ست کردن مانتو قرمز
ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری مشکی
ست کردن مانتو قرمز با شل و روسری طوسی
ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری سفید
ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری سبز
ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری آبی
ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری طرح دار
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به مانتو قرمز را با شال و روسری چه رنگی ست کنیم؟

اینکه مانتو قرمز خود را بهتر است با چه رنگ شال، روسری، کیف و کفش ست کنید کار چندان آسانی نمی باشد. زیرا ممکن است که اصلا از ترکیبی که برای ست کردن انتخاب کرده اید رضایت نداشته باشید و زمان بیشتری از شما گرفته خواهد شد تا بتوانید مناسب ترین انتخاب را برای ست مانتو خود انجام دهید.
یکی از مشکل ساز ترین مواردی که اکثریت خانم ها در زمان ست کردن مانتو خود با آن درگیر می باشند انتخاب شال و روسری است. اینکه چه رنگ شال و روسری می تواند مناسب با رنگ مانتویی باشد که می خواهند آن را بپوشید.
مثلا: برای ست کردن شال و روسری با مانتو مشکی شاید خیلی راحتر بتوانید انتخاب داشته باشید چرا که تقریبا تمام رنگ ها را می توان با مانتو مشکی ست کرد. اما اگر رنگ مانتو شما رنگی به غیر از رنگ مشکی باشد چه کار باید بکنید؟!
پیشنهاد می کنیم اگر مانتویی که انتخاب کرده اید رنگش قرمز می باشد تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا شما را در ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری مناسب راهنمایی کنیم.

ست کردن مانتو قرمز 

مانتو قرمز را با شال و روسری چه رنگی ست کنیم؟ این سوالی است که بیشتر خانم ها با آن درگیر می باشند. ما، در ادامه به چند روش ست کردن شال و روسری با مانتو قرمز اشاره کرده ایم تا شما در زمان خرید شال بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

 1. ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری مشکی
 2. ست کردن مانتو قرمز با شل و روسری طوسی
 3. ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری سفید
 4. ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری سبز
 5. ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری آبی
 6. ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری طرح دار

ست کردن مانتو قرمز با رنگ های مناسب

 • ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری مشکی

انتخاب شال و روسری مشکی یکی از گزینه های پرطرفدار برای ست کردن با انواع مانتوها مخصوصا مانتو قرمز رنگ می باشد. اولین گزینه پیشنهادی ما در سایت پُرو به شما خانم های خوش پوش و خوش سلیقه انتخاب شال یا روسری مشکی می باشد که میتواند ترکیب بسیار خوبی برای مانتو قرمز باشد.
رنگ مشکی همانطور که می دانید یک رنگ خنثی می باشد که به خوبی با رنگ های تند و آتشین همچون قرمز، نارنجی و... هم خوانی دارد.
استفاده از رنگ مشکی در کنار رنگ قرمز به اندازه ای زیبا و جذاب است که دیگر نیازی به رنگ سوم در ست لباس شما وجود ندارد. مثلا شما می توانید با خرید کیف زنانه و کفش مشکی یا شال مشکی ست زیبایی را برای مانتو قرمز خود فراهم کنید.

ست مشکی و قرمز جذاب

 • ست کردن مانتو قرمز با شل و روسری طوسی

رنگ طوسی  از سری رنگ هایی است که هر طیف آن( روشن و تیره) یک همخوانی بسیار خوبی را با رنگ قرمز برقرار می کنند. این رنگ همچون رنگ مشکی از جمله رنگ های خنثی می باشد که ترکیب زیبایی را با رنگ قرمز در استایل شما به وجود می آورد.
به خاطر داشته باشید که انتخاب شال یا روسری طوسی رنگ در کنار مانتو قرمز به رسمی تر شدن استایل شما کمک بسیاری خواهد کرد.

ست رنگ های قرمز و طوسی

 • ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری سفید

رنگ بعدی که می خواهیم به شما معرفی کنیم تا به پاسخ سوالتان درباره اینکه مانتو قرمز را با شال و روسری چه رنگی ست کنیم؟ نزدیکتان کنیم انتخاب رنگ سفید می باشد.
رنگ سفید شال و روسری در کنار مانتو قرمز یک ترکیب رنگ زیبایی را برای شما به همراه دارد و به هیچ عنوان هم محدودیتی در آن وجود ندارد.
استفاده و ترکیب شال یا روسری سفید به همراه مانتو قرمز ظاهری جوان تر به شما می دهد.

مانتو قرمز با شال سفید ست کنید

 • ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری سبز

شاید ندانید که رنگ سبز، مکمل رنگ قرمز است و این یعنی گزینه مناسب برای ست کردن آن با مانتو قرمز. ترکیب این دو رنگ به قدری جذاب است که جزء ترندهای سال 2019 نیز شناخته شده است.

ست کردن رنگ قرمز با رنگ سبز

 • ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری آبی

این باور اشتباهی است که اغلب خانم ها فکر میکنند که استفاده از رنگ قرمز و آبی در کنار هم هیچگونه سنخیتی با هم ندارند و اصلا ترکیب خوبی از آب در نمی آیند.
باید بگوییم که ترکیب رنگ هایی همچون قرمز، زرد و آبی درست ترین ترکیبی است که شما همیشه می توانید از آن ها استفاده کنید.
رنگ آبی در دسته بندی رنگ های سرد قرار دارد و رنگ قرمز از رنگ های گرم می باشد و ترکیب بسیار فوق العاده ی را به همراه دارند. ترکیب رنگ آبی و قرمز، یک ترکیب کلاسیک است و هیچ گاه قدیمی نمی‌شود.

ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری آبی

 • ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری طرح دار

تا به اینجا درباره رنگ هایی با شما صحبت کردیم که جزء اصلی ترین رنگ هایی هستند که می توانید برای ترکیب آن ها در لباس های خود استفاده کنید.
رنگ هایی که برای ست کردن آن ها با مانتو قرمز به شما معرفی کردیم همگی از رنگ هایی هستند که بدون شک اگر در روسری و شال های طرح دار هم مورد استفاده قرار گیرند می توانند زیبایی خاصی را به وجود آورند.
اکنون میخواهیم برای ست مانتو قرمز ، به شما شال و روسری های طرح دار را پیشنهاد دهیم تا خیلی هم روسری و شالی که انتخاب می کنید ساده و تک رنگ نباشد.
البته نباید فرمواش کنید که شال و روسری طرح داری که انتخاب می کنید بهتر است پس زمینه آن رنگ های خنثی باشند.

ست کردن مانتو قرمز با شال و روسری طرح دار

در نهایت اینکه 

در این مطلب به چند نمونه از رنگ هایی که می توانید مانتو قرمز خود را با آن ست کنید اشاره کرده ایم و امیدوریم که توانسته باشیم به شما در این زمینه کمک کرده باشیم و شما را به پاسخ سوالتان درباره اینکه مانتو قرمز را با شال و روسری چه رنگی ست کنیم؟ رسانده باشیم.

سوالات مربوط به مانتو قرمز را با شال و روسری چه رنگی ست کنیم؟
 1. بهترین رنگ هایی که می توان برای ست کردن با مانتو قرمز انتخاب کرد چه رنگ هایی هستند؟
  از آنجایی که رنگ قرمز جزء رنگ های گرم می باشد کمی ست کردن سایر رنگ ها با آن شاید کار دشواری باشد اما بهترین گزینه های برای ست کردن رنگ هایی همچون: مشکی، سفید، طوسی، بنفش، زرد، آبی، سبز و... می باشد
 2. مناسب ترین رنگ برای مانتوهای رسمی چه رنگی است؟
  رنگ سورمه ای از رنگ های پرطرفدار و بهترین رنگ برای مانتوهای رسمی می باشد. همچنین شما می توانید از رنگ های طوسی و مشکی نیز برای فرم اداری خود استفاده کنید.
 3. انتخاب رنگ قرمز برای مانتو تابستانی گزینه مناسبی است؟
  رنک قرمز به دلیل حس شادی و سرزندگی که به وجود می آورد و می تواند مانع از جذب گرما شود بنابراین گزینه مناسبی برای مانتوهای تابستانی میباشد.