برای پیدا کردن بهترین استایل در زمان ست کردن مانتو و روسری لازم است که جنس و کیفیت را که از نکاتی کلیدی پیرامون روش های ست کردن  مانتو و روسری می باشد در نظر داشته باشید.
شاید ست کردن مناسب ترین مانتو با شال یا روسری که  دوست دارید کمی کار سختی باشد اما اگر بتوانید همه تکه های پازل را به درستی در کنار هم قرار دهید شک نداشته باشید که ست زیبایی را در نهایت بدست خواهید آورد.
از میان انبوه مانتو و روسری که در کمد لباس های خود دارید بدون شک می توانید حداقل دو ست زیبا را تهیه کنید. اگر هم دوست ندارید که از لباس های داخل کمد استفاده کنید و قصد خرید مانتو جدیدی را دارید بهتر است روسری که میخواهید با آن ست کنید را هم به همراه داشته باشید تا با توجه به رنگبندی که در شال یا روسری شما وجود دارد بهتر بتوانید خرید خود را انجام دهید.

ست کردن مانتو و روسری

اصول ست کردن مانتو و روسری

یکی از مهم ترین آیتم هhی کمد لباس خhنم ها مانتو و بعد از آن شال و روسری می باشد. در حقیقت باید بگوییم که مانتو، روسری و شال از یارهای همیشگی خانم ها هستند که به استایل آن ها زیبایی بسیاری می دهند. اما یک مسئله  اساسی وجود دارد که همیشه ذهن خانم ها را به خود درگیر می کند و آن هم ست کردن درست مانتو با شال یا روسری می باشد. شاید دلیل این سختی مواردی همچون موارد زیر باشند.

 • یقه‌های بزرگ مانتو
 •  عریض بودن شال و روسری
 •  پوشیدن لباس زیاد زیر مانتو

باتوجه به مواردی که ست کردن مانتو و روسری را برای همه خانم ها سخت کرده است ما می خواهیم در porove.com نکاتی کلیدی پیرامون روش های ست کردن  مانتو و روسری را برای شما عزیزان عنوان کنیم تا بتوانید بدون هیچ دغدغه ای مانتو و روسری دلخواهتان را با هم ست کنید.

نکاتی برای ست کردن مانتو و روسری

 1. رنگ مشکی و سفید با اکثریت رنگ ها ست می شوند.
 2. شال و روسری به رنگ های قرمز، آبی دریایی، خاکستری، زرد، سبز تیره گزینه مناسبی برای ست کردن با مانتو مشکی می باشند.
 3. شال و روسری سفید و کرم یک دست را با مانتو مشکی نپوشید.
 4. رنگ پوست چهره تان را در زمان انتخاب و خرید شال و روسری در نظر داشته باشید.
 5. شالی را انتخاب کنید که رنگ پوست شما را بهتر نشان می دهد.
 6. قبل از خرید شال و روسری آن را روی سرتان امتحان کنید.
 7. مانتو مشکی را با شال یا روسری مشکی ست نکنید زیرا اصلا ست زیبایی نمی شوند.

اصول ست کردن رنگ ها

انتخاب شال و روسری مناسب مانتو مشکی و سفید خاکستری

رنگ های مشکی و سفید خاکستری از پرطرفدار ترین رنگ ها برای خرید مانتو می باشند که خانم ها به سراغ آنها می روند. اما یک سوال، شما دوست عزیزی که مانتو مشکی یا سفید خاکستری داری آیا می دانید برای خرید شال مناسب آن باید چه رنگی را انتخاب کنی؟
این دقیقا یکی دیگر از نکاتی کلیدی پیرامون روش های ست کردن  مانتو و روسری می باشد. خب بدون شک شما زمانیکه اقدام به خرید مانتوهایی به رنگ مشکی، سفید و خاکستری میکنید می دانید که این سه رنگ در دسته بندی رنگ های خنثی می باشند که شما به راحتی می توانید هر رنگ شال یا روسری را که می خواهید  را با آن ها ست کنید.
پس دیگر جای نگرانی نیست و دغدغه ای هم در این یک مورد برای شما وجود ندارد چرا که شما حتی می توانید از شال و روسری های طرحدار نیز برای ست کردن این سه رنگ استفاده کنید. اما یک نکته بسیار کوچک، اگر مانتو خاکستری رنگ شما تیره می باشد بهتر است از شال و روسری هایی که دارای رنگ های روشن تری می باشند برای ست مانتو خود استفاده کنید.

ست کردن مانتوی طرحدار و ساده

خانم های خوش پوشی که به دنبال مانتوهای طرحدار می باشید. اگر مانتویی که خریداری کرده اید یا در کمد لباس هایتان دارید از رنگ و لعاب زیادی برخوردار می باشد پیشنهاد می کنیم اصلا به سراغ شال یا روسری های طرحدار نروید زیرا اصلا ست زیبایی نخواهند شد. بهتر است روسری یا شال های ساده را انتخاب کنید که ترجیحا تک رنگ می باشند.
اما اگر مانتو ساده ای را انتخاب کرده اید می توانید آن را با شال یا روسری های طرحدار که از ترکیب چند رنگ می باشند ست کنید.

ست مانتو ساده و روسری گلدار

جمع بندی

آنچه که درباره نکاتی کلیدی پیرامون روش های ست کردن  مانتو و روسری نیاز بود بدانید را در این مطلب برایتان عنوان کردیم. امیدواریماکه با توجه به مواردی که به آن ها اشاره کرده ایم بتوانید مانتوها و روسری های خود را به درستی انتخاب کرده و ست های زیبایی را در کمد لباس خود فراهم آورید.

سوالات مربوط به نکاتی کلیدی پیرامون روش های ست کردن  مانتو و روسری

 1.  با مانتو صورتی چه رنگ هایی را بهتر  است استفاده نکرد؟
  برای ست کردن مانتو صورتی بهتر است از شال و روسری هایی به رنگ سبز یشمی و چمنی پررنگ استفاده نکنید.
 2. شال و روسری صورتی رنگ را با چه رنگ مانتویی می توان ست کرد؟
  بهترین و مناسب ترین رنگ ها برای ست صورتی رنگ آبی پاستلی، طوسی روشن، سبز زیتونی روشن و کر‌م می باشند.
 3. رنگ سورمه ای جزء کدام دسته بندی رنگ ها می باشد؟
  سورمه ای از رنگ های تیره می باشد که می تون آن را در دسته بندی تناژ های سرد رنگ آبی و خنثی نیز قرار داد.