معرفی و عرضه مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال 99:

برای معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ در ابتدا به معرفی پارچه پلیسه می‌پردازیم. پارچه پلیسه، یک پارچه و مدل راه راه است که طرح و حالت چروک آن به صورت دائمی باقی خواهد ماند.

حالت این پارچه با شستشو و حتی در بعضی موارد (اگر جنس پارچه پلیسه خیلی مرغوب باشد) با اتوکشی نیز حالت خود را حفظ می کند. پارچه های پلیسه از جنس های مختلفی تهیه می شوند، پلیسه می‌تواند از جنس کرپ، جنس پولکی، جنس لمه، جنس مازراتی، جنس نخی و غیره باشد.

بیشتر پارچه های پلیسه جنسی نازک و حالتی کشسانی دارد و این حالت چروک راه راه و منظم همواره در آن ها حفظ خواهد شد.

برای معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ باید بدانید که حالت پفکی در این نوع پارچه ها موجب فاصله گرفتن از بدن میشود پس گزینه ای مناسب برای افراد لاغر اندام است تا استایل متناسب تری را برای آنها فراهم کند.

مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال 99

برای معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ باید بدانید که پارچه های پلیسه از جنس پلی استر کاربرد بیشتری دارند و برای دوخت در انواع مختلفی از لباس ها به کار برده می‌شوند، این نوع پارچه می تواند به عنوان دامن، مانتو، پیراهن، بلوز و روسری دوخته شود.

از آنجا که پارچه های پلیسه طرح چشم گیری و چشم نوازی دارند و از جنس های مختلفی تولید می شوند، کیفیت پارچه های پلیسه بسیار مرتبط با نوع جنس به کار رفته در آن است.

بعضی از پارچه های پلیسه که از ظرافت بالایی برخوردارند ولی جنس آنها چندان مرغوب نمی باشد و نیاز به مراقبت های بیشتری دارند، مثلا شستن آنها با آب گرم و اتو کشی اصلا توصیه نمی شود.

انواع پارچه پلیسه معمولاً به شکل ساده و در رنگ های مختلف می باشد و تنوع این پارچه ها بیشتر در رنگ و جنس به کار رفته در آن ها است. پارچه های پلیسه به خاطر اینکه از جنس های مختلفی تولید می شوند قیمت های متفاوتی نیز دارند و قیمت آنها متناسب با کیفیتشان تغییر می‌کند.

برای معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ باید بدانید که اگرچه پارچه ‌های پلیسه معمولا طرح های ساده ای دارند ولی این پارچه ها در طرح هایی مانند پلنگی، توپی، مربعی، گلدار، پولکی و غیره هم یافت می شوند.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ باید به فصلی که در آن قرار داریم توجه کنید، پارچه های پلیسه می توانند ضخیم یا نازک باشند، مخصوصا در فصول گرم روسری های پلیسه نخی مد می شوند.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ می بینیم که روسری ها و شال های پلیسه از جنس لمه از محبوبیت بالایی برخوردارند. جنس لمه ی براق با جذابیت خاص خودش بسیار چشم نواز است.

استفاده از آویز های زینتی در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ رواج بیشتری پیدا کرده است. این آویز ها بیشتر برای خانم های جوان چشمگیر بوده است.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ ، روسری های پلیسه از جنس ابریشم نیز جز مدل های جدید شال پلیسه می باشند. رواج پیدا کردن روسری پلیسه ای ابریشمی به خاطر لطافت و ظرافت آن است البته این جنس روسری از قیمت بالایی برخوردار است. روسری پلیسه ابریشمی، نازک و ظریف بوده و در استایل‌های مجلسی کاربرد بیشتری دارد.

مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال 99در مواقع انتخاب و خرید شال پلیسه باید بدانیم که شال پلیسه یک شال ساده و در عین حال کاربردی و پرطرفدار است که در فصول گرم سال طرفداران بیشتری دارد. طرح ها و رنگ های شال پلیسه ای که امسال مد بود بیشتر شامل: شال پلیسه مشکی طوسی، شال پلیسه قرمز، شال پلیسه مشکی کاربنی، شال پلیسه مشکی ساده، شال پلیسه سرمه ای بنفش، شال پلیسه خاکی سرمه‌ای، شال پلیسه مشکی سفید، شال پلیسه مشکی زرشکی، شال پلیسه طوسی صورتی، شال پلیسه صورتی توپی، شال پلیسه سرمه‌ای پولک دار، شال پلیسه طوسی مواج، شال پلیسه صورتی، شال پلیسه سرخابی، شال پلیسه تک رنگ مشکی و آبی روشن، شال پلیسه پولکدار سرخابی سرمه ای، شال پلیسه سرمه ای صورتی و شال پلیسه گلدار و شال پلیسه پلنگی می باشد.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ باید بدانیم که انتخاب یک شال یا روسری مناسب برای تیپ و استایل شما کار دشواری است و گاهی انتخاب نامناسب لباس در استایل ما می‌تواند موجب شلخته نشان دادن و بد نشان دادن تیپ ما شود.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ باید بدانیم که معمولاً روسری و شال پلیسه به دلیل زیبایی و چشم نوازی و طرح ساده ای که دارند برای بیشتر استایل ها به کار گرفته می شوند و مناسب هستند.

روسری های پلیسه برای استایل  اسپرت تا استایل مجلسی می توانند به کار گرفته شوند و به ویژه اینکه این روسری های پلیسه برای سنین مختلف کاربرد دارند و بانوان از نوجوانان گرفته تا خانم‌ های سالخورده طرفدار آن هستند.

از آنجا که روسری های پلیسه طرح و نقش ساده ای دارند گاهی برای شیکتر شدن، آویز های مختلفی به چهار گوش یا یک طرف آن ها اضافه می کنند. گاهی حاشیه های آن ها را با مروارید، سنگ، فلز و انواع زیورآلات، آراسته می کنند.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ باید بدانیم که اگر دامن پلیسه بر تن دارید پوشیدن یک شال پلیسه در کنار آن می‌تواند انتخابی مناسب باشد جنس پلیسه شما را درشت اندام نشان می دهد، پس اگر بالاتنه شما درشت تر است پیشنهاد می کنیم از شال های پلیسه استفاده نکنید.

یا اگر می خواهید از آن استفاده کنید بهتر است پلیسه با جنس نازکی انتخاب کنید و روسری یا شال تان چندان بزرگ نباشد، روسری و شال های پلیسه از دسته روسری های کلاسیک می باشند که همواره مورد توجه بوده اند و هم اکنون توسط بسیاری از بانوان پوشیده می شوند.
مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال 99


مدل های جدید شال مجلسی:

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ به بخش معرفی مدلهای جدید شال مجلسی شیک می رسیم. امسال تنوع روسری و شال مد شده بسیار بیشتر از سال های قبل بود. انواع مختلفی از روسری ها، از اجناس مختلف امسال مد شده بود به طور مثال روسری های نخی که همواره مورد استفاده بانوان قرار می گیرد در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار موجود بود. این روسری های نخی در قواره های بزرگ با طرح های گلدار و نقوش اسلیمی و طرح های درهم و پیچیده به اضافه طرح های ساده با زمینه روشن بسیار رواج پیدا کرد و مورد استقبال قرار گرفت.

جنس روسری های نخی از الیاف طبیعی بوده و در برابر شستشو و اتو کردن از مقاومت چندانی برخوردار نیستند ولی به علت طبیعی بودن جنس در آن ها و خنک بودنشان، در فصول گرم سال بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. علاوه بر این که این جنس روسری ها اصلا حساسیت زا نیستند، برای تمامی سلیقه ها طرح های مختلفی از روسری های نخی وجود دارد.

انواع شال پلیسه از لحاظ جنس:

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ به معرفی روسری پلیسه نخی می رسیم. همانطور که در محتوای بالا به روسری نخی و روسری پلیسه نخی اشاره شد. حالا شما شناخت تقریباً کاملی راجب آن کسب کرده اید. این نوع روسری علاوه بر داشتن حساسیت ‌هایی که یک روسری نخی دارد، به علت داشتن چروک های راه راه منظم به مراقبت بیشتری نیاز خواهد داشت.

روسری های پلیسه اگر دارای کیفیت مرغوب باشند و جنس به کار رفته در آن ها ظریف، براق یا اکلیلی باشد یا حاشیه آن ها به ظرافت کار شده باشد می توانند به عنوان یک روسری مجلسی بسیار ویژه مورد پسند شما واقع شود.مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال 99

روسری های پشمی نیز دارای الیاف طبیعی است، این روسری ها برای فصول سرد سال بیشتر کاربرد دارند زیرا جنس ضخیمی دارند و کمتر به اتو کردن نیاز پیدا می کنند هرچند که اتو کردن به بافت آنها آسیب میزند و بهتر است از حرارت غیرمستقیم برای اتو زدن استفاده کنیم. برای تشخیص روسری های پشمی تقلبی از اصل کافیست یک تا از روسری را آتش بزنید تا متوجه شوید اصل هست یا نه ... روسری پلیسه معمولاً از جنس پشم تولید نمی شوند اما این به معنی نیست که این جنس از روسری های پلیسه در بازار پیدا نخواهد شد.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ به معرفی جنس ابریشم به کار رفته در انواع شال و روسری می رسیم. جنس ابریشم یکی از مقاوم ترین و لطیف ترین و ظریف ترین اجناس موجود در جهان است. روسری های تولید شده از این جنس از ظرافت و سبکی خاص خود برخوردارند، روسری پلیسه از نوع ابریشمی بهترین نوع روسری پلیسه می باشد که البته از قیمت بالایی برخوردار است. روسری های ابریشمی مناسب برای هر مجلسی می باشند و در هر استایل کاربرد دارند.

روسری و شال از جنس حریر چه از نوع پلیسه باشد چه هر نوع دیگری، برای مجالس و مهمانی ها مناسب هستند. این نوع روسری ها لیز بوده و نگه داشتن آن ها روی سر چندان راحت نیست.

مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال 99

روسری و شال از جنس ساتن نیز همانند حریر از روی سر لیز میخورد اما از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به جنس ابریشم است با این تفاوت که کمی از ابریشم ضخیم تر می باشد.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ به معرفی جنس سیلک می رسیم، این جنس با ظاهری براق و جنسی مقاوم ، همچنین دارای قابلیت استفاده برای همه فصول می باشد روسری پلیسه از جنس سیلک دیر به دیر چروک میشود و طول عمر بالایی دارد.


در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ بدانیم که روسری های پلیسه عموما ساده و تک رنگ هستند اما در مواردی، طرح های متفاوت از آنها در بازار دیده می شود. در کل روسری ها و شال ها در سه طرح کلی سنتی، مدرن و ساده پیدا می شوند.

طرح های سنتی عموماً برای بانوان سالخورده به کار گرفته می‌شود و به طور معمول گلدار به همراه بته جقه و طرح های اسلیمی و سنتی می باشد. طرح های مدرن هم معمولاً مورد پسند بانوان جوان است اما در نهایت باید بدانیم که سلیقه افراد جدای از سن و سال با یکدیگر متفاوت است و نمی توان آن را دسته بندی کرد.

روسری های ساده و تک رنگ نیز از پرطرفدارترین مدل ها می باشند که مورد پسند همگان است روسری های پلیسه نیز به خاطر داشتن این قابلیت اینقدر به کار گرفته می شوند و هر چند وقت یکبار دوباره مد می شوند.

مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال 99


در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ به معرفی اندازه شال و روسری های پلیسه می رسیم، شال پلیسه در سه سایز کوچک، متوسط و بلند یافت می‌شود. طول شال پلیسه بلند که ۳ متری است در سال های گذشته مد بوده و امسال شال پلیسه با قواره متوسط بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ بدانیم که روسری های پلیسه نیز همانند دیگر روسری ها در چهار قواره یافت می شوند. در اندازه های ۶۵*۶۵ که به ‌عنوان دستمال‌گردن استفاده می شود. در اندازه های  ۷۵*۷۵ که سایز کوچک است و روسری های ساتن یا ابریشم معمولا در این سایز هستند. در اندازه های ۹۰*۹۰ که متداول ترین و پر مصرف ترین سایز است. در اندازه های ۱۲۰*۱۲۰ که بزرگترین قواره ی روسری ها می باشد و اکثر روسری های امسال در این اندازه می باشند.

در معرفی مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال ۹۹ ما محتوای بالا را برای مطالعه شما عزیزان تهیه کردیم. امید است اطلاعاتی مفیدی در این زمینه کسب کرده باشید. مجموعه ی ما با عرضه ی بهترین و به روزترین مدل های شال و روسری، تلاش می کند هر آنچه مشتریان نیاز دارند را فراهم کند.

مدلهای جدید شال پلیسه برای خرید در سال 99


برای دیدن مدلهای بیشتر به قسمت خرید شال پلیسه مراجعه بفرمایید.