فاکتورهای مهم برای انتخاب کیف
سبک پوشش و استایل شما
رنگ و متریال
اندام و فرم بدن شما
ست کردن مانتو با کیف مناسب
نکات مهم ست کردن مانتو
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به ست کردن مانتو تابستانی با کیف مناسب

شاید به جرات بتوان عنوان کرد که یکی از سخت ترین انتخاب ها برای تکمیل استایل بدون نقص، انتخاب کیف مناسب می باشد. بدون شک برای شما هم پیش آمده است که بارها بعد از خرید مانتو به دنبال کیف مناسبی باشید که بتوانید به راحتی آن را با مانتو خود ست کنید.

شاید انتخاب و ست کردن شال و روسری با هر مدل مانتویی که دارید کار چندان سخت و دشواری نباشد اما ست کردن مانتو تابستانی با کیف مناسب کمی کار شما را سخت خواهد کرد.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به فاکتورهایی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم بهتر و راحتر بتوانید کیف مناسب با استایل خود را انتخاب و خریداری کنید.

فاکتورهای مهم برای خرید کیف

فاکتورهای مهم برای انتخاب کیف 

برای اینکه بتوانید در روزهای گرم تابستان استایل زیبا و جذابی داشته باشید نیاز دارید تا یک مانتو مناسب فصل را با سایر اکسسوری های مناسب آن ست کنید.

همانطور که در مطالب بالا هم اشاره کرده ایم کیف یکی از مهم ترین اکسسوری های تکمیل کننده استایل شما می باشد. بنابراین برای ست کردن مانتو تابستانی با کیف مناسب نیاز است که فاکتورهای مهمی که در انتخاب و خرید کیف زنانه به شما کمک می کنند را در نظر داشته باشید تا بهتر و راحتر بتوانید استایل تابستانی خود را تکمیل کنید.

فاکتورهای مهمی که سختی ست کردن مانتو کیف مناسب را برای شما آسان می کنند عبارتند از:

 • سبک پوشش و استایل شما
 • رنگ و متریال
 • اندام و فرم بدن شما

سبک پوشش و استایل

اولین مسئله که با توجه به آن می توانید کیف مناسبی را برای خود خریداری کنید و در استایل مورد نظرتان از آن استفاده کنید در نظر گرفتن سبک پوشش و استایل خودتان یا شخصی است که قصد خرید کیف را برای او دارید.

علاوه بر سبک پوشش شما باید به این مسئله نیز توجه داشته باشید که برای چه موقعیتی و مکانی می خواهید از کیف خود استفاده کنید.

توجه به استایل و نوع پوشش برای خرید کیف

 رنگ و متریال

بعد از آنکه مشخص شد شما چه سبک و استایلی دارید باید به دنبال رنگ و متریال مناسب برای خرید کیف باشید تا بتوانید مانتو تابستانی خود را با یک کیف مناسب ست کنید.

شما باید انتخابی داشته باشید که نه تنها از لحاظ رنگ بلکه از نظر متریال هم با سایر آیتم های شما همخوانی داشته باشد.

پیشنهاد و توصیه ما به شما دوستان عزیز این است که به سراغ کیف هایی به رنگ خنثی بروید که به راحتی می توانید آن را با هر سبک و مدل مانتو تابستانی که دارید ست کنید.

اندام و فرم بدن

شاید برایتان جالب باشد و با خودتان بگویید که برای خرید کیف و انتخاب آن چرا باید به فرم بدن خود توجه داشته باشیم؟

مگر توجه به فرم و اندام بدن در زمان خرید مانتو مهم ترین نکته ای نیست که باید در نظر داشته باشیم؟

در جواب به پرسش های شما باید بگوییم که انتخاب کیف مناسب بدون توجه به فرم اندام می تواند شما را چاق یا لاغر نشان دهد.

بنابراین پیشنهاد ما این است که:

 1.  اگر شما شخص لاغری هستید بهتر است که کیف های خیلی بزرگ را فراموش کنید زیرا که استفاده از این کیف ها در استایل شما باعث می شود شما در پشت کیف پنهان شوید.
 2. یا بالعکس، اگر دارای اندام درشتی هستید کیف های کوچک را فراموش کنید. کیف های خیلی بزرگ هم گزینه مناسبی برای شما نمی باشند چرا که باعث می شوند شما چاق تر از آنچه که هستید نشان داده شوید.
 3. مناسب ترین کیف برای شما، کیف هایی در سایزهای متوسط می باشند.
 4. برای اینکه بلند تر به نظر برسید از کیف های متوسط و کوچک با بند بلند استفاده کنید.
 5. اگر قد بلندی دارید شما آزادید از هر کیفی استفاده کنید اما، ما به شما توصیه میکنیم از کیف های کوچک کمی دوری کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای کیف

ست کردن مانتو با کیف مناسب

تا به اینجا متوجه شدیم که برای انتخاب و خرید کیف نیاز است که سه مسئله بسیار مهم و تاثیر گذار در استایل خود را در نظر داشته باشید.

حال می خواهیم به این مسئله بپردازیم که برای ست کردن مانتو تابستانی با کیف مناسب چه کار باید کرد و به چه مواردی باید توجه داشت؟

همه خانم ها عادت دارند هر روز صبح قبل از بیرون رفتن از خانه مدام از خودشان می پرسند که امروز کدام مانتو، شال، کیف، کفش و.. را بپوشند؟

گشتن و پیدا کردن مانتو مناسبی که بخواهید آن ها برای همان روز خود انتخاب کنید و سایر وسایل خود را با ان ست کنید بدون شک زمان زیادی از شما خواهد گرفت.

همه انسان ها دوست دارند همیشه ظاهری شیک و آراسته داشته باشند. این شیک پوشی نیازمند هزینه کردن می باشد. زمانیکه با اصول ست کردن به خوبی آَشنایی داشته باشید خیل راحت می توانید از لباس های تکراری خود استایل جدید و جذابی درست کنید.

برای اینکه بتوانید مانتو یا سایر لباس های خود را به راحتی ست کنید باید به موارد زیر توجه داشته باشید.

 1. چه رنگهایی را با یکدیگر استفاده کنید؟
 2. فرم اندام شما به چه شکل است؟
 3. قد بلند یا قد کوتاه هستید؟
 4. برای چه مکان یا مراسمی لباس می پوشید؟

ست مانتو تابستانی با کیف حصیری

نکات مهم ست کردن مانتو

در مطالب بالا به این مسئله اشاره کرده ایم که کیف یکی از مهم ترین اکسسوری های تکمیل کننده استایل خانم ها و آقایون می باشد. 

از آنجایی که این وسیله برای تکمیل کردن استایل خانم ها بیشتر از آقایون کاربردی می باشد لازم است که خانم ها درباره اصول ست کردن مانتو نیز اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشند.

بخوبی می دانید که مانتو از جمله لباس های پر مصرف خانم ها در کشورهای اسلامی می باشدکه برای خارج شدن از منزل آن را استفاده می کنند.

مانتوهای زنانه دارای طرح ها و مدل های مختلف زیادی می باشند که با توجه به موقعیت مکانی که می خواهند از آن استفاده کنند برای خرید آن اقدام می کنند.

بنابراین بد نیست که برای خرید مانتو تابستانی حتما به موارد زیر توجه داشته باشید.

 •  بهترین گزینه برای روزهای گرم تابستان انتخاب مانتوهای گشاد جلو باز می باشد که می توانید آن را با شلوارهای گشاد ست کنید.
 • به جای شلوار می توانید از دامن های بلند نیز استفاده کنید. 
 • برای انتخاب کیف مناسب با مانتو تابستانی خود می توانید به سراغ رنگ هایی بروید که برای فصل تابستان مناسب می باشند. مثل رنگ های پاستیلی که بسیار ملایم و شاد می باشند.
 • از کیف و کفش با رنگ مناسب استفاده کنید. رنگی را انتخاب کنید که همرنگ یا هماهنگ با رنگ مانتو باشد. 
 • اگر مانتو جلوباز می پوشید از کمربند استفاده کنید. کمر بند استایل شما را زیبا تر می کند.

نکات مهم ست کردن مانتو


در نهایت اینکه 

شما دوستان عزیز می توانید برای راهنمایی بیشتر درباره ست کردن مانتو تابستانی با کیف مناسب از طریق سایت porove.com سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید.

سوالات مربوط به ست کردن مانتو تابستانی با کیف مناسب

 1. آیا می توان ایرادهای اندامی خود را با استفاده از رنگ و مدل کیف مناسب پوشاند؟
  بله، افرادی که دارای اندام سیبی شکل هستند بهتر است که از کیف های دسته بلند استفاده کنند. افراد اندام گلابی شکل کیف های دسته کوتاه تا چاقی اندام آن ها به چشم نیاید.
 2. با مانتو مجلسی و رسمی بهتر است از چه سبک کیف هایی استفاده کرد؟
  برای این استایل استفاده از کیف های کوچک دستی بهترین گزینه می باشد.
 3. بهترین مدل کیف برای فصل تابستان چه سبک کیف هایی می باشند؟
  در فصل تابستان از کیفهای حصیری می توانید استفاده کنید. کیف های چرم تنها کیف هایی هستند که برای تمامی فصول استفاده می شوند.