شیک پوشی در زمستان
ترکیب شلوار جین و پالتو
نکاتی برای شیک پوشی زمستانی
ست کردن پیراهن سفید و شلوار جین و پالتو
استایل روزمره با شلوار جین و پالتو
استایل رسمی با شلوار جین و پالتو
استایل نیمه رسمی با شلوار جین و پالتو
جمع بندی
سوالات مربوط به چند نکته برای شیک پوشی زمستانی

این روز ها که هوا سرد و سردتر می شود بیشتر ذهن شما درگیر این مسئله خواهد شد که چه سبک لباسی را انتخاب کنید تا هم باعث گرم شدن شما شود و هم باعث خوش پوش تر شدن شما شود. نگران نباشید ما، در سایت porove.com چند نکته برای شیک پوشی زمستانی را برایتان شرح می دهیم تا با توجه به آن ها  دیگر نگرانی و استرس نداشته باشید.

شیک پوشی در زمستان 

اغلب افراد برای استایل زیبا و جذاب روزهای سرد خود اغلب به سراغ شلوارهای جین، پالتو، شال و کلاه میروند و تمام سعی آن ها بر این است که تا جایی که ممکن است از گزینه های گرم و راحت برای ست کردن لباس های زمستانی خود استفاده کنند. این افراد تصور می کنند که تلاش های آن ها برای اینکه در روزهای سرد زمستان همچنان خوش پوش باشند بی فایده می باشد.
اما باید به این دوستان بگوییم که اصلا جای نگرانی وجود ندارد زیرا که شما در روزهای زمستانی هم می توانید همچنان خوش پوش و خوش استایل در مکان های مختلف حضور داشته باشید.
حتما با خودتان می پرسید که این مسئله چطور ممکن است اتفاق بیافتد؟ زمانی که شما چند نکته برای شیک پوشی زمستانی را بخوبی در زمان انتخاب و خرید مانتو، پالتو، بارانی، شلوار، کفش و هر چیز دیگری که برای زمستان خود نیاز دارید مد نظر داشته باشید بخوبی می توانید یک استایل زمستانی زیبا داشته باشید.

استایل زمستانی شیک

ترکیب شلوار جین و پالتو 

یکی از نکته هایی که برای استایل زمستانی خود باید به آن توجه داشته باشید این است که بدانید برای این فصل سال از چه سبک شلوار و پالتویی همزمان استفاده کنید.
شاید این کار واقعا سخت باشد اما با رعایت چند نکته مهم می توانید این سختی را برای خود آسان کنید. در ادامه به چند نکته مهم در این زمینه اشاره کرده ایم.

نکاتی برای شیک پوشی زمستانی

 • ست کردن پیراهن سفید و شلوار جین و پالتو
 • استایل روزمره با شلوار جین و پالتو
 • استایل رسمی با شلوار جین و پالتو
 • استایل نیمه رسمی با شلوار جین و پالتو

ست کردن پیراهن سفید و شلوار جین و پالتو

اگر می خواهید یک تیپ با ترکیب کلاسیک برای روزهای زمستانی خود داشته باشید پیشنهاد می کنیم از پلیورهای سفید همراه با شلوار جین استفاده کنید. زمانیکه شما از شلوارهای جین جذب و تنگ با پلیورهای سفید برای زیر پالتو زمستانی خود استفاده می کنید کاری خواهید کرد که بدن شما به اندازه کافی گرم باشد.

ست کردن پالتو رنگی برای زمستان

استایل روزمره با شلوار جین و پالتو

شما دوست عزیزی که میخواهید هر روز از شلوار جین در استایل زمستانی خود استفاده کنید بهتر است به جای پالتو به سراغ کاپشن و بارانی های ساده و بلند بروید که ترکیبی زیبا و راحت دارند و به اندازه کافی هم می توانند شما را گرم کنند.

استایل رسمی با شلوار جین و پالتو

خب طبیعتا شما در هر مکان و موقعیتی نمی توانید تیپ ساده ای داشته باشید و گاهی اوقات نیاز است که یک استایل زمستانی کاملا رسمی داشته باشید.
برای داشتن یک استایل رسمی در روزهای زمستان  هم می توانید یکی از گزینه های انتخابی خود را شلوار جین در نظر بگیرید و آن را با یک پالتو رسمی زیبا به همراه شال مناسب که با رنگ پالتو شما همخوانی دارد ست کنید.
پالتوی رسمی پالتویی است که ساده و کلاسیک باشد و از رنگ هایی همچون  شتری یا توسی در طراحی و دوخت آن ها استفاده شده باشد. 

استایل نیمه رسمی با شلوار جین و پالتو

برای انتخاب استایل رسمی در روزهای زمستان در مطالب بالا صحبت کردیم اکنون میخواهیم به چند نکته برای شیک پوشی زمستانی درباره استایل نیمه رسمی اشاره داشته باشیم.
شما برای اینکه از یک استایل نیمه رسمی در روزهای زمستانی خود استفاده کنید قبل از خرید شال باید بدانید که چه شلوار و پالتویی را می خواهید با یکدیگر ست کنید.
باید بگوییم که استایل نیمه رسمی قواعد خاص خود را دارد. مثلا اگر می خواهید از یک پلیور مشکی در استایل خود استفاده کنید می توانید آن را با یک پالتوی اورسایز رنگی ست کنید و برای انتخاب شلوار جین هم گزینه مناسب شلوار جین جذب با رنگ روشن می باشد چرا که پلیور مشکی شما در ترکیب پالتوی اورسایز رنگی و شلوار جین رنگ روشن جذابیت بیشتری به استایل نیمه رسمی شما می دهد.

ست شال چهارخونه با کت زمستانی

جمع بندی

در نهایت امید است که تواسنته باشیم با عنوان کردن چند نکته برای شیک پوشی زمستانی به شما کمک کرده باشیم تا بتوانید بهتر و راحتر برای آماده کردن استایل زمستانی خود تصمیم بگیرید.
شاید آنچه با توجه به نوع انتخاب و سلیقه هر کس نتوان خیلی ساده و راحت به این نتیجه گیری رسید که همه آنچه که عنوان شده است می تواند کمکی باشد برای اینکه شما در روزهای سرد زمستانی زیباترین و جذابترین استایل را داشته باشید. به همین منظور مشاوران و همکارا ن ما، در porove.com پاسخگوی نظرات، انتقادات و پیشنهادات از جانب شما دوستان می باشند. شما می توانید با راهنمایی و مشورت گرفتن از مشاوران و همکاران ما برای تیپ زمستانی خود بهترین و درست ترین انتخاب را انجام دهید.

سوالات مربوط به چند نکته برای شیک پوشی زمستانی

 1. استفاده از کمربند بر روی پالتو می تواند به شیک تر شدن استایل زمستانی کمک کند؟
  وقتی از  کمربند بر روی پالتوی خود استفاده می کنید این کار باعث می شود خط کمر شما بهتر دیده شده و اندام شما کشیده تر و متناسب به نظر برسد.
 2. انتخاب کاپشن پفی برای استایل زمستانی مناسب است؟
  کاپشن های پفکی که به آن ها کاپشن بادی نیز گفته می شود یک گزینه جذاب برای استایل زمستانی خانم ها می باشد.
 3. کت های خزدار گرمایی مناسبی برای زمستان دارند یا فقط زیبایی دارند؟
  این مدل کت ها به علت سنگینی که دارند گرمایی خوبی داشته و جذابیت بسیاری را برای استایل زمستانی شما به وجود می آورند.