راهنمای اصول ست کردن شال و مانتو
نکات لازم برای ست شال و روسری با مانتو
ست کردن مانتو سفید با شال مناسب
ست کردن مانتو سبز با شال مناسب
چه رنگ شالی مناسب مانتو مشکی است؟
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به اصول ست کردن شال و روسری با مانتو

قبل از آنکه بخواهیم به سراغ این مسئله برویم که برای اصول ست کردن شال و روسری با مانتو بهتر است چه کاری انجام دهید باید نکات مختلفی را در نظر داشته باشید.

راهنمای اصول ست کردن شال و مانتو

خانم ها همیشه با ست کردن شال و مانتو مورد نظر خود دچار مشکل می باشند و گاهی اوقات این مسئله آن ها را بیش از اندازه خسته میکند. دلیل این مسئله هم آگاهی نداشتن آن ها درباره اصول ست کردن شال و روسری با مانتو می باشد.
همه ما این مسئله را به خوبی می دانیم که اگر شال و مانتو مناسبی را که با یکدیگر همخوانی دارند را انتخاب نکنیم اصلا نمی توانیم ست زیبا و جذابی داشته باشیم.
خب ترکیب رنگ های مانتو، شال و روسری در بازار بسیار زیاد و متنوع می باشد و به همین خاطر است که در بیشتر مواقع انتخاب کمی سخت خواهد شد.
اما اگر درباره روانشناسی رنگ ها بدانید و به خوبی با هارمونی رنگ ها آشناییت داشته باشید خیلی راحت می توانید ست زیبا و جذابی که می خواهید را در اختیار داشته باشید.

ست مانتو سفید و روسری مناسب

نکات لازم برای ست شال و روسری با مانتو

 1. این نکته را در زمان خرید مانتو در نظر داشته باشید که سبک و مدل مانتو انتخابی شما در این مسئله دارای اهمیت زیادی می باشد.
  برای مثال: ست کردن مانتوهای کلاسیک با شال یا روسری های سنتی بسیار زیبا و جذاب می باشند. یا مانتوهای گشاد که به سبک سنتی طراحی شده اند اصلا گزینه مناسبی نیستند که بخواهید آن ها را با روسری یا شال ابریشمی ست کنید.
 2. مسئله مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید هارمونی رنگ ها می باشد. در نظر داشته باشید که ترکیب رنگ هایی که در شال و روسری و مانتو انتخابی شما وجود دارد می تواند تاثیر بسیار مهمی بر ست شما داشته باشد.
 • ست کردن مانتو سفید با شال مناسب

راحت ترین گزینه ای که بیشتر خانم به سراغ آن می روند خرید مانتو سفید است چرا که به راحتی می توان آن را با هر رنگ شال و روسری که دوست دارند ست کنند.
اما اگر بخواهید خیلی اصولی پیش بریود و درباره اصول ست کردن شال و روسری با مانتو بدانید بدون شک هرگز به سراغ خرید شال یا روسری رنگ تیره برای مآنتو سفید خود نمیروید.
ست کردن مانتو روشن آن هم رنگ سفید با شال یا روسری تیره رنگ، چندان جذاب و زیبا نمی شود. برای اینکه استایل زیباتری با مانتو سفید خود داشته باشید پیشنهاد می کنیم به سراغ شال و روسری هایی به رنگ آبی فیروزه ای ، سورمه ای، قرمز ، آلبالویی، سبز بروید و یا از گزینه هایی که در آن ها ترکیب رنگ سفید هم به کار رفته است استفاده کنید.

مانتو سبز و با چه شالی ست کنیم؟

 • ست کردن مانتو سبز با شال مناسب

یکی دیگر از مانتوهایی که ست کردن آن با شال و روسری مناسب کار کمی سختی می باشد مانتوهای سبز رنگ می باشند.
خانم های خوش سلیقه ای که از رنگ سبز به عنوان رنگ مانتو خود استفاده می کنید برای ست کردن با شال و روسری مناسب بهتر است به سراغ رنگ هایی همچون زرد و قرمز بروید که هارمونی بسیار زیبایی را در ست شما به وجود می آورند.

چه رنگ شالی مناسب مانتو مشکی است؟

خب ما سعی کردیم در این مطلب ابتدا به دو رنگ مانتو که کمی ست کردن آن با رنگ مناسب شال و روسری سخت می باشد اشاره داشته باشیم.
حال می خواهیم به سراغ یکی از گزینه های پرطرفدار خانم ها برویم و بگوییم که چطور این مانتو خود را با شال و روسری که دوست دارند ست کنند.
مانتو مشکی از پرطرفدارترین مانتوها می باشد که شما در هر سن و سالی که باشید حداقل یک مانتو به رنگ مشکی در کمد لباس های خود دارید.
همانطور که برای ست کردن مانتو سفید، انتخاب شال و روسری رنگ تیره نمی تواند گزینه مناسبی باشد پس بدون شک برای مانتو مشکی که اصلا گزینه خوبی نیستند.
پیشنهاد ما برای ست کردن مانتو مشکی با شال و روسری مناسب انتخاب رنگ هایی همچون رنگ قرمز و زرشکی و لیمویی و آبی می باشد.

شال مناسب برای ست مانتو مشکی

در نهایت اینکه

سعی ما بر این بود تا بتوانیم آنچه که نیاز ست درباره اصول ست کردن شال و روسری با مانتو بدانید را در یک مقاله به اختصار در اختیارتان قرار دهیم.
شما دوستان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر با مشاوران و همکاران ما از طریق سایت porove.com همراه باشید.

سوالات مربوط به اصول ست کردن شال و روسری با مانتو

 1. بهترین گزینه شال و روسری برای ست کردن با مانتو بنفش چه رنگی می باشد؟
  یکی از بهترین رنگ ‌ها سرخابی و صورتی می باشد که می توانید آن ها را با مانتو بنفش خود با جسارت تمام ست کنید.
 2. استفاده از رنگ ‌های شبیه به هم می توانید گزینه خوبی برای ست منتو و شال باشد؟
  برای داشتن یک استایل راحت و بی درد سر  توصیه می کنیم که از رنگ های شبیه بهم و هم خانواده در استایل خود استفاده کنید.
 3. انتخاب رنگ کرم برای ست شال و روسری با مانتو گزینه خوبی است؟
  با انتخاب رنگ کرم می توانید بدون درد سر ظاهرتان را متحول کنید و یک استایل مدرن و خاص برای خود به وجود بیاورید.