ترکیب رنگ های جدید برای زمستان
سرمه ای و سبز
خاکستری و بنفش
سرمه ای و سفید
خاکستری و زرد
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به چند ترکیب رنگ جدید برای زمستان

کاملا طبیعی است که شما در فصل زمستان بیشتر به سراغ لباس هایی می روید که از رنگ های تیره در آن ها استفاده شده است. شاید انتخاب رنگ های روشن در زمستان کمی چالش برانگیز باشد یا شما با انتخاب آن ها احساس راحتی نداشته باشید اما انتخاب این رنگ ها هم در زمستان می توانند جذابیت خاصی را در استایل شما به وجود آورند. تنها کافی است که چند ترکیب رنگ جدید برای زمستان را به درستی در استایل های خود به کار بگیرید.

ترکیب رنگ های جدید برای زمستان

پیشنهاد ما، در سایت porove.com به شما دوستان خوش سلیقه این است که برای استایل های زمستانی خود زمانیکه قصد خرید شال یا خرید مانتو را دارید از چند ترکیب رنگ جدید برای زمستان که در ادامه اشاره ای به آن ها کرده ایم و کمی درباره هریک از این ترکیب ها صحبت کرده ایم را در استایل خود به کار بگیرید.

 • سرمه ای و سبز
 • خاکستری و بنفش
 • سرمه ای و سفید
 • خاکستری و زرد

ست سرمه ای و سبز

سرمه ای و سبز

اولین رنگی که می توانید از آن در ترکیب رنگ های جدید برای استایل زمستانی خود استفاده کنید رنگ های سرمه ای و سبز در کنار یکدیگر می باشند. بهترین ترکیب از این دو رنگ این است که شما رنگ سرمه ای را با سبز روشن ست کنید و در استایل خود استفاده کنید. رنگ سبز روشن در کنار رنگ سرمه ای شما را جوان تر، شاداب تر نشان میدهد و در عین حال سنگینی خاص خود را دارا می باشند.

خاکستری و بنفش

دومین دسته بندی از ترکیب رنگ های زمستانی، انتخاب رنگ های بنفش و خاکستری می باشد. بدون شک بارها شده است که شما این دو رنگ را به طور همزمان در استایل های خود استفاده کرده باشید اما به این موضوع فکر نکرده اید که شاید ترکیب این دو رنگ بتواند جذابیت خاصی را در استایل شما به وجود آورد.
فرقی ندارد که شما رنگ های خنثی همچون خاکستری را با رنگ های پاستیلی( بنفش) در فصلی از سال استفاده کنید چرا که ترکیب این دو رنگ در کنار یکدیگر بسیار زیبا می باشد.

ترکیب رنگ خاکستری و بنفش

سرمه ای و سفید

دوستان خوش سلیقه ای که دوست دارید در استایل زمستانی خود هم از رنگ های روشن استفاده کنید و هم رنگ های تیره. پیشنهاد ما به شما ترکیب سرمه ای و سفید با هم می باشد ترکیب سرمه ای یا سبز تیره با سفید گزینه ای عالی به حساب می آید.

خاکستری و زرد

نظرتون  راجب به ترکیب رنگ های گرم و خنثی با همدیگه در استایل زمستانی چیست؟ با توجه به اینکه این رنگ زیبا به عنوان رنگ های سال 2021 سا همان 1400 معرفی شده اند بدون شک می توانند بهترین گزینه انتخابی برای شما عزیزان باشند.
مخصوصا برای آن دسته از دوستانی که همیشه دنیای مُد و فشن را دنبال می کنند و دوست دارند که با مُد روز پیش بروند. شاید ست کردن این دو رنگ کمی کار سخت و دشواری باشد و یا اینکه شما دوستان نخواهید از آن ها در استایل اصلی خود استفاده کنید.
جای نگرانی نیست چرا که شما می توانید از ترکیب رنگ های خاکستری و زرد برای اکسسوری های خود همچون: بوت یا کیف، شال گردن یا شال و کلاه استفاده کنید.

ست خاکستری و زرد

در نهایت اینکه 

دوستان عزیزی که به دنبال چند ترکیب رنگ جدید برای زمستان امسال خود هستید، می توانید با توجه به آنچه که ما، در این مقاله برایتان عنوان کرده ایم به سراغ آماده کردن یک استایل زیبایی زمستانی باشید و بیشتر از همیشه با ظاهری آراسته در محل کار و میهمانی های رسمی و غیر رسمی خضور داشته باشید.
چنانچه باز هم درباره ترکیب رنگ های زمستانی برای استایل خود سوالی برایتان مطرح شده است می توانید با مشاوران و کارشناسان ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید و مشاوران ما با توجه به شناختی که از شما به دست می آورند می توانند شما را در یک انتخاب مناسب راهنمایی کنند.

سوالات مربوط به چند ترکیب رنگ جدید برای زمستان

 1. آیا ترکیب رنگ های خنثی و پاستیلی در کنار هم می توانند جذاب باشند؟
  فرقی ندارد که شما رنگ های خنثی و پاستیلی را در چه فصلی از سال می خواهید با هم ترکیب کنید زیرا که ترکیب این رنگ ها جذابیت بسیار زیبایی را به همراه دارند.
 2. ترکیب رنگ بنفش و طوسی با هم برای فصل زمستان گزینه خوبی است؟
  این دو رنگ از سری رنگ های جذاب و پرطرفدار برای فصل زمستان می باشند.
 3. رنگ  قهوه ای را با چه رنگی می توان برای استایل زمستانی ترکیب کرد؟
  رنگ قهوه ای از رنگ هایی است که در همیشه در کمد لباستان پیدا می شود و ترکیب آن با قرمز بورگاندی و خردلی بسیار عالی می شود.