می دانید که تناژ صورتی علاوه بر پارچه های ساده در بسیاری از پارچه های دیگر مانند پارچه های چهارخانه، توپ توپی، پترن حیوانات و... دیده می شود که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. این رنگ گرم توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در بین دخترخانم ها بدست آورد و به استایل آن ها جذابیت خاصی بدهد.
ما، در این مقاله می خواهیم به بررسی ست کردن این رنگ جذاب بپردازیم و به شما بگوییم که چطور می توانید در زمان خرید مانتو خیلی راحت به سراغ مانتو یا پالتوهایی بروید که تناژ صورتی دارند.

راهنمای ست کردن رنگ صورتی

راهنمای ست کردن پالتو صورتی

همیشه خانم ها با این دغدغه مواجه هستند که چطور می توانند برای ست کردن لباس های خود مناسب ترین رنگ ها را انتخاب کنند این دغدغه زمانی بیشتر می شود که میخواهند یک سری رنگ های خاص و جذاب را ست کنند. مثلا یکی از این رنگ های خاص و زیبا که دغدغه ست کردن آن ذهن خانم ها را به خود درگیر می کند رنگ صورتی می باشد.

رنگ صورتی از سری رنگ های گرم می باشد که در فرهنگ های مختلف به عنوان یکی از رنگ های مورد علقه دختر خانم ها شناخته شده است و می توان برای ست های پاییزی و زمستانی آن را انتخاب کرد. البته این بدان معنا نیست که در فصل بهار و تابستان این رنگ کاربردی ندارد، نه بلکه رنگ صورتی از سری رنگ های گرمی است که در هر چهار فصل سال کاربرد دارد.
خب ما در سایت porove.com باتوجه به این مسئله که در اواسط فصل پاییز به سر می بریم می خواهیم اشاره ای به ست کردن پالتوی صورتی داشته باشیم و شما دوستان عزیز را در این زمینه بیشتر راهنمایی کنیم.

خرید پالتو صورتی

ست پاییزی به رنگ صورتی

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که رنگ صورتی طیف گرم دارد و به راحتی می توان آن ها را با رنگ های تیره ست کرد. ترکیب رنگ صورتی با سایر رنگ ها همچون قرمز، نارنجی، سرخابی و شرابی  بسیار جذاب خواهد بود.
اگر به دنبال ست کردن پالتوی صورتی که برای فصل پاییز خریداری کرده اید می باشید پیشنهاد میکنیم یکی از رنگ هایی که قبل تر به آن ها اشاره ای کرده ایم را برای شلواری که می خواهید با پالتو خود بپوشید انتخاب کنید.

خانم های خوش پوشی که به ظاهر و استایل خود زیاد اهمیت می دهید اگر در کمد لباس هایتان مانتو یا پالتویی به رنگ صورتی ملایم دارید بهترین راه ست کردن این است که از نیم بوت و شال یا روسری پشمی به رنگ کرم استفاده کنید.
این ترکیب رنگ ها در عین ملیح بودن جذابیت و زیبایی خاصی را در استایل شما به وجود می آورند و یک استایل مناسب و کاربردی برای میهمانی های رسمی می باشد.

رنگ های مناسب برای ست کردن پالتوی صورتی

خب خانم ها و دختر خانم های خوش سلیقه آماده هستید تا به شما بگوییم برای ست کردن پالتوی صورتی که برای پاییز و زمستان امسال در نظر گرفته اید چه رنگ هایی را می توانید استفاده کنید؟
شما به راحتی می توانید برای خرید شال، مانتو، بوت و... از ترکیب رنگ هایی مانند :سفید و قرمز استفاده کنید همچنین رنگ هایی همچون طوسی از بهترین گزینه های انتخابی هستند که برای ست کردن پالتو صورتی خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

ست طوسی و صورتی

جمع بندی

برای ست کردن پالتوی صورتی و برای اینکه رنگ صورتی پالتوی شما همانگونه که هست نشان داده شود می توانید از رنگ های تیره مانند رنگ مشکی که جلوه زیبایی به استایل شما میدهد استفاده کنید. می دانید که خاصیت رنگ مشکی این است که به راحتی می تون آن را با سایر رنگ ها ست کرد.
فراموش نکنید که رنگ صورتی که برای پالتو خود انتخاب کرده اید چه دارای تناژ پر رنگ باشد و چه کم رنگ با ترکیب شدن رنگ مشکی بسیار زیباتر نشان داده خواهد شد.
همکاران و مشاوران ما در سایت پُرُوِ پاسخگوی هر سوال، انتقاد و پیشنهاد از جانب شما عزیزان می باشند.

سوالات مربوط به ست کردن پالتو صورتی

  1. چه رنگ هایی را بهتر  است که با پالتو صورتی استفاده نکرد؟
    رنگ هایی همچون سبزهای یشمی و چمنی پررنگ، انتخاب مناسبی برای قرار گرفتن در کنار رنگ صورتی نمی باشند.
  2. در فصل بهار و تابستان چه رنگ هایی را می توان با لباس و مانتو صورتی ست کرد؟
    بهترین و مناسب ترین رنگ هایی که در فصل بهار و تابستان می توانید برای ست صورتی رنگ خود استفاده کنید رنگ هایی همچون: رنگ آبی پاستلی، طوسی روشن، سبز زیتونی روشن و کر‌م می باشند.
  3.  برای فصل های سرد سال رنگ مناسب ست صورتی چه رنگ هایی هستند؟
     خود رنگ صورتی دارای طیف گرم می باشد بنابراین ترکیب این رنگ با سایر رنگ ها همچون، رنگ های گرمی مثل قرمز، نارنجی، آجری سرخابی و شرابی یا کرمی گزینه مناسبی برای زمستان و پاییز می باشد.