ست کردن مانتو کوتاه با شلوار گشاد یک استایل بسیار جذاب را برای شما می سازد. اما نکته مهم اینجاست که از چه سبک شلوارهای گشاد می توان بری منتوهای کوتاه استفاده کرد؟

سایت پُرو به شما خواهد گفت که چطور می توانید استایل خوبی را با ست کردن مانتو کوته و شلوار گشاد داشته باشید.

ست مانتو و شلوار گشاد

نکات مهم برای ست کردن مانتو کوتاه و شلوار گشاد

قبل از اینکه بخواهید مانتو و شلوار انتخابی خود را با هم ست کنید و بپوشید باید چند نکته را در نظر داشته باشید.
اولین نکته این است که باید آناتومی اندام خود را در نظر داشته باشید. خانم های چاق که می خواهند از ست مانتو کوتاه و شلوار گشاد استفاده نمایند باید بدانند که در این ست آنچه که در مرکز توجه می باشد شلوار انتخابی آن هاست.

انتخاب درست شلوار گشاد به این خانم ها کمک خواهد کرد تا لاغرتر دیده شوند. بهترین گزینه برای ست کردن مانتو کوتاه و شلوار گشاد که خانم های چاق می توانند از آن استفاده کنند انتخاب رنگ های ساده و سرد می باشد. در کنار این انتخاب آنها گزینه دیگری هم دارند و آن شلوارها و یا مانتوهایی است که دارای طرح های راه راه عمودی می باشند. این سبک پارچه به لاغرتر نشان دادن آن ها کمک زیادی می کند.
اما خانم های لاغر اندامی که به دنبال ست مانتو کوتاه و شلوار گشاد هستند بهتر است از شلوارهای گل دار با رنگ های شاد و گرم استفاده کنند. این انتخاب به شما کمک خواهد کرد تا پاهای لاغرتان به خوبی پوشانده شود.

خب این موضوع را به خوبی می دانید که هر انسان دارای فرم بدنی با اشکال مختلف می باشد که باید در انتخاب لباس آن را در نظر داشته باشد. در مطالب بالا به خانم های لاغر اندام و چاق پیشنهاد کردیم که چطور می توانند مانتو کوتاه مورد نظر خود را با شلوارهای گشاد مناسب با فرم اندامی خود ست کنند. حال قصد داریم به خانم هایی که دارای فرم اندامی سیبی شکل می باشند بگوییم که چطور ست مانتو و شلواری که دوست دارند را انتخاب کنند. 

ست مانتو و شلوار گشاد برای خانم های لاغر اندام

سوالات مربوط به ست کردن مانتو کوتاه با شلوار گشاد

 1. مانتو کوتاه را با چه شلوارهایی می توان ست کرد؟
  مانتوهای کوتاه را می توان با هر سبک شلواری ست کرد اما زیباترین استایل و ست مانتو کوتاه شلوارهای گشاد در طرح ها و مدل های مختلف می باشند.
 2.  خانم های چاق بهتر است چه شلوارهای گشادی را با مانتو کوتاه بپوشند؟
  برای اینکه ایرادات اندامی شما به وضوح نمایش داده نشود بهتر است از شلوارهای گشاد ساده یا شلوارهایی که دارای طرح های راه راه عمودی هستند استفاده کنید
 3. ست کردن مانتو کوتاه با شلوار گشاد را تمام خانمها می توانند انجام دهند؟
  انتخاب و ست کردن شلوار گشاد با مانتو کوتاه مناسب برای تمام خانم ها با هر فرم اندامی که دارند می باشند تنها باید آناتومی بدن خود را به خوبی بشناسند تا انتخاب درستی داشته باشند.

ست کردن مانتو کوتاه و شلور گشاد برای اندام های سیبی شکل

خانم های خوش پوش ایرانی که اندامی سیبی شکال دارید و همیشه به دنبال به روز ترین مُدل های روز دنیا هستید تا استایل زیبا و مناسبی داشته باشید، اگر به دنبال ست کردن مانتو کوتاه با شلوار گشاد هستید باید بگوییم که گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید.

از آنجایی که شکل فرم اندامی شما به این گونه است که بالاتنه شما نسبت به پایین تنه تان بزرگ تر می باشد انتخاب شلوار گشاد به شما کمک خواهد کرد تا فرم اندامی بهتری داشته باشید و چاقی بدن شما کمتر به چشم بیاید.
این نکته را هم در نظر داشته باشید اگر میخواهید از مانتوهای کوتاه برای ست کردن با شلور گشاد استفاده کنید اصلا نباید مانتو انتخابی شما تنگ و جذب باشد زیرا این موضوع باعث خواهد شد تا شلوار زیبایی خود را به خوبی نشان ندهد

ست شلوار گشاد یا مانتو جلو بسته

شلوارهای گشاد جین بپوشید

گزینه بعدی که برای ست کردن مانتو کوتاه می توانید از میان طرح ها و مدل های مختلف شلوار گشاد انتخاب کنید . شلورهای جین گشاد می باشند. انتخاب شلوار گشاد جین یک انتخاب مناسب برای دور همی ها و محل کار می باشد زیرا ایرادات اندامی شما را زیاد نمایش نمی دهند.

نکات مهم برای خرید شلوار گشاد مناسب

 • قد شلوار را در نظر داشته باشید( بهتر ست قد شلوار بسیار بلندتر باشد نه به اندازه ای که روی زمین کشیده شود)
 • خانم های چاق بهتر است از رنگ های سرد و طرح های ساده استفاده کنند
 • انتخاب رنگ های شاد و گرم شلوار گشاد انتخاب مناسبی برای خانم های لاغر اندام می باشد