید مانتو مشکی برای مراسم های مختلف همچون محرم کار چندان سختی نیست و شما به راحتی بدون اینکه بخواهید در هوای گرم تابستان به خیابان های شلوغ شهر خود بروید از طریق اینترنت و از فروشگاه هایی که به صورت اینترنتی در زمینه فروش لباس و مانتو فعالیت دارند خرید خود را انجام دهید.

شاید این نحوه خرید کردن برایتان سخت باشد و بگویید که از سایز مانتو انتخابی چطور باید اطمینان پیدا کنیم؟! این اصلا کار سختی نیست چرا که مشاوران زیادی هستند که در این سایت ها فعالیت دارند و شما قبل از اینکه اقدام به خرید کنید می توانید سوالاتی که برایتان مطرح شده است را از آن ها پرسیده و با اطمینان بیشتری اقدام به خرید مانتو مشکی مناسب ماه محرم کنید

مانتو مشکی راسته آستین کلوش
جمع بندی

از مهمترین موضوعاتی که باید در زمان خرید و انتخاب مدل مانتو مشکی مناسب ماه محرم به آن توجه داشته باشید. موضوعی است که در بیشتر مطلبی سایت پُرو به آن اشاره کرده ایم و آن هم آشنایی با آناتومی اندامتان می باشد و اینکه مانتویی که انتخاب می کنید مناسب مکانی که میخواهید در آنجا حضور داشته باشید می باشد یا نه.

برای خرید مانتو مشکی مناسب که بتوانید آن را در ماه محرم استفاده کنید می توانید با  مشاوران ما در ارتباط باشید تا در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی کنند.