بهترین ترندهای سال 2021
کت‌های اور سایز
کت‌های اور سایز رو با چی ست کنیم؟
ماسک‌های رنگی
روسری سُر
استفاده از رنگ های پاستیلی
کیف‌های زرد
مانتوهای کار شده
استفاده از اکسسوری های جذاب
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به ترندهای سال 2021

با وجود ویروس کرونا در سال جدید شاید دغدغه این را داشته باشید که چه استایل و پوششی را انتخاب کنید که ظاهر جذاب و زیبای شما را نامناسب نشان ندهد.
پیشنهاد ما به شما این است که در سال جدید از طرح های جسورانه و شیک استفاده کنید. در ادامه می خواهیم به چند نمونه از ترندهای برتر سال 2021 اشاره کرده ایم.

بهترین ترندهای سال 2021

خب شما خانم و آقایی که دوست دارید در سال 2021 (1400) ظاهر زیبا و آراسته خود را در محل کار، میهمانی و... رعایت کنید و آراسته تر از همیشه به نظر آیید می توانید کارهای زیر را انجام دهید.

 • کت های اورسایز
 • ماسک های رنگی
 • روسری سُر
 • استفاده از رنگ های پاستیلی
 • کیف های زرد
 • مانتوهای کار شده
 • استفاده از اکسسوری های جذاب

برترین ترندهای زمستانی 2021

کت‌های اور سایز

یکی از بهترین ترندهایی که برای سال 2021 می توانید از آن استفاده کنید کت های اور سایز شانه دار می باشد. انتخاب این کت ها به شما کمک میکند تا استایل خاصی داشته باشید. چرا که اگر قد شما کوتاه باشد با انتخاب و پوشیدن این کت ها قد شما بلندتر نشان داده شد.

کت‌های اور سایز رو با چی ست کنیم؟

برای اینکه استایل جذاب تری داشته باشید می توانید این کت های جذاب را با شلوارهای راسته و چرم ترکیب کنید و ست زیبایی داشته باشید. انتخاب رنگ های مناسب برای این ست به شما کمک بسیاری خواهد کرد مثلا استفاده از رنگ هایی مانند: آبی کم‌رنگ، ذغالی و رنگ‌های خنثی گزینه های مناسبی می باشند.

ماسک‌های رنگی

با شواهد موجود، امسال نیز میزبان ویروس کرونا می باشیم. به نظر شما برای اینکه استایل زیبایی داشته باشیم و بتوانیم پروتوکول های بهداشتی همچون استفاده از ماسک را در روزهای سال جدید نیز رعایت کنیم بهتر است چه کار کنیم؟
شاید انتخاب و استفاده از ماسک های سفید و مشکی برایتان کسل کننده باشد و نتوانید به آسانی آن ها را با لباس های خود ست کنید. پیشنهاد ما این است از ماسک های رنگی که می توانید رنگ آن ها را با سایر لباس هایتان به آسانی ست کنید استفاده کنید.

روسری سُر

انتخاب و خرید شال که روی سر شما سُر می خورد شاید کمی آزار دهنده باشد و شما اصلا دوست نداشته باشید که از شال یا روسری های سُر برای استایل خود استفاده کنید.
از آنجایی که روسری از موهای شما محافظت می کند انتخاب و خرید مناسب ترین سبک آن می تواند در استایل شما نیز تاثیر گذار باشد.
همانطور که می دانید روسری و شال یکی از اصلی ترین پوشش های خانم ها در کشورهای مسلمان به حساب می آیند اما جالب است که بدانید یکی از ترند های برتر در سال 2021 همین گزینه می باشد.
روسری های ابریشمی با طرح های گل دار به نوعی برگزیده ترین گزینه برای سال 2021 می باشد.

روسری ابریشمی گلدار ترند 2021

استفاده از رنگ‌های پاستیلی

برای اینکه استایل زیباتری در سال جدید داشته باشید می توانید برای ست کردن لباس های خود از رنگ ها پاستیلی هم استفاده کنید. رنگ های پاستیلی گزینه های مناسبی برای فصل بهار می باشند 

کیف‌های زرد

بدون شک اطلاع دارید که رنگ زرد به عنوان یکی از رنگ های سال 2021 معرفی و تعیین شده است. بنابراین شما می توانید در، ست های خود از کیف های زرد رنگ نیز استفاده کنید. انتخاب این رنگ کیف شاید کمی سخت باشد اما به راحتی می توانید آن را با طوسی، مشکی، آبی، سورمه ای و... ست کنید.

مانتوهای کار شده

انتخاب اینکه در سال جدید چه سبک مانتویی را انتخاب باید کرد دغدغه ای است که خانم ها در این روزها زیاد با آن درگیر می باشند. اگر می خواهید برای خرید مانتو از ترند های برتر در سال 2021 استفاده کنید پیشنهاد می کنیم به سراغ مانتوهایی بروید که روی آن ها کار شده باشد. مانتوهایی که اصطلاحا به آن ها سلطنتی گفته می شود.

استفاده از اکسسوری های جذاب

به نظر شما چه اکسسوری هایی می توانند بهترین گزینه برای سال جدید باشند؟ اگر به دنبال جذاب ترین اکسسوری ها در سال جدید می باشید بهتر است به سراغ رنگ آبی از تیره تا روشن بروید.
رنگ های روشن جذابیت خاصی در کنار رنگ های تیره به استایل شما می دهند. از کیف و کفش گرفته تا هر آنچه که فکر می کنید می تواند در آراسته تر شدن استایلتان به شما کمک کند.

اکسسوری جذاب

در نهایت اینکه

فصل بهار از زیباترین فصل های سال می باشد فصلی که به آن لقب ملکه فصل ها داده شده است. فصلی پر از زیبایی با رنگ های جذاب. بنابراین اگر می خواهید با شروع این فصل تا پایان سال جذاب ترین استایل را داشته باشید ترند های برتر در سال 2021 را در استایل خود به کار ببرید. 

سوالات مربوط به ترندهای سال 2021

 1. رنگ های پاستیلی را میتوان با رنگ های خنثی ست کرد؟
  ترکیب رنگ های پاستیلی با سفید، سیاه و خاکستری، بژ و یا تناژهای کرم و نسکافه‌ای بسیار زیبا و جذاب می باشد.
 2. استفاده از چه رنگ های برای اکسسوری جذاب می باشد؟
  یکی از رنگ هایی که می توانید از آن برای انتخاب اکسسوری های جذاب در نظر داشته باشید رنگ آبی می باشد. اما اگر هنوز اعتماد به نفس کامل را ندارید که از رنگ ها پاستیلی در استایل و ست کردن لباس های خود استفاده کنیدو می توانید از این رنگ ها در انتخاب اکسسوری استفاده کنید.
 3. رنگ ماسک برای سال 2021 چه رنگی است؟
  رنگ صورتی، رنگ انتخابی برای ترندهای برتر سال 2021 که یکی از آن ها ماسک می باشد است.