یکی از مدل شال های مجلسی، شال مجلسی گیپور می باشد که توانسته است این روزها طرفداران زیادی را جذب نماید. 

خرید شال مجلسی گیپور

همانطور که می دانید پارچه های گیپور انتخاب مناسبی بری طراحی و دوخت شال و مانتوهای مجلسی می باشند. اکثریت خانم های ایرانی شال مجلسی طرح گیپور را بیشتر برای مراسم های خاص همچون میهمانی های رسمی، مراسم عروسی، خدای نکرده مراسم ترحیم و... انتخاب می کنند که بتوانند به راحتی آن ها را با مانتوهی مجلسی که دارند ست کنند.
انتخاب و خرید شال مجلسی گیپور این روزها بسیار روی بورس می باشد و خانم های خوش سلیقه و خوش پوشی که دوست دارند استایل شیک و مجلسی تری داشته باشند بیشتر  تمایل به خرید شال مجلسی گیپور دارند.

شال نخی گیپور پلیسه مجلسی

نکات لازم درباره پارچه گیپور

 • پارچه گیپور، پارچه ای است با الیاف ابریشم و پنبه ای
 • این پارچه برخلاف سایر پارچه ها همچون دانتل بسیار ضخیم می باشد
 • شکل توری شکلی که این پارچه ها دارند باعث شده جذابیت بیشترشان شده
 • از جمله پارچه هایی است که در دنیای مُداو فشن جایگاه بسیار خاصی دارد

شال مجلسی دخترانه

شال گیپور

پارچه های گیپور از جمله پارچه های پرطرفدار برای انتخاب و خرید شال و مانتو مجلسی می باشند.
خرید شال مجلسی گیپور جزء گزینه های انتخابی است که خانم های خوش سلیقه در لیست خریدهای خود حتما آن را قید خواهند کرد و شاید جزء اولویت های انتخابی آن ها نباشد اما جزء اولویت های دوم و سوم قطعا می باشد.
از آنجایی که خود پارچه های گیپور در دسته بندی پارچه های گران قیمت قرار دارند بدون شک خرید شال از جنس گیپور هم دارای قیمت بالایی می باشد. بنابراین در زمان خرید شال مجلسی گیپور باید تمام حوانب را سنجیده و سپس اقدم به خرید کنید. زیرا این مدل شال و روسری ها را هر جایی نمی توانید استفاده کنید.

شال گیپور سنگشور شده

جمع بندی

ما در سایت پُرو سعی کردیم به اختصار شما را با شال گیپور و آنچه که باید درباره خرید این مدل شال ها بدانید را در اختبارتان قرار دهیم. پارچه های گیپور از گزینه های مناسبی هستند که در چند سال اخیر برای دوخت و طراحی مانتو مجلسی و شال های مجلسی از آن ها استفاده می شود و توانسته است جایگاه مناسبی را برای خود بدست آورده و طرفداران زیادی را جذب نماید.
شال مجلسی گیپور انتخاب خانم هایی است که دوست دارند در تمام مراسم ها و میهمانی هایی که شرکت می کنند استایل و تیپ آن ها زبان زد همه باشد.

سوالات مربوط به شال مجلسی گیپور

 1. شال گیپور را چطور می توان ست کرد؟
  ست کردن شال مجلسی از جنس گیپور نیاز به کمی دقت و سلیقه دارد که خوشبختانه خانم های ایرانی در امر سلیقه زبان زد می باشند. شما می توانید این مدل شال مجلسی را با مانتوهای مجلسی ساده و کفش پاشنه دار ست کنید.
 2. شال مجلسی گیپور مخصوص سن و سال خاصی است؟
  قطعا که خیر، شال گیپور بسیاری در بازار وجود دارند که دختر خانم های جوان می توانند انتخاب کرده و از آن برای حضور در میهمانی و جشن های کاملا رسمی و مهم استفاده کنند.
 3. شال گیپور مجلسی نسبت به سایر شال های مجلسی گران تر است؟
  خوب باید بگوییم که پارچه هایی که برای دوخت و طراحی شال و روسری مجلسی مورد استفاده قرار میگیرند به مراتب قیمت آن ها نسبت به شال های نخی گران تر می باشد. اما درباره شال مجلسی گیپور باید بگوییم که میتواند این موضوع متغییر باشد.