مانتو سفید با چه رنگی ست می شود؟
مانتو سفید را با چه کیف و کفشی ست کنیم؟
پالت رنگ های پاستیلی برای ست کردن مانتو سفید در بهار
با مانتو سفید مشکی چی بپوشم؟
نکات مهم برای ست مانتو سفید و مشکی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به تکنیک هایی ست کردن مانتو سفید

انتخاب و خرید مانتو به رنگ سفد یکی از گزینه های خانم ها برای فصل تابستان می باشد. اما یک دغدغه با خرید مانتو سفید برای خانم ها به وجود می آید و آن هم ست کردن مانتو با کیف، کفش یا شال و روسری مناسب می باشد.

به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله تکنیک های ست کردن مانتو سفید را برایتان شرح دهیم تا بتوانید استایل و ظاهری زیبا و آراسته داشته باشید.

در ابتدای کار بدانید که شما می توانید مانتو سفید خود را با رنگ هایی مانند: مشکی، طوسی، سبز، صورتی و لیمویی استفاده کنید.

مانتو سفید و با چی ست کنیم؟

مانتو سفید با چه رنگی ست می شود؟

برای انتخاب رنگ متناسب با مانتو سفید در ابتدا باید به فصلی که می خواهید در آن فصل از مانتو سفید خود استفاده کنید دقت داشته باشید.

بهترین کار این است که برای ست کردن مانتو سفید خود از رنگ های موجود در طبیعت الهام بگیرید. مثلا در فصل بهار می توانید برای ست مانتو سفید خود با خرید شال پاستیلی یا سرکه ای استفاده کنید.

یا در فصل تابستان مانتو سفید خود را با رنگ‌های سبز تیره، قهوه ای، قرمز، آبی آسمانی، سبز آبی و آبی فیروزه‌ای ست کنید.

اگر دوست دارید که در روزهای نسبتا سرد پاییز هم در استایل خود از مانتوهای سفید استفاده کنید می توانید برای اینکه ست زیبا و جذابی داشته باشد به سراغ رنگ های گرم مانند: قرمز، نارنجی، زرد زرچوبه ای، قهوه‌ای و رنگ هایی مثل سرکه ای و آبی بروید.

اما برای روزهای سرد زمستان مانتو سفید خود را با رنگ های سرد مانند: آبی، بنفش، آبی کاربنی، خاکستری، مشکی و سبز لجنی ست کنید.

مانتو سفید را با چه کیف و کفشی ست کنیم؟

تا به اینجا متوجه شدید که در هر چهار فصل سال می توانید مانتو سفید خود را با چه رنگ هایی به راحتی ست کنید. اما شاید برای ست کردن کیف و کفش مناسب برای مانتو سفید خود هنوز دچار مشکل باشید.

پیشنهاد و توصیه ما به شما خانم های خوش پوش این است که اگر قصد خرید کیف زنانه مناسب برای ست کردن با مانتو سفید خود را دارید یا میخواهید کفش مناسبی با ست خود خریداری کنید به سراغ رنگ های مشکی، سرکه‌ای و کفش‌های نقره‌ای و طلایی مات بروید. 

کیف و کفش مناسب ست مانتو سفید

 پالت رنگ های پاستیلی برای ست کردن مانتو سفید در بهار

با توجه به اینکه استفاده از مانتو سفید در فصل بهار و تابستان طرفداران بیشتری دارد طبیعتا ست کردن آن در این دو فصل کار چندان سختی نباشد باشد.

الهام گرفتن از رنگ های طبیعت در فصل بهار و تابستان به شما کمک خواهد کرد تا بهتر و راحتر بتوانید تکنیک هایی ست کردن مانتو سفید را در استایل خود رعایت کنید.

پالت های رنگ های پاستیلی در فصل بهار به شما کمک خواهد کرد تا رنگ مناسب تری را برای مانتو سفید خود پیدا کنید.

با مانتو سفید مشکی چی بپوشم؟

از میان مانتوهای ترکیبی که این روزها طرفداران خاص خود را دارا می باشد. مانتو ترکیبی سفید و مشکی می باشد.

حال که تا به اینجای کار متوجه تکنیک هایی ست کردن مانتو سفید شدید بد نیست بدانید که مانتو سفید و مشکی بهتر است چه شال یا روسری را ست کنید یا اینکه کیف و کفش مناسب برای این سبک مانتوها بهتر است چه رنگی باشند؟

بدون شک قرار گرفتن دو رنگ متضاد در کنار یکدیگر می تواند زیبایی بسیار خاصی را در استایل و ظاهر شما به وجود آورد.

بهتر است بگوییم که براس ست کردن مانتو سفید و مشکی دست شما کاملا باز است چرا که شما می توانید از رنگ های متناسب با مانتو سفید برای ست استایل خود استفاده کنید.

رنگ های پاستیلی مناسب ست کردن با مانتو سفید

نکات مهم برای ست مانتو سفید و مشکی

برای اینکه استایل زیبایی با مانتو سفید و مشکی خود داشته باشید برای ست کردن بهتر است که نکات زیر را در نظر داشته باشید و به آن توجه کنید.

 • برای ست این مدل مانتو ها بهتر است که از شلوارهای مشکی یا سفید استفاده کنید
 • روسری یا شال خود را حتما هم رنگ با شلوار یا کیف خود انتخاب کنید.
 • اگر می‌خواهید رنگ‌ها را به پوشش خود اضافه کنید بهتر است برای سادگی و زیبایی پوشش، از کفش و کیف رنگی متناسب استفاده کنید.

پیشنهادی که ما می توانیم برای ست مانتو سفید و مشکی به شما دوستان عزیز بکنیم این است که از کیف و کفش مشکی برای ست خود استفاده کنید یا اینکه برای انتخاب رنگ شال و روسری خود به سراغ رنگ طوسی بروید.

ست کردن مانتو سفید و مشکی

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم تکنیک هایی ست کردن مانتو سفید را بخوبی برایتان شرح داده باشیم.

شما دوستان عزیز می توانید از طریق سایت porove.com با مشاوران ما در ارتباط باشید و سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات مربوط به تکنیک هایی ست کردن مانتو سفید

 1. مانتو کتی سفید را با چی ست کنیم؟
  مانتو کتی سفید را می توانید با شلوار جین سا شلوار فاق یلند سفید ست کنید و برای انتخاب کیف و کفش مناسب آن هم می توانید به سراغ رنگ های متضاد رفته و رنگ مشکی یا قرمز تیره را انتخاب کنید.
 2. در استایل پاییزی و زمستانه چطور از مانتوی سفید استفاده کنیم؟
  شما دوستان عزیزی که دوست دارید در استایل پاییزی و زمستانی خود نیز از مانتو سفید استفاده کنید می توانید آن را با شلوارهای اسکینی پشمی و بوت های بلند ست کنید.
 3. مانتو سفید را در فصل بهار و تابستان با چه رنگ شال و روسری بهتر است ست کنیم؟
  برای انتخاب شال و روسری مناسب جهت ست کردن مانتو سفید در فصل های بهار و تابستان می توانید از رنگ هایی مانند: پاستیلی یا سرکه ای، سبز تیره، قهوه ای، قرمز، آبی آسمانی، سبز آبی و آبی فیروزه‌ای استفاده کنید