انتخاب مانتو مجلسی رنگی
موارد مهم برای انتخاب خرید مانتو مجلسی
مانتوهای مجلسی رنگی را فراموش نکنید
قد مانتو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد
جنس پارچه مانتو بسیار مهم است
چند نکته درباره خرید مانتو مجلسی رنگی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به مانتو مجلسی رنگی

همه خانم ها دوست دارند که همیشه ظاهری آراسته و شیک داشته باشند به همین خاطر به سراغ لباس ها و مانتوهای فوق العاده می باشند که بتوانند به راحتی آن ها را با سایر لباس های خود ست کنند.

یکی از مهم ترین پوشش هایی که خانم های ایرانی و خانم هایی که در کشورهای مسلمان زندگی می کنند در استایل خود از آن استفاده می کنند مانتو می باشد.

مانتوهای زنانه کاربردها، طرح ها و سبک های مختلفی دارد که در زمان خرید مانتو باید توجه داشته باشید که برای چه موقعیت و مکانی می خواهید مانتو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

از آنجایی که مانتوهای موجود در بازار در طرح ها و رنگ های مختلف می باشند به همین خاطر انتخاب برای خانم ها کار سخت و دشواری شده است. مثلا خرید مانتو مجلسی، اینکه برخی از خانم ها نمی دانند بهترین گزینه مانتو مشکی است یا مانتو مجلسی رنگی هم می توانند در میهمانی ها و مراسم های خود استفاده کنند.

انتخاب مانتو مجلسی رنگی

اکثریت خانم ها در زمان خرید مانتو مجلسی به سراغ رنگ مشکی می روند که تا به راحتی بتوانند مانتو خود را با هر شال یا روسری، کیف و کفشی که در نظر دارند ست کنند.

 در واقعا مانتو مجلسی به رنگ مشکی گزینه ای است که در زمان خرید شال یا سایر لباس هایی که می خواهید با آن ست کنید دچار مشکل نخواهید شد و علت اصلی این است که رنگ مشکی را به راحتی می توانید با هر رنگ دیگری که دوست دارید ست کنید.

اما همیشه هم انتخاب و خرید مانتو مجلسی مشکی گزینه چندان مناسبی نمی باشد. گاهی وقت ها تنوع دادن بهترین کاری است که می توانید انجام دهید و ظاهری آراسته تر داشته باشید.

با توجه به این مسئله که مانتوهای مجلسی ماهیت رسمی دارند این کاملا طبیعی است که اغلب خانم ها به سراغ رنگ مشکی باشند. شاید باور و تصور شما این است که مانتوهای مجلسی هیچ رنگ دیگری ندارند؟

خب، باید بگوییم که مانتوهای مجلسی در طیف رنگ های فرعی بسیار یاد می باشند و انتخاب را برایتان آسان کرده اند. بنابراین به غیر از رنگ مشکی برای مانتو مجلسی در زمان انتخاب و خرید این مدل مانتوها می توانید به سراغ رنگ های فرعی بروید( زرشکی،زیتونی و...)

مانتو مجلسی

موارد مهم برای انتخاب خرید مانتو مجلسی 

برای اینکه بتوانید با آسودگی خاطر بیشتر مانتو مجلسی که می خواهید را انتخاب و خریداری کنید باید به چند نکته ریز اما بسیار مهم توجه داشته باشید.

مهم ترین مواردی که به شما در خرید مانتو مجلسی کمک زیادی خواهند کرد عبارتند از:

 1. مانتوهای مجلسی رنگی را فراموش نکنید
 2. قد مانتو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد
 3. جنس پارچه مانتو بسیار مهم است
 • مانتوهای مجلسی رنگی را فراموش نکنید

با توجه به این نکته که بیشتر مانتوهای مجلسی به رنگ مشکی و تیره می باشند حتما در زمان خرید به دوخت و مدل آن توجه داشته باشید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که مدل مانتویی را انتخاب کنید که رسمی و شیک باشد.

بد نیست کمی هم برای خرید روی گزینه های مانتو مجلسی رنگی تمرکز کنید و آن ها را هم در لیست گزینه های مورد نظر خود قرار دهید. 

هرچه مدلی که برای مانتو مجلسی انتخاب می کنید، ساده تر باشد، بدون شک جلوه بیشتری به شما خواهد داد و رسمیت این مانتو را حفظ خواهید کرد.

 • قد مانتو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید و انتخاب هر مدل مانتو مخصوصا مانتو مجلسی باید به آن توجه داشته باشید قد مانتوی است که قصد خرید آن را دارید. 

درست است که مانتوهای موجود در بازار در طرح ها و قد های مختلفی طراحی و تولید شده اند اما برای مجالس و میهمانی ها بدون شک خرید مانتویی که قد بلندی دارد بهترین گزینه است.

مانتوهای مجلسی بلند از سری مانتوهای جذاب و شیک می باشند که قد شما را بلندتر نشان خواهند داد.

نکات مهم برای خرید مانتو مجلسی

 • جنس پارچه مانتو بسیار مهم است

بعد از دو مورد مهمی که در متن بالا برای خرید مانتو مجلسی به آن ها اشاره کرده ایم و گفتیم که اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند، نکته مهم دیگری هم وجود دارد که باید به آن هم بسیار توجه داشته باشید.

جنس پارچه مانتو مجلسی که خریداری می کنید بسیار مهم می باشد. پارچه هایی که برای دوخت و طراحی مانتوهای مجلسی استفاده می شوند بسیار زیاد می باشد. بیشترین و پرکاربرد ترین پارچه ای که برای دوخت مانتوهای مجلسی استفاده می شود پارچه های شق و رق دار می باشند.

چند نکته درباره خرید مانتو مجلسی رنگی

در متن بالا به مواردی اشاره کردایم که به شما در خرید و انتخاب مانتو مجلسی کمک زیادی خواهد کرد. علاوه بر موارد عنوان شده یک سری نکات دیگر هم وجود دارند که شما خانم های خوش سلیقه برای خرید مانتو مجلسی رنگی باید به آن توجه داشته باشید.

مانتوهای مجلسی را اغلب با مروارید و منجوق دوزی طراحی می کنند و از جمله گران قیمت ترین مانتوهای مجلسی موجود در بازار می باشند. 

بنابراین پیشنهاد ما به شما خانم هایی که دوست دارید مانتو مجلسی رنگی با این ویژگی را خریداری کنید این است که توجه داشته باشید زیاد روی مانتو انتخابی شما منجوق دوزی یا مروارید دوزی صورت نگرفته باشد چرا که این مسئله باعث سنگین شدن مانتو خواهد شد و جلوه چندان زیبا و جذابی هم به مانتو شما نمی دهد.

مسئله مهم دیگری که برای خرید مانتو مجلسی رنگی باید در نظر داشته باشید انتخاب اکسسوری های مناسب می باشد. برای خرید کیف یا کفش مورد نظری که میخواهید با مانتو مجلسی رنگی خود ست کنید بهتر است به سراغ گزینه های رسمی تر و شیک تر باشید.

هرگز از کیف های اسپرت بزرگ برای استایل و تیپ خود استفاده نکنید و به جای آن کیف های کوچک و جمع و جور را انتخاب کنید.

مانتو مجلسی رنگی
در نهایت اینکه 

انتخاب و خرید مانتو مجلسی رنگی منوط به در نظر گرفتن موارد مختلف بسیار زیادی می باشد که فراموش کردن و بی توجهی به آن ها می تواند از جذابیت مانتو شما بکاهد.

مشاوران و همکاران ما از طریق سایت porove.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما می باشند.

سوالات مربوط به مانتو مجلسی رنگی
 1. چرا اکثریت خانم ها برای خرید و انتخاب مانتو مجلسی به سراغ رنگ مشکی می روند؟
  از آنجایی که مانتوهای مجلسی ماهیت رسمی دارند به همین علت خانم ها ترجیح می دهند که رنگ مشکی را برای این مدل مانتوها انتخاب کنند.
 2. انتخاب رنگ قرمز به عنوان رنگ مانتو مجلسی گزینه مناسبی است؟
  بهتر است اگر می خواهید مانتو مجلسی رنگی خریداری کنید به سراغ رنگ های فرعی باشید. به جای انتخاب رنگ قرمز بهتر است که مانتو مجلسی زرشکی رنگ را انتخاب کنید.
 3. مانتو مجلسی با طراحی های عجیب و غریب بهتر است یا طرح های ساده؟
  مانتوهایی با طراحی های عجیب و غریب چندان برای این نوع از مانتو مناسب نیست. هرچه مدلی که برای مانتو مجلسی انتخاب می کنید، ساده تر باشد، بدون شک جلوه بیشتری به خود به همراه خواهد داشت و رسمیت این مانتو را حفظ خواهید نمود.