حانم های محجبه ایرانی و غیر ایرانی که در کشورهای مذهبی زندگی میکنند دوست دارند که برای حضور در مکان های عمومی و مجالس پوشش مناسبی داشته باشند که هم  شیک و خوش پوش جلوه دهند و هم اینکه خیلی اذیت نشوند.

به همین خاطر از مانتوهای بلند که طرح های مختلفی دارد به همراه روسری های پوشیده استفاده می کنند. این مانتوها که قدشان تا سر قوزک پا می باشد همان مانتو اسلامی می باشد.

مانتو اسپرت طرح اسلامی

خرید مانتو اسلامی

حجاب خانم ها در کشورهای اسلامی یک مسئله بسیار مهم و دارای اهمیت زیاد می باشد به همین خاطر خانم ها همیشه باید به دنبال یک پوشش کاملا مناسب باشند.

شاید کشورهآی غربی بر این عقیده باشند که حجاب باعث می شود که برای خانم های مسلمان محدودیت هایی به وجود بیاید. اما اصلا اینگونه نیست و در بسیاری از کشورها از جمله کشور ایران خانم های مسلمان زیادی هستند که با حفظ حجاب خود به راحتی توانسته اند پا به پای مردان کارهایی را انجم دهند که برخی بر این عقیده هستند که با وجود حجاب دست و پای آن ها بسته است.

انتخاب و خرید مانتو اسلامی یک گزینه بسیار مناسب برای خانم های مسلمان است و می توانند به کمک آن بهترین و مناسب ترین پوشش را برای خود انتخاب کنند.

خرید مانتو اسلامی

مدل مانتو سلامی

امروزه در دنیای مُد، برندهای مختلفی در راس کار می باشند که با طراحی های متنوع لباس و مانتوهای مختلفی را به بازار ارائه می دهند.

یکی از مدل مانتوهایی که اغلب این برنده روی آن مانور می دهند طراحی و دوخت مانتو اسلامی می باشد . به همین خاطر به جرات میتوان گفت که دست خانم های محجبه در انتخاب و خرید مانتو بسیار باز می باشد چرا که مدل های مختلف از این مانتو در فروشگاه های مختلف عرضه می شود و خانم های محجبه می توانند زیباترین و مناسب ترین پوشش را انتخاب نمایند.

مانتو دخترانه اسلامی

سوالات مربوط به مانتو اسلامی

  1. مانتو اسلامی به چه سبک مانتوهایی گفته می شود؟
    مانتوهای اسلامی در حقیقت مانتوهای بسیار بلند هستند که نه زیاد بدن نما می باشند و نه زیاد گشاد هستند و اکثرین خانم های محجبه به جای چادر از این مدل مانتو برای پوشش خود استفاده می کنند.
  2.  مانتو اسلامی بیشتر در چه کشورهایی مورد استفاده خانم ها قرار میگیرد؟
    این سبک مانتوها بیشتر در کشورهای اسلامی و برخی از کشورهای اروپایی که خانم های مسلمان در آنجا زیاد هستند مورد استفاده قرار میگیرد. کشورهایی همچون: عربستان، مالزی، لبنان، اندونزی، قطر و....

جدیدترین مدل مانتو اسلامی

انواع مانتو اسلامی

  • مانتو اسپرت اسلامی
  • مانتو اداری اسلامی
  • مانتو مجلسی اسلامی
  • و....

مانتوهای اسلامی هم مانند سایر سبک های مانتو در طرح ها و مدل های مختلف در بازار وجود دارند که از میان آن ها مانتو مجلسی اسلامی یکی از پرطرفلدارترین مدل های این سبک مانتو می باشد. 

مانتو اسلامی چپ و راستی

مانتو مجلسی اسلامی

همانطور که می دانید خانم ها همیشه به دنبال این هستند که در مجالس و میهمانی هایی که حضور دارند زیباترین پوشش را داشته باشند که هم در میهمانی معذب نباشند و هم اینکه خودشان احساس راحتی داشته باشند. بنابراین کمی انتخاب لباس و مانتو مناسب برایشان سخت است. مخصوصا این نوع انتخاب برای خانم های محجبه کمی سخت تر می باشد.

مانتوهای مجلسی طرح ها و مدل های مختلف زیادی دارند که می توانید با در نظر گرفتن آناتومی اندام خود و با شناخت کامل از محیطی که قرار است در آن حضور داشته باشید اقدام به انتخاب و خرید مانتو مناسب کنید.

مانتو مجلسی اسلامی یک گزینه مناسب می باشد. شاید تصور شما از مانتو اسلامی یک مانتو بسیار بلند و بدون هیچ زیبایی و طرحی می باشد که به قول معروف دست و پای شما را می بندد و در آن احساس راحتی نمی کنید. در صورتیکه اینگونه نیست. مانتو مجلسی اسلامی در رنگ های مختلف در بازار وجود دارد که بر روی همه آنها ریزه کاری های بسیاری انجام گرفته است و به نوعی یک لباس مجلسی مناسب و بسیار پوشیده به حساب می آید.

مانتو اسلامی مجلسی
جمع بندی

انتخاب و خرید مانتو دغدغه ای است که خانم ها همیشه با آن مواجه هستند. اما زمانی که بدانید برای حضور در چه محیطی به دنبال مانتو هستید کارتان بسیار آسان تر خواهد شد.