خانم های ایرانی همیشه از پوشش های مختلف همچون چادر، مانتو، مقنعه استفاده می کنند. یکی دیگر از پوشش های مناسب برای خانم های ایرنی طرح ها و مدل هی مختلف شال و روسری می باشد. مدل شال و روسری تُرک 2020  این روزها یکی پرطرفدارترین پوشش ها در میان خانم های ایرانی می باشد.
یکی از پر مصرف ترین آیتم هایی که خانم ها در کمد لباس های خود از آن ها استفاده می کنند طرح های مختلف شال و روسری است. انتخاب شال برای هر چهار فصل سال، مراسم های مختلف، محیط کار و.... همگی مواردی هستند که باعث می شود که هر خانم ایرانی تعداد زیادی شال و روسری در کمد لباس خود داشته باشد.

راهنمای خرید شال تُرک

شال و روسری ترک 2020

شال و روسری ترک 2020 یکی از زیباترین شال های موجود در بازار ایران می باشد که طرفداران بسیاری دارد و هر روز به این طرفداران اضافه می شود. حال یک سوال مطرح می شود و آن هم این است که اصلا فرق شال و روسری های تُرک با سایر برندها در چیست که انقدر خرید شال از این برند طرفدار دارد؟

در پاسخ به سوال پیش آمده باید بگوییم که شال و روسری تُرک علاوه بر جنس پارچه که دارای کیفیت بالایی می باشند، از الگو یا طراحی های بسیار خلاقانه و زیبایی برای دوخت آن ها استفاده شده است. طبیعتا موضوعات عنوان شده چندان بی اهمیت هم نمی باشند و به همین خاطر است که مدل های شال و روسری تُرک توانسته اند مشتری زیادی را جذب نمایند.

انواع مدل شال و روسری تُرک 2020

 • شال و روسری نخی تُرک
 • شال و روسری اسپرت تُرک 
 • شال و روسری مجلسی تُرک
 • شال و روسری قواره دار تُرک
 • شال و روسری پاییزه تُرک
 • شال و روسری بهاره تُرک
 • شال و روسری زمستانه تُرک
 • شال و روسری تابستانه تُرک

شال تُرک قواره بزرگ

شال و روسری اسپرت تُرک

راحت ترین استایلی که تمام خانم های ایرانی علاقه زیادی به آن دارند تیپ های اسپرت می باشد که بدین منظور به سراغ مانتو، شلوار، کفش و حتی شال و روسری می روند که با پوشیدن آن ها احساس بهتر و راحتری دارند. مدل شال و روسری اسپرت گزینه ای است که شما به راحتی می توانید از آن ها در محیط  و موقعیت هایی که دوست دارید تیپ اسپرت بزنید استفاده کنید و دیگر ذهن خود را درگیر نکنید که باید کدام مانتو را برای روسری انتخابی خود آماده ست کردن کنید.

شال و روسری مجلسی تُرک

با شال و روسری اسپرت تُرک 2020 آشنا شدید. حال میخواهیم به سراغ شال و روسری مجلسی تُرک برویم. قطعا زمانیکه شما به یک میهمانی مهم دعوت می شوید سعی دارید که بهترین و مناسب ترین لباس خود را برای آن جشن یا میهمانی آماده کنید پس یه سراغ شال با روسری دم دستی خود نخواهید رفت.
انتخاب و خرید شال و روسری مجلسی که بتوانید با لباس های خود ست کنید گزینه مناسب و ایده آل تری می باشد. دقت داشته باشید حتی اگر از مانتو ساده برای حضور در میهمانی استفاده کنید و آن را با یک شال یا روسری مجلسی تُرک ست کنید استیل زیبایی را برای خود به وجود خواهید آورد. فقط کافی است که رنگ روسری انتخابی با فرم چهره شما و رنگ پوستتان هماهنگی داشته باشد.

جدیدترین شال و روسری تُرک

جمع بندی

با مدل شال و روسری تُرک 2020 آشنا شدید . دانستید که خانم های ایرانی علاقه زیادی به شال و روسری تُرک دارند. شال و روسری های تُرک از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و طرح های متنوعی که این مدل شال و روسری دارند مناسب با هر نوع سلیقه است.

سوالات مربوط به مدل شال و روسری تُرک  2020

 1. برندهای معروف تُرک که در زمینه شال و روسری فعالیت دارند کدامند؟
  برند Aker ، برند Armine و برند Sarar پرفروش‌ترین برند روسری و شال در ترکیه هستند.
 2. برای خرید شال تُرک باید به چه نکاتی توجه داشت؟
  جنس، رنگ، کیفیت و قیمت از موارد اصلی هستند که برای خرید شال یا روسری تُرک باید به آن ها توجه داشته باشید.
 3. قیمت شال یا روسری تُرک چند است؟
  از آنجایی که بیشتر شال و روسری های تُرک موجود در بزاراز اجناس وارداتی هستند و با قیمت دلار محاسبه می شوند نمی تواند یک قیمت واحد در حال حضر برای آن ها مشخص کرد اما حدود قیمت این سبک شال و روسری ها  از 45.000 تومان می باشد به بالا.