این مسئله را به خوبی می دانید که شال و روسری جزء جدایی ناپذیر در استایل خانم ها می باشند بنابراین کاملا طبیعی است که به دنبال بهترین مارک روسری ایرانی برای تکمیل کردن استایل خود باشند. طرح و رنگی که شال و روسری های موجود در بازار دارند به اندازه ای متنوع می باشد که کمی انتخاب و خرید شال را برای برخی از خانم های خوش پوش و خوش سلیقه دشوار کرده است.
هنگامی که شما بدانید برای چه فصلی از سال و یا برای چه مکانی می خواهید شال یا روسری خریداری کنید بدون شک خیلی بهتر و راحتر می توانید تصمیم گیری نمایید.

مارک های معروف روسری ایرانی

قبل از اینکه به سراغ معرفی ­­بهترین مارک روسری ایرانی برویم از شما یک سوال داریم و آن هم این است که شما تا چه حدودی درباره مارک های معروف روسری و شال ایرانی اطلاعات دارید؟ از کیفیت شال و روسری ایرانی چیزی می دانید؟
خب بد نیست به این موضوع اشاره داشته باشیم که در گذشته تمام شال و روسری های موجود در بازار دارای طرح های سنتی بوده اند که اغلب آن ها با چاپ های دستی طراحی می شده اند. اما با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف افرادی که در زمینه تولید شال و روسری فعالیت دارند به این فکر افتادند که با تولید بهتر و با کیفیت تر برند مشخصی را برای خود به وجود آورند زیرا این موضوع برایشان کاملا مشخص بود که هر محصول با کیفیت تری را تولید کنند بیشتر می توانند در جذب مشتری برای برند خود موفق شوند.

انواع شال و روسری ایرانی

انواع شال و روسری

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که شال و وروسری های موجود در بازار دارای سبک های مختلف از برندهای مختلف می باشند که شما باید زمان خرید شال به آن ها توجه داشته باشید. برای مثال اگر به دنبال ­­بهترین مارک روسری ایرانی می باشید اول از همه باید مشخص کنید که چه نوع روسری مد نظر دارید. انواع شال و روسری موجود در بازار عبارتند از:

 • شال و روسری مجلسی
 • شال و روسری کژوال و اسپرت
 • شال و روسری کشمیری

دسته بندی اول یعنی شال و روسری مجلسی همانطور که نام آن مشخص است برای جشن و میهمان های مهم مورد استفاده قرار میگیرند. در حقیقت به انواع شال و روسری هایی از جنس حریر که بافت ظریفی دارند و یا از پارچه های ابریشمی لوکس دوخته و طراحی شده اند را شال و روسری مجلسی گویند که طبیعتا قیمت این مدل شال و ورسری نسبت به مدل های دیگر بالاتر می باشد.
یکی دیگر از سبک های شال و روسری ایرانی که طرفداران بسیار زیادی هم دارد شال و روسری های سبک کژوال و اسپرت می باشند که شما می توانید از آن ها به صورت روزمره و یا در محل کار خود نیز استفاده کنید. 

خرید با کیفیت ترین شال و روسری

شال و روسری برند ایرانی

گفتیم که تیم پُرُوِ قصد دارد در این مقاله به شما بهترین مارک روسری ایرانی را معرفی کند. از مهم ترین و شناخته شده ترین برندهای تولید کننده شال و روسری در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. روسری و شال میس اسمارت
 2. شال و روسری ستی ریس
 3. شال و روسری ایرانی زیبو
 4. شال و روسری عرفانموس
 5. شال و روسری سرژه
 6. شال و روسری خلعت
 7. شال و روسری TOTO
 8. شال و روسری HPS

اسامی که در متن بالا به آن ها اشاره کردیم جزء ده برند محبوب شال و روسری ایرانی می باشند که توانسته اند محصولات با کیفیت عالی را روانه بازار کرده و مشتریان خاص خود را جذب نمایند.

نکات مهم برای خرید شال و روسری ایرانی

زمانیکه شما می خواهید از میان طرح ها و سبک های مختلف شال و روسری گزینه ای که بیشتر مورد پسندتان می باشد را انتخاب و خریداری کنید نیاز است که نکات مهم زیادی را در نظر داشته باشید.
یکی از مهم ترین موارد قیمت شال و روسری می باشد. به خاطر داشته باشید هر چه کیفیت شال و روسری انتخابی شما بالاتر باشد و از الیاف مرغوب تری دوخته شده باشند قیمت بیشتری را باید برای خرید آن ها پرداخت کنید. دقیقا مانند این ضرب المثل که عنوان می کند، هر چقدر پول بدی همانقدر آش می خوری.
شما هر چقدر برای خرید شال یا روسری که در نظر دارید هزینه پرداخت کنید بدون شک محصول با کیفت تری را خریداری خواهید کرد.
مسئله بعدی که برای خرید باید به آن  توجه کنید رنگ شال و روسری می باشد. شما باید بدانید که رنگ پوست چهره شما چه رنگی است و فرم چهرهتان به چه شکلی است. با دانستن این دو  نکته بهتر می توانید خرید رضایت بخش تری را انجام دهید.

خرید روسری برند

جمع بندی

با توجه به این مسئله که اغلب خانم ها دوست دارند از شال و روسری های برند ترک در استایل خود استفاده کنند اما تجربه نشان داده است که بعد از برند ترک روسری های ایرانی حرف اول را می زنند. به همین خاطر ما به شما بهترین مارک روسری ایرانی را در این مقاله معرفی کردیم تا در زمان خرید شال و روسری بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

سوالات مربوط به بهترین مارک روسری ایرانی

 1. برندهای معروف شال و روسری تُرک  کدامند؟
  برند Aker ، برند Armine و برند Sarar پرفروش‌ترین برند روسری و شال در ترکیه هستند.
 2. برای خرید شال ایرانی باید به چه نکاتی توجه داشت؟
  جنس، رنگ، کیفیت و قیمت از موارد اصلی هستند که برای خرید شال یا روسری باید به آن ها توجه داشته باشید.
 3. قیمت شال یا روسری ایرانی چند است؟
   حدود قیمت این سبک شال و روسری ها  از 45.000 تومان می باشد به بالا.