چطور کیف و کفش خود را ست کنیم؟
ست کردن کیف و کفش مجلسی
راهنمای ست کیف و کفش مجلسی
کدام کفش ها برای موقعیت های مختلف مناسب می باشند؟
ست کیف و کفش چرم زنانه
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به ست کیف و کفش مجلسی را چطور انتخاب کنیم؟

چطور کیف و کفش خود را ست کنیم؟

بسیاری از آقایون و خانم ها مدام درگیر این سوال هستند که ست کیف و کفش مجلسی را چطور انتخاب کنیم؟ خب، بدون شک ست کردن کار چندان آسانی نمی باشد. فرقی ندار شما می خواهید مانتو و شلوار خود را ست کنید یا اینکه کیف و کفش مناسبی را با یکدیگر ست کنید تا استایل شما تکمیل شود.

مهم ترین مسئله که باید بدانید این است که تنها مشکل در ست کردن کیف و کفش نمی باشد بلکه لازم است شما همه لباس های خود را با دقت ویژه ای انتخاب کرده و آن ها را با هم ست کنید.

شما باید رنگ، بافت، طرح و حتی جنس وسایلی که می خواهید آن ها را با یکدیگر ست کنید در نظر داشته باشید تا بتوانید درست ترین هارمونی که دوست دارید را ایجاد کنید.

جای هیچگونه نگرانی نیست ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهتر و راحتر بتوانید در زمان خرید کیف زنانه بتوانید کفش مجلسی مناسب با آن را نیز انتخاب کرده و ست خود را کامل کنید.

ست کردن کیف و کفش مجلسی

راحترین ست کیف و کفش بدون شک ست کردن کیف و کفش مجلسی نمی باشد. مسئله ای که خانم ها زیاد روی آن حسایت و وسواس از خود به خرج می دهند.

این امر کاملا طبیعی است که شما دوست دارید همواره در جشن ها و میهمانی هایی که حضور دارید ظاهری زیبا و مرتب داشته باشید. برای مثال: ست کردن کفش اسپرت با کوله پشتی برای مجالس و میهمانی هایی همچون جشن تولد، نامزدی و یا جشن عروسی مناسب نمی باشند.

قبل از اینکه بخواهیم به سوال شما درباره اینکه ست کیف و کفش مجلسی را چطور انتخاب کنیم؟ پاسخ دهیم باید بگوییم که مدت زمان زیادی می شود که دوران ست کردن سخت لباس ها و اکسسوری ها گذشته است.

امروزه تنوع های بیشتری در ترکیب لباس ها، کیف وکفش ها دیده می شود که حتما نیاز به ست کردن آن ها نمی باشد و هر یک از آن ها تکمیل کننده سایر لباس های شما می باشند.

انتخاب کیف و کفش مجلسی

راهنمای ست کیف و کفش مجلسی

برای اینکه بهتر و راحتر بتوانید کیف و کفشی که دوست دارید را برای مجالس و میهمانی خود آماده کنید و آن ها را با هم ست کنید بهترین کار این است که ایده های جذابی که به ذهنتان می رسند را برای خود به تصویر بکشید.

 • کیف و کفش خود را از یک جنس انتخاب کنید و ترکیبی عالی برای خود آماده کنید.
 • لباس های رنگی و طرحدار خود را بهتر است با کیف و کفش های خنثی ست کنید 
 • در صورت انتخاب کردن کیف و کفش های مجلسی شلوغ بهتر است که لباس مجلسی خود را ساده و تک رنگ انتخاب کنید.
 • اصول فصلی را برای انتخاب و خرید کیف و کفش مجلسی فراموش نشود.( صندل انتخاب خوبی برای زمستان نمی باشد یا کیف حصیری تابستانی را نمی توانید با بوت های زمستانی ست کنید)
 • در صورت خرید کیف گران قیمت و چشمگیر به سراغ کفش های ساده برای ست کردن با آن باشید
 • کفش هایی که طرح پوست ماری دارند را بهتر است که با کیف هایی که تقریبا با همان بافت و طرح می باشد را انتخاب کنید حتما نیاز نیست کیف و کفش کاملا شبیه به هم باشند 
 • اگر چکمه‌هایی به رنگ خنثی دارید، کیفی با رنگ خنثای دیگر انتخاب کنید.
 • بهتر است که رنگ کیف و کفش در درجه بندی های تیره و روشن انتخاب شوند نه اینکه کاملا هم رنگ باشند.
 • کفشی با رنگ روشن به خوبی با کیف مشکی ست می‌شود و بالعکس
 • خانم هایی که دوست دارید کیف مجلسی خود را در طرح های شلوغ انتخاب کنید بهترین کار این است که برای ست کردن کفش مناسب با کیف خود به سراغ کفش های تک رنگی بروید و یا بلعکس.
 • گاهی اوقات می‌توانید کفش یا کیفتان را نه با هم، بلکه با لباستان ست کنید.

ست کردن کیف و کفش مجلسی

کدام کفش ها برای موقعیت های مختلف مناسب می باشند؟

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که که با توجه به موقعیت و مکانی که می خواهید در آنجا حضورداشته باشید اقدام به خرید وسایل مورد نیاز خود کنید. مدل ها و طرح های مختلف زیادی کفش در بازار موجود می باشند که هر یک برای موقعیت های مختلف تولید شده اند.

برای مثال: شما می توانید برای موقعیت های غیر رسمی و روزمره خود از کفش های اسپرت، عروسکی و کالج های زنانه استفاده کنید. یا برای میهمانی های که دعوت می شوید کفش های پاشنه دار بهترین گزینه می باشند. 

ست کیف و کفش چرم زنانه

از میان ست های کیف و کفش مجلسی و غیر مجلسی که در بازار موجود می باشد انتخاب و خرید ست کیف و کفش چرم انتخاب بی نظیر است که طرفداران خاص خود را دارا می باشد. انتخاب این ست کیف و کفش به گونه ای است که شما برای هر موقعیت مکانی و برای استایل های رسمی و غیر رسمی خود می توانید استفاده کنید.

ست کردن کیف دستی مجلسی زنانه چرمی با کفش پاشنه دار چرم یک ست زیبا و جذاب برای استایل مجلسی شما می باشد.

ست کیف و کفش چرم مجلسی

در نهایت اینکه 

امید است توانسته باشیم با ارائه این مقاله پاسخ شما دوستان عزیز  را درباره اینکه ست کیف و کفش مجلسی را چطور انتخاب کنیم؟ داده باشیم.

مشاوران و همکاران ما از طریق سایت porove.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.

سوالات مربوط به ست کیف و کفش مجلسی را چطور انتخاب کنیم؟

 1. کلاسیک‌ترین ست کیف و کفش کدام ست است؟
  کلاسیک‌ترین ست کیف و کفش آن است که هر دو را در یک طیف رنگی یا کاملاً یکدست و هم‌ رنگ انتخاب کنید.
 2. کیف و کفش مناسب دانشگاه و اداره بهتر است چه رنگی انتخاب شوند؟
  کیف و کفش مناسب دانشگاه و اداره تنها با انتخاب کردن رنگ های مشکی و قهوه ای خلاصه نمی شوند و شما می توانید از رنگ های دیگری مانند طوسی، سورمه ای و... نیز استفاده کنید.
 3. کیف ورنی با طرح ماری یا کروکودیلی را با چه سبک کفش هایی می توان ست کرد؟
  کیف های ورنی با طرح ماری یا کروکودیلی را با کفش عروسکی جیر یا کیف چرم دانه درشت ست کنید.