خرید کیف بافتنی دخترانه
انواع کیف بافتنی
کیف بافتنی مجلسی
کیف بافتنی ساده و اسپرت
کوله پشتی بافتنی
جنس کیف های بافتنی
چگونه از کیف های بافتنی مراقبت بکنیم؟
چگونه خرید کیف زنانه صورت می گیرد؟
برای خرید کیف زنانه، مهمترین ملاک چیست؟
خرید کیف زنانه برای سال 2020 به چه صورت است؟
مهم ترین نکته برای خرید کیف زنانه چیست؟
در نهایت اینکه

خرید کیف بافتنی دخترانه

کیف بافتنی دخترانه با بافت های جذاب و رنگی که دارد می تواند به عنوان خرید کیف زنانه گزینه مناسبی برای بانوان و مخصوصاً دختر بچه ها باشد. کیف بافتنی دخترانه در فصول زمستان و پاییز کاربرد بیشتری دارد. کیف های بافتنی انواع و اقسام گوناگونی دارند اما به طور کلی طرح این دسته از کارها یکسان است. برای خرید کیف زنانه علاوه بر کیفیت کار باید به مواردی از قبیل به روز بودنِ آن محصول نیز نظر داشت. در ادامه این مقاله سعی داریم تا درمورد کیف بافتنی دخترانه و همچنین خرید کیف زنانه بیشتر صحبت بکنیم.

انواع کیف بافتنی

برای خرید کیف زنانه لازم است تا به نوع آن نیز توجه بفرمایید. زیرا؛ توجه به این دسته از آیتم ها در انتخاب شما تأثیرگذار خواهد بود. کیف های بافتنی عموماً به دو صورت تولید می شوند:

  • بافتنی
  • ماشینی

تولید کیف های بافتنی دستی به دلیل آن که زحمت بیشتری دارند غالباً گران قیمت تر هستند اما کیف های بافتنی ماشینی از قیمت کمتری برخوردار هستند.

علاوه بر نوع و شرایط تولید، کیف های بافتنی از لحاظ شرایط استفاده و سلایق مشتری ها به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.

کیف بافتنی دستی

کیف بافتنی مجلسی

 برای خرید کیف زنانه ضروری است تا به کاربرد آن نیز توجه داشته باشیم. کیف بافتنی را در هر مکانی و برای هر موقعیتی نمی توان استفاده کرد. برای شرایط خاص تر مانند مهمانی ها و مراسم رسمی، بهتر است تا از کیف بافتنی مجلسی استفاده بکنید.

کیف بافتنی ساده و اسپرت

 خرید کیف زنانه فقط برای مجالس رسمی و موقعیت های ویژه انجام نمی شود بلکه برای پیاده روی های ساده و یا برای انجام فعالیت های روزانه هم شما می توانید از کیف بافتنی استفاده بکنید اما کیف بافتنی که طرح ساده و اسپرتی داشته باشد.

کوله پشتی بافتنی

نمونه دیگری از کیف های بافتنی، مدل کوله آنان است. این طرح از کیف ها برای انجام کارهای روزانه کاربرد بیشتری دارند و بیشتر جوان پسند هستند.

مدل بافت کیف های بافتنی با یکدیگر متفاوت است. بعضی از این بافت ها ریز هستند و برخی درشت و حتی برخی از کیف ها هستند که در ساختار خود ترکیبی از بافت ریز و درشت را دارند. لازم است شما با توجه به سلیقه خود و آن چیزی که مد نظر دارید خرید کیف زنانه خود را انجام دهید.

جنس کیف های بافتنی

قبل از خرید کیف زنانه به این نکته توجه داشته باشید که کیف های بافتنی، فقط از جنس کانوا نیستند و می توانند به صورت مدل بافت دوخته بشوند ولی از جنس های مختلفی باشند. مانند:

  1. چرم
  2. گلیم
  3. حصیری

کیف بافتنی مجلسی

چگونه از کیف های بافتنی مراقبت بکنیم؟

برای خرید کیف زنانه خوب است توجه داشته باشید که نگهداری درست از آن می تواند عمر محصول شما را چند برابر بکند. اگر کیف بافتنی شما از چرم است، باید از همان روز اول از واکس های مخصوصِ کیف چرمی استفاده بکنید. استفاده از واکس های بی رنگ می تواند گزینه مناسبی باشد. برای مراقبت از کیف های بافتنی که از جنس کانوا هستند، باید توجه داشته باشید که نخ کش نشوند و اگر خواستید که کیف بافتنی از جنس کانوا را بشویید، باید بعد از شست و شو از آبگیری کامل این دسته از کیف ها اجتناب بکنید و آنان را به صورت تقریباً خیس آویزان بکنید. به حالتی که آب از آنان بچکد.

چگونه خرید کیف زنانه صورت می گیرد؟

بعضی از خانم ها هستند که علاقه به خرید کیف های گران قیمت دارند و حاضر هستند سال تا سال کیف نخرند ولی یک کیف برند داشته باشند. اما عده دیگری هستند که کیف برند و جنس درجه یک برای آن ها ملاک نیست. کیف بافتنی دخترانه هم اگر از برند خوبی خریداری شود تا مدت ها می تواند برای شما بماند. طبیعتاً کیف بافتنی درجه چندم دوام کمتری دارد.

برای خرید کیف زنانه، مهمترین ملاک چیست؟

خوب است در نظر داشته باشید که برای خرید کیف زنانه یا حتی کیف بافتنی، شما باید به مدل آن در درجه اول توجه داشته باشید. مدل کیف به شما کمک می کند تا چه استفاده ای از آن داشته باشید. هر مدلی از کیف جایگاه و موقعیت خودش را می طلبد. مانند؛ کیف کوله پشتی که بیشتر حالت اسپورت دارد و کیف مجلسی و ساده که بیشتر برای مهمانی ها کاربرد دارد.

انواع کیف بافتنی

خرید کیف زنانه برای سال 2020 به چه صورت است؟

خرید کیف بافتنی می تواند یکی از گزینه ها باشد. زیرا؛ مدل بافتنی این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این کیف های بافتنی بیشتر سایز کوچک دارند و مدل سایز کوچک بیشتر در این سال ترند یا محبوب شده است که حتی برای سال 2021 هم می توانید از همین مدل کیف ها استفاده بکنید. زیرا؛ خیلی قدیمی نشده است. خرید کیف زنانه با سایز بزرگ بیشتر برای خانم های ریز نقش جالب تر می شود و حتی باعث می شود تا قد و قامت آنان بلندتر و درشت تر به نظر بیاد. ولی خانم های بلند قد بهتر است تا از کیف هایی با سایز کوچک و مینی مال استفاده بکنند تا متوازن تر به چشم بیایند.

مهم ترین نکته برای خرید کیف زنانه چیست؟

اندازه و سایز کیف در هنگام خرید بسیار اهمیت دارد. بسیاری از خریدها امروزه به صورت اینترنتی صورت می گیرد و به خاطر همین مسأله شما نسبت به سایز و اندازه کیف بی توجه می شوید. در هنگام خرید اینترنتی توجه فقط به رنگ و طرح آن است اما وقتی خرید به دست شما می رسد تازه متوجه می شوید که سایز کیف چقدر اهمیت دارد. زیرا اگر سایز کیف مطابق سلیقه شما نباشد، شما دیگر نه از آن استفاده می کنید و نه این که می توانید وسایل خود را داخل آن جای بدهید.

در نهایت اینکه 

برای خرید کیف زنانه بهتر است تا از کیف های سبک استفاده بکنید تا شما را در حین انجام کارهای روزانه خسته نکند. کیف بافتنی دخترانه معمولاً از مدل ماشینی سنگین تر هستند و این باعث می شود که شما علاوه بر محتویات داخل کیف، خود کیف را نیز حمل بکنید که همین مورد باعث به وجود آمدن مشکلاتی در ناحیه کتف و کمر برای شما می شود.