یکی از مهم ترین و به نوعی اصلی ترین آیتم های کمد لباس خانم ها شال و روسری می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار موجود می باشند که شما می توانید با هر سلیقه ای که دارید اقدام به خرید مناسب ترین آن ها کنید.
روسری و شال در حقیقت پوششی در کشورهای اسلامی می باشد که خانم ها از آن استفاده می کنند و در کشورهای اروپایی خانم ها به عنوان دستمال گردن و یا برای شرکت در مراسم های خاصی استفاده می کنند.

شال و روسری در سبک ها و طرح های مختلف و برای مکان های مختلفی طراحی و دوخته می شوند تا خانم ها بتوانند با در نظر گرفتن نکاتی که نیاز است قبل از اینکه اقدام به خرید شال کنند بتوانند گزینه مناسبی را که مد نظر دارند را از میان انبوه شال و روسری انتخاب کرده و به کمد لباس های خود اضافه کنند.

جدیدترین مدل شال مجلسی

انواع مدل های شال و روسری

خداروشکر این روزها تنوع بسیار زیادی از شال و روسری در بازار موجود می باشد که طراحان مُد برای هر نوع سلیقه ای آن ها را طراحی کرده اند. پس اصلا جای نگرانی وجود ندارد و شما می توانید با هر سلیقه ای که دارید خیلی راحت اقدام به انتخاب و خرید شال مجلسی ارزان کنید. مهمترین مدل شال و روسری که این روزها بیشترین طرفدار را دارند عبارتند از:

 • شال و روسری مجلسی
 • شال و روسری اسپرت
 • شال و روسری کلاسیک

شال و روسری مجلسی

شال و روسری هایی که با عنوان مجلسی در بازار و  بوتیک های مختلف وجود دارند سبکی از شال و روسری ها می باشند که برای شرکت در میهمانی ها و مراسم های مهم از آن ها استفاده می شود. پارچه هایی که برای دوخت این سبک شال و روسری ها به کار رفته اند دارای جنس و کیفیت بسیار خوبی می باشند.

خرید شال مجلسی ارزان

خرید شال مجلسی ارزان

شال مجلسی همانطور که قبل تر هم عنوان کرده بودیم دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد اما همه طرفداران آن یک دغدغه واحد دارند و آن هم قیمت شال و روسری می باشد. اینکه هر یک از خانم های ایرانی در کمد لباس های خود حداقل 2 مدل شال و روسری مجلسی دارند که می توانند برای شرکت در مراسم و میهمانی هایی که دعوت می شوند از آن ها استفاده کنند کاملا طبیعی می باشد.

با توجه به این مسئله که این روزها برندهای بسیار زیادی در بازار شال و روسری فعالیت دارند بنابراین کاملا طبیعی است که شاهد قیمت های مختلفی باشید و انتخاب برایتان سخت باشد. خب مسلما همه خانم ها از پس خرید شال و روسری های گران قیمت برنمی آیند اما دوست دارند که زیباترین شال مجلسی را داشته باشند. به همین خاطر به دنبال مناسب ترین شال مجلسی می باشند که بتوانند از عهده خرید آن برآیند.

برای خرید شال مجلسی ارزان به خاطر داشته باشید که حتما فرم صورت و رنگ پوست خود را در نظر داشته باشید تا بهتر بتوانید روسری و شالی که دوست دارید را خریداری کنید.

پارچه مناسب شال مجلسی 

یکی از موارد مهم که در زمان خرید شال و روسری مجلسی باید به آن توجه داشته باشید علاوه بر قیمت، جنس پارچه ای است که در آن به کار رفته است. به خوبی این مسئله را می دانید که برای طراحی و دوخت روسری و شال از پارچه های مختلفی همچون ابریشم، نخی، ساتن و... استفاده می شود که هر یک زیبایی خاصی خود را دارند.

اگر به دنبال شال و روسری هستید که به راحتی روی سرتان بنشیند و سُر نخورد روسری های نخی که چروک نمی شوند گزینه خوبی هستند. اما اگر برایتان خیلی مهم نیست می توانید روسری و شال ساتن و ابریشم را نیز انتخاب کنید.

شال مجلسی اسپرت

جمع بندی

برای اینکه بتوانید شال مجلسی ارزان که دوست دارید را خریداری کنید حتما به دو نکته مهم فرم صورت و رنگ پوستتان دقت زیادی داشته باشید و شال یا روسری را انتخاب کنید که قواره بزرگی دارند که به راحتی بتوانید بخش هایی از اندام خود را که دوست ندارید زیاد به چشم بیایند را بپوشانید.

قبل از خرید این مسئله را هم در نظر داشته باشید که برای چه مکانی به دنبال شال مجلسی می باشید و می خواهید آن را با کدام مانتو و لباس خود ست کنید. با در نظر گرفتن این موارد خیلی راحتر می توانید خرید رضایت بخشی را انجام دهید.

سوالات مربوط به شال مجلسی ارزان

 1. برای خرید شال مجلسی ارزان به چه نکاتی باید توجه کرد؟
  قبل از اینکه بخواهید شال مجلسی که در نظر دارید را خریداری کنید به این موضوع توجه داشته باشید که می خواهید از آن شال یا روسری در چه موقعیت و مکانی استفاده کنید و بعد از آن برای خودتان مشخص کنید که منظور شما از کلمه ارازان چه چیز می باشد.
 2. از کجا شال مجلسی ارزن بخریم؟
  طبیعی است که خرید به صورت سنتی و حضوری دردسرهای خود را دارد و شاید اصلا شما حوصله شلوغی های خیابان و بازار را نداشته باشید. با توجه به اینکه  ما در عصر تکنولوژی زندگی میکنیم امکان خرید هر وسیله ای که بخواهیم به صورت آنلاین وجود دارد.. شما میتوانید بدون اینکه بخواهید بیرون از خانه بروید به سایت ها و ییج های مختلف فروش شال و روسری سر زده و شال یا روسری مورد نظرتان را خریداری کنید.
 3. روسری ساتن بهتر است یا روسری ابریشمی؟
  خب باید بگوییم که هر دو این پارچه ها گزینه های خوبی برای شال یا روسری مجلسی می باشند و بسته به سلیقه ای که دارید می توانید یکی از ین دو گزینه را انتخاب کنید.