جدیدترین ترکیب ست امسال
ست رنگ زرد روشن
رنگ زرد برای افرادی که دارای پوست روشنی هستند
ست کردن لباس زرد برای پوست سبزه و گندمی
رنگ زرد برای افرادی که پوست تیره دارند
ست کردن رنگ زرد با سایر رنگ ها
ست رنگ زرد با رنگ نارنجی
ست کردن رنگ زرد با رنگ آبی
ست کردن رنگ زرد با رنگ یاسی و بنفش
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به راهنمای ست رنگ زرد روشن با سایر رنگ ها

همانطور که در مقاله های قبلی هم عنوان کرده ایم رنگ زرد به عنوان یکی از رنگ های سال 2021 معرفی شده است. افرادی که علاقه مند به این رنگ می باشند باید اصول صحیح ست کردن این رنگ با سایر رنگ ها را بدانند تا بتوانند برای خود ست زیبایی آماده کنند.

شما به راحتی می توانید رنگ زرد را با انواع مانتو، کفش، شال و حتی کیف خود که دارای رنگ های مختلفی می باشند ست کنید. 

فقط باید بدانید که کدام تناژ رنگ زرد را باید با چه رنگی ترکیب کنید. راهنمای ست رنگ زرد روشن با سایر رنگ ها به شما کمک خواهد کرد تا رنگ مناسبی را برای رنگ زرد مورد علاقه خود انتخاب کنید.

جدیدترین ترکیب ست امسال

شاید برایتان جالب باشد که جدیدترین ترکیب و ست در مُد و فشن امسال تیپ سر تا پا زرد می باشد. خب، این ترکیب رنگ را اکثریت دوست ندارند و ترجیح می دهند در تیپ و استایل خود تنها یکی از وسایلشان رنگ زرد داشته باشد. مثلا زمانیکه شما برای خرید مانتو به رنگ زرد اقدام کنید بدون شک دوست ندارید که شال یا روسری خود را هم به همان رنگ انتخاب کنید.

اما جالبی قضیه اینجاست که رنگ زرد یک ترکیب زیبا و شاد دارد و جالبتر اینکه این مسئله مورد پسند بسیاری از سلبریتی ها قرار گرفته است.

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم انتخاب تناژ های مختلف رنگ زرد در استایل شما کاملا سلیقه ای می باشد و حتما نیاز نیست که شما هم رنگ زرد را برای سر تا پای خود انتخاب کنید بلکه می توانید آنرا با سایر رنگ های مناسب با رنگ زرد ست کنید.

پیشنهاد ما به شما دوستان عزیزی که علاقه زیادی به رنگ زرد دارید اما نمی خواهید همچون سلبریتی ها سر تا پای خود را رنگ زرد کنید بهترین کار این است که در استایل خود رنگ های زیر را استفاده کنید.

 • سفید
 •  مشکی
 •  آبی
 •  بنفش

ترکیب رنگ سال 2021

ست رنگ زرد روشن

رنگ زرد از سری رنگ های اصلی می باشد که در دسته بندی رنگ های گرم نیز جای گرفته است. از آنجایی که این رنگ بسیار چشمگیر می باشد می تواند توجه همه را به خود جذب نماید.

با آشنایی درباره هارمونی و روانشناسی رنگ ها باید بگوییم که رنگ بنفش رنگ مکمل رنگ زرد می باشد و این دو با هم می توانند ترکیب زیبا و کاملی را برای شما به وجود آورند. 

زرد و مشکی هر دو رنگ‌های زیبا و خاصی هستند و علت اینکه برخی از دوستان این دو رنگ را با یکدیگر ترکیب می کنند این است که سادگی و سنگینی رنگ مشکی باعث می شود که چشمگیر بودن و به اصطلاح جیغ بودن رنگ زرد کمتر شود و شما در عین سادگی، تیپ و استایل زیبایی داشته باشید.

نحوه ست کردن رنگ زرد روشن

رنگ زرد برای افرادی که دارای پوست روشنی هستند

بارها در مقاله های مختلف به این مسئله اشاره کرده ایم که اگر می خواهید ظاهر و استایل زیبای خود را همیشه حفظ کنید باید با توجه به یک سری نکات برای خرید لباس، مانتو، کیف، کفش و حتی خرید شال یا روسری خود اقدام کنید.

یکی از مهم ترین مواردی که به شما در انتخاب مناسب ترین گزینه کمک زیادی می کند توجه به رنگ پوستتان می باشد. دوستان عزیزی که می خواهید در استایل و ست های خود از رنگ سال یعنی رنگ زرد استفاده کنید به این مسئله توجه کنید که تناژ پوست شما تیره است یا روشن و با توجه به این موضوع مناسب ترین تناژ رنگ زرد را انتخاب کنید.

افرادی که دارای پوست روشن می باشند برای اینکه بتوانند ست زیبایی را با رنگ زرد برای لباس های خود فراهم کنند باید به دنبال رنگ هایی همچون زرد خیلی روشن، زرد خردلی و یا زرد تیره باشند.

پیشنهاد ما به خانم های سفید پوست و دارای پوست های روشن این است که از انتخاب و استفاده از لباس ‌هایی که رنگ آن ها جزو رنگ‌ های زرد اصلی و زرد نئونی است، اجتناب کنند.

انتخاب رنگ زرد برای پوست های روشن

ست کردن لباس زرد برای پوست سبزه و گندمی 

انسان ها دارای پوست هایی با رنگ های مختلف می باشند که در متن بالا به پوست های روشن اشاره کردیم و گفتیم که این دوستان چه تناژ هایی از رنگ زرد را می توانند در استایل خود استفاده کنند. دسته دیگر افرادی با رنگ پوست سبزه و گندمی می باشند.

این دوستان بهتر است که رنگ هایی مانند: زرد لیمویی و یا زرد خیلی روشن را برای لباس های خود انتخاب کنند. این رنگ ها میتواند زیبایی خاصی به چهره و رنگ پوست این دوستان بدهد.

منسب ترین تناز رنگ زرد برای افرادی که پوست گندمی دارند

رنگ زرد برای افرادی که پوست تیره دارند

دسته سوم افرادی با پوست های تیره هستند. این دسته از انسان ها از جمله افراد بسیار خوش شانس در زمینه ست کردن لباس با رنگ زرد می باشند. چرا که می توانند تمام تناژهای رنگ زرد را در استایل خود استفاده کنند.

شاید بهتر باشد بگوییم که راهنمای ست رنگ زرد روشن با سایر رنگ ها کمتر مورد استفاده این دوستان می باشد چرا که معمولا اکثریت رنگ ها به این دوستان می آید و می توانند رنگ زرد روشنی که انتخخاب میکنند را با رنگ مکمل آن مثلا بنفش به راحتی ست کنند.

رنگ زرد مناسب پوست های تیره

ست کردن رنگ زرد با سایر رنگ ها

در مطالب بالا عنوان کردیم که رنگ زرد از جمله رنگ های شناخته شده و معرفی شده به عنوان رنگ سال 2021 می باشد که علاقه مندان خاص خود را دارا است. همچنین به این مسئله نیز اشاره کردیم که هر کس با هر رنگ پوستی که دارد کدام تناژهای مربوط به این رنگ را می تواند در استایل خود استفاده کند.

حال در ادامه مطلب مربوط به راهنمای ست رنگ زرد روشن با سایر رنگ ها میخواهیم درباره ست کردن این رنگ با سه رنگ زیر ببشتر صحبت کنیم.

 1. ست رنگ زرد با رنگ نارنجی
 2. ست کردن رنگ زرد با رنگ آبی
 3. ست کردن رنگ زرد با رنگ یاسی و بنفش
 • ست رنگ زرد با رنگ نارنجی

از آنجایی که این دو رنگ در چرخه رنگ ها بسیار به هم نزدیک می باشند و هر از جمله رنگ ها یگرم به حساب می آیند شما خیلی راحت می توانید این دو رنگ را با هم ترکیب کنید و در استایل خود از آن ها استفده کنید.

ترکیب رنگ زرد و نارنجی کنار یکدیگر بسیار جذاب، زیبا و شاد می باشد.

 •  ست کردن رنگ زرد با رنگ آبی

ترکیب کردن این دو رنگ با یکدیگر کمی جسارت نیاز دارد. معمولا ترکیب رنگ زرد و آبی را آن دسته از خانم هایی که دارای اعتماد به نفس بالایی میباشند انجام میدهند. ست کردن لباس زرد با رنگ آبی تیره می ‌تواند جلوه خاص و جذابی به استایل شما بدهد.

 • ست کردن رنگ زرد با رنگ یاسی و بنفش

سومین گروه رنگ ها که می توانید آن را با رنگ زرد روشن ست کنید رنگ مکمل آن یعنی رنگ بنفش می باشد. رنگ یاسی و بنفش از جمله رنگ هایی هستند که در میان خانم ها طرفداران بسیار زیادی دارند. 

ترکیب رنگ زرد با رنگ های بنفش و یاسی یک ترکیب بسیار خیره کننده و جذاب می باشد و شما هرگز ار این انتخاب بود بدون شک پشیمان نخواهید شد.

ست کردن رنگ زرد با رنگ های نارنجی، آبی و بنفش

در نهایت اینکه 

ما با کمک راهنمای ست رنگ زرد روشن با سایر رنگ ها سعی کرده ایم به شما دوستان و همراهان porove.com کمک کنیم تا بهتر و راحتر بتوانید مناسب ترین رنگ ها را برای ست کردن آن با رنگ زرد در استایل خود انتخاب کنید.

مشاوران و همکاران ما در سایت porove.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهاد شما می باشند.

سوالات مربوط به راهنمای ست رنگ زرد روشن با سایر رنگ ها

 1. اگر نخواهیم از رنگ زرد برای لباس خود استفاده کنیم چطور این رنگ را در تیپ و استایل خود به کار ببریم؟
  برای این کار می توانید از اکسسورهای زرد رنگ استفاده کنید مثلا: کفش، لاک ناخن، شال گردن، کیف دستی خود را به رنگ زرد انتخاب کنید.
 2. لباس های زرد رنگ یا اکسسوری هایکه دارای رنگ زرد می باشند را با چه رنگ هایی می توان ترکیب کرد؟
  قهوه‌ ای، سبز و قرمز از جمله رنگ هایی هستند که ترکیب آن ها با رنگ زرد زیبا می شود و استایل های بی نظیری را به وجود می آروند.
 3.  رنگ زرد عسلی یا طلایی را برای چه فصل هایی بهتر است که استفاده کرد؟
   رنگ زرد عسلی یا طلایی از بهترین رنگ ‌هایی هستند که می ‌توانید از آن برای استایل های پاییز زمستان و بهار استفاده کنید.