مدل مانتو پشت بلند
انواع مانتوهای پشت بلند
مدل مانتو پشت بلند کلوش
مدل مانتو پشت‌ بلند هلالی
مدل مانتو پشت بلند مجلسی
مدل مانتو پشت بلند جلو کوتاه
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به مانتو پشت بلند

مدل مانتو پشت بلند

معمولا مانتوهای پشت بلند را بیشتر دختر خانم های جوان استفاده می کنند . برخی بر این عقیده هستند که این سبک مانتو برای همه خانم ها و هر سن و سالی مناسب نمی باشد. این نوع طرز فکر کاملا اشتباه است و خانم ها در هر سن و سالی که باشند برای خرید مانتو می توانند گزینه مانتو شت بلند را هم مد نظر داشته باشند.

شما تنها باید برای خرید این مدل مانتو به دنبال مانتوهایی با جنس سبک و راحت باشید که به راحتی روی تن قرار میگیرند و سنگین نیستند که شما با پوشیدن آن ها معذب شوید.

علت انتخاب بیشتر خانم ها برای خرید مانتو پشت بلند این است که شما با هر اندامی که باشید می توانید این سبک مانتو را بر تن کنید.

مدل های مختلف مانتو زنانه

انواع مانتوهای پشت بلند

همانطور که در متن بالا هم عنوان کرده ایم مدل مانتوهای پشت بلند خود، دارای طرح ها و مدل های مختلف زیادی می باشند که در ادامه تنها به چند نمونه از آن ها اشاره کرده ایم.

 1. مدل مانتو پشت بلند کلوش
 2.  مدل مانتو پشت‌ بلند هلالی
 3. مدل مانتو پشت بلند مجلسی
 4. مدل مانتو پشت بلند جلو کوتاه

خرید مانتو پشت بلند کلوش

 • مدل مانتو پشت بلند کلوش

اولین مدل از سری مدل های مانتو پشت بلند که می خواهیم به شما معرفی کنیم، مانتو پشت بلند کلوش می باشد. از ویژگی هایی که این مدل مانتوهای زنانه و دخترانه دارند کلوش بودن آن است. انتخاب این مدل مانتو پشت بلند برای تابستان و بهار گزینه بسیار مناسب می باشد که به راحتی می توانید با پترن چهارخانه آن را ست کنید.

از دیگر طرح هایی که شما می توانید در این مدل مانتو از آن استفاده کنید انتخاب دو پارچه مختلف می باشد. برخی از خانم ها دوست دارند که در استایل لباس های خود از پارچه های متنوع استفاده کنند. بنابراین انتخاب مانتو پشت بلند که در طراحی دوخت آن از دو پارچه مختلف استفاده شده است بدون شک می تواند جذابیت بسیار زیادی داشته باشد.

برای مثال ترکیب رنگ سبز ساده با پارچه های شطرنجی یک ترکیب جذاب برای مانتوهای پشت بلند می باشد.

مانتو مدل پشت بلند هلالی

 •  مدل مانتو پشت‌ بلند هلالی

بعد از مانتو پشت بلند کلوش، مدل دیگری که طرفداران خاص خود را دارد مانتوهای پشت بلند هلالی می باشند. این مدل مانتوها در واقع از متفات ترین مانتوهایی هستند که می توانید برای جذابتر شدن استایل خود از آن ها استفاده کنید.

معمولا پارچه هایی که برای طراحی مانتو پشت بلند هلالی از آن استفاده می شود پارچه های حریر می باشند که قسمت پایین تنه آن ها پوشیده است. 

مانتو بسیار خنک و زیبا که برای روزهای تابستان بهترین گزینه می باشد.

شما می توانید برای ست زیبای این مانتو خود از شلوارهای جذب استفاده کنید به همراه روسری های خوش رنگ استفاده کنید.

مانتو مجلسی

 • مدل مانتو پشت بلند مجلسی

خانم ها دوست دارند که در مجالس و میهمانی های که حضور پیدا می کنند همیشه آراسته و ظاهری زیبا داشته باشند به همین خاطر است که به انتخاب و خرید مانتوهای مجلسی خود و خرید کیف زنانه مناسب که بتوانند با مانتو مجلسی خود آن را ست کنند اهیمت زیادی می دهند

مانتوهای مجلسی موجود در بازار دارای طرح ها و سبک ها مختلفی می باشد که شما با هر سلیقه و بودجه ای که در اختیار داشته باشید به راحتی می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یکی از مدل مانتوهای مجلسی که چند سالی می شود مُد شده است مانتو پشت بلند مجلسی می باشد. مانتویی که در عین سادگی، دارای طراحی شیک و خاصی می باشد. 

مانتوهای این سبکی معمولا از پارچه های مرغوب( پارچه مانتو مجلسی) تولید شده اند و طرح آستین آن ها حالت کیمونویی می باشد.

یکی از ویژگی های مانتو مجلسی پشت بلند که باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشد کوتاه بودن قد جلو مانتو و بلند بودن پشت مانتو می باشد که به راحتی می توانید با یک شلوار راسته شیک آن را ست کنید.

 • مدل مانتو پشت بلند جلو کوتاه

این مدل مانتوها را می توانید با شلوارهای اسلش گت دار ساده ست کنید و برای روزهای تابستانی گزینه مناسبی می باشد.

مانتو جلوکوتاه پشت بلند

در نهایت اینکه 

داشتن مانتوهای متنوع از جنس و طرح مختلف یکی از نیازهای خانم ها می باشد. خانم ها دوست دارند که مدل های مختلف مانتو را برای فصل های مختلف سال در کمد لباس های خود داشته باشند.

انتخاب و خرید مانتو پشت بلند یکی از گزینه های محبوب خانم ها برای روزهای بهاری و تابستانی می باشد که می توانید به راحتی ان را با شلوارهای مناسب ست کنند.

مشاوران ما از طریق سایت porove.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.

سوالات مربوط به مانتو پشت بلند

 1. مانتوهای پشت بلند مدل کلوش را با شلوار بهتر است بپوشیم یا دامن؟
  اگر قد کوتاهی دارید پیشنهاد ما به شما این است که مانتو پشت بلند مدل کلوش را با دامن همرنگ آن ست کنید تا کوتاهی قد شما زیاد به چشم نیاید.
 2. مانتوهای پشت بلند را برای چه فصل هایی می توان استفاده کرد؟
  این مدل مانتو را می توانید در هر چهار فصل سال استفاده کنید اما نوع جنس مانتو باید مناسب با فصلی انتخاب شود که میخواهید از آن استفاده کنید. اما بیشترین کاربرد این مانتو برای روزهای بهاری و فصل تابستان می باشد.
 3.  برای خرید مانتو پشت بلند باید به چه نکاتی توجه داشت؟
  برای انتخاب و خرید مانتو پشت بلند هم باید به همان مواردی که در خرید سایر مدل های مانتو به آن ها توجه دارید همچون: جنس و کیف مانتو، موقعیت و مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید، قیمت و.... دقت داشته باشید.