تیپ شیک و گرم زمستانی
پالتوهای شنلی و سارافونی استفاده کنید
پالتوهای کوتاه را با بوت های بلند ست کنید
پالتو مشکی را فرموش نکنید
شال یا روسری؛ شاد بپوشید
کت‌های بلند و کوتاه با پارچه طرح‌دار را هم در کمد لباس هایتان داشته باشید
امسال زمستان همه چیز را با رنگ طوسی و زرد ست کنید
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به چطور در فصل زمستان یک تیپ شیک و گرم داشته باشیم؟

با جرات می توانیم عنوان کنیم که فصل سرد زمستان از فصل های جذاب برای خانم های خوش پوس و آقایون خوش تیپ می باشد چرا که ست های استفاده شده برای روزهای سرد زمستان با یکدیگر و با، بازی رنگ های گرم زمستانی بسیار جذاب و زیبا خواهند بود. اما چرا برای برخی از شما دوستان همچنان این سوال پیش می آید که چطور در زمستان یک تیپ شیک و گرم داشته باشیم؟

سایت porove.com به شما خواهد گفت که چطور می توانید برای روزهای زمستان امسال خود یک استایل و تیپ جذاب را برای خود به وجود آورید. پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا هر آنچه که باید درباره یک استایل جذاب، زیبا و گرم برای روزهای زمستانی بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

استایل زمستانی جذاب

تیپ شیک و گرم زمستانی

برای اینکه در روزهای سرد زمستان بتوانید هم خوشتیپ به نظر بیایید و هم گرمتان شوید بهتر است کارهای زیر را انجام دهید.

 1. پالتوهای شنلی و سارافونی استفاده کنید
 2. پالتوهای کوتاه را با بوت های بلند ست کنید
 3. پالتو مشکی بلند را فراموش نکنید
 4. شال یا روسری شاد بپوشید
 5. کت‌های بلند و کوتاه با پارچه طرح‌دار را در کمد لباس هایتان داشته باشید
 • پالتوهای شنلی و سارافونی استفاده کنید

اولین پیشنهاد ما به شما برای اینکه در روزهای سرد زمستان هم خوشتیپ شوید و هم گرم این است که از پالتوهایی که سبک شنلی و یا سارافونی دارند در استایل خود استفاده کنید.  یکی از بهترین، شیک ترین و جذاب ترین لباس هایی که می توانید از آن ها در استایل زمستانی خود استفاده کنید همین پالتوهای شنلی و سارافونی می باشد.
این سبک پالتوها چند سالی می شود که مُد شده است و توانسته طرفداران بسیاری را در دنیای مُد و فشن به خود اختصاص دهد. پالتوهای شنلی و سارافونی رنگ و طرح های مختلف و متنوعی دارند و شما می توانید با یک زیر سارافونی آستین بلند پشمی گرم به راحتی آن ها را با هم ست کنید  و در روزهای سرد زمستان از آن ها استفاده کنید.
اگر هم اهل پوشیدن پالتوهای رنگی نیستید از رنگ‌های خنثی قهوه‌ای، کرم، خاکستری یا مشکی را با یک زیرسارافونی یا دامن مشکی، طوسی یا کرم استفاده کنید.

شنل زیبای زمستانی

 • پالتوهای کوتاه را با بوت های بلند ست کنید

حتما شما هم امسال به این موضوع پی برده اید که قد  پالتوهای زمستانی امسال تا روی زانو می باشد و خب خانم های زیادی هستند که دوست دارند کمی قد پالتوهای زمستانی که میپوشند کوتاهتر باشد که بتوانند آن را با یک بوت بلند شیک به راحتی ست کنند. اما باید به این مسئله توجه داشته باشید که آیا پوشیدن پالتو کوتاه مناسب اندام و قد شما می باشد؟
اگر شما از خانم های قد بلند و لاغر اندام می باشید پیشنهاد می کنیم به سراغ این گزینه نروید زیرا هم شما را لاغرتر و هم بلندتر نشان می دهند. برای خرید مانتو یا پالتوهای زمستانی حتما آناتومی اندام خود را در نظر داشته باشید و یا دید بازتری برای خرید اقدام کنید تا بعدا از انتخاب و خریدی که داشته اید پشیمان نشوید.

 • پالتو مشکی را فرموش نکنی

رنگ مشکی تنها رنگی است که ست کردن آن کار چندان سختی نیست و شما خیلی راحت می توانید از آن برای هر 4 فصل سال در استایل خود استفاده کنید. اگر می خواهید خیلی راحت به پاسخ سوال خود یعنی چطور در فصل زمستان یک تیپ شیک و گرم داشته باشیم؟ پیشنهاد می کنیم که پالتوهای مشکی رنگ زمستانی را فراموش نکنید.
انتخاب پالتو مشکی برای روزهای سرد زمستان و ست کردن آن با بوت های شیک کوتاه و بلند می تواند یک استایل جذاب زمستانی را برای شما به وجود آورد و به راحتی هر رنگی که می خواهید را با آن ست کنید.

ست زمستانی پالتو کوتاه و بوت بلند

 • شال یا روسری؛ شاد بپوشید

خانم های خوش تیپ که از گزینه اولی که در این مطلب به آن اشاره کرده ایم( پالتو شنلی و سارافون) می خواهند برای ست زمستانی خود استفاده کنند رنگ های حنثی را برای آن ها مناسب می دانند بهتر است در زمان خرید شال برای روزهای زمستانی به سراغ رنگ های شاد بروند. مثلا انتخاب یک شال یا روسری زمستانی به رنگ قرمز می تواند یک جذابیت خاصی به پالتو مشکی یا طوسی رنگ شما دهد یا بلعکس اگر پالتوی‌تان کرم یا قهوه‌ای  رنگ است  انتخاب روسری یا شال زرشکی  ایده جالبی است.

 • کت‌های بلند و کوتاه با پارچه طرح‌دار را هم در کمد لباس هایتان داشته باشید

آخرین گزینه ای که می خواهیم به شما پیشنهاد دهیم تا در زمستان هم گرم شوید و هم خوشتیپ انتخاب کت های کوتاه و بلند با پارچه های طرحدار می باشد. این طرح پارچه های زمستانی از جذاب ترین گزینه ها می باشند. ست کردن این سبک کت های زمستانی کار سختی نیست. شما می توانید آن ها را با شلوار جین مشکی یا دامن های زمستانی به همراه جوراب شلواری های پشمی ست کنید.

پالتو زمستانی بلند

امسال زمستان همه چیز را با رنگ طوسی و زرد ست کنید

حالا که رنگ های زرد و طوسی به عنوان دور نگ سال 2021 معرفی شده اند چرا از آن ها در استایل زمستانی خود استفاده نمی کنید؟ شما می توانید پالتو و بوت خود را طوسی انتخاب کنید و برای شال و روسری به سراغ رنگ های زرد بروید. فقط دقت داشته باشید که خیلی از رنگ های تند طوسی و زرد در استایل خود استفاده نکنید. ما پیشنهاد می کنیم برای پالتو زمستانی رنگ طوسی ملایم گزینه مناسبی است و زرد روشن را برای شال و روسری خود انتخاب کنید.

ترکیب رنگ 2021 در استایل زمستانی

در نهایت اینکه 

با کمک از رنگ سال 2021 راحتر می توانید به پاسخ این سوال که چطور در فصل زمستان یک تیپ شیک و گرم داشته باشیم؟ برسید. امیدواریم با توجه به مواردی که در این مطلب برایتان شرح داده شده است بتوانید مناسب ترین لباس ها را برای روزهای سرد زمستان امسال خود انتخاب کنید.

سوالات مربوط به چطور در فصل زمستان یک تیپ شیک و گرم داشته باشیم؟

 1. برای میهمانی های زمستانی چه ستی جذاب است؟
  انتخاب پالتوهای ساده و کلاسیک همراه با کفش های پاشنه بلند برای میهمان های روزهای زمستانی بسیار جذاب و زیبا می باشد.
 2. ترکیب پالتوهای خز دار زمستانی با چه لباس هایی برای دورهمی زمستان مناسب تر است؟
  ترکیب کت خزدار با شلوار جین و بوت هم یک انتخاب شیک برای دورهمی‌های زمستانی است.
 3. کت های زمستانی بلند از مُد می افتند؟
  خیر، کت های بلند همیشه روی بورس می باشند.