لباس هایی که همیشه مُد هستند
لیست لباس هایی که همیشه مُد هستند
شلوارهایی که هیچ وقت از مُد نمی افتند
شلوار جین
شلوار کلاسیک
مانتوهایی که همیشه مُد هستند
مانتو ساده
مانتو اسپرت
کفش هایی که هیچ وقت از مُد نمی افتند
کتونی سفید
بوت های بلند زمستانی
کفش تابستانی
لباس های سبک مردانه
در نهایت اینکه

تیم پُرُو سعی کرده است گزیده ای از موارد و لباس هایی که همیشه مُد می باشند و شما می توانید استایل و تیپ خود از آن ها استفاده کنید را به اختصار در این مقاله به شما معرفی کند. شما دوستان عزیزی که درگیر این مسئله هستید که  از کجا بفهمیم چه لباسی همیشه مُده؟ بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

لباس هایی که همیشه مُد هستند

هما ما داخل کمد لباس های خود یک سری لباس هایی را داریم که سال های زیادی از خرید آن ها گذشته است و تا به امروز شاید نهایت استفاده از آن ها دو تا سه بار بوده باشد.

متاسفانه خیلی از ما عادت بدی داریم و آن هم این است که دوست نداریم یک لباس را دوبار استفاده کنیم و دوست داریم که همیشه برای حضور در مکان های مختلف لباس نو و جدیدی به تن داشته باشیم.

با تغییر فصل همیشه به دنبال عوض کردن لباس های داخل کمد هستیم و اغلب به دنبال اینکه چه لباسی در سال جدید مُد می باشد.

شاید خیلی از شما دوستان این مسئله را ندانید که بسیاری از لباس هایی که شما در کمد لباس هایتان دارید و به قول معروف تاریخ انقضاء آن ها گذشته است می توانند در دسته بندی لباس هایی باشند که همیشه مُد هستند و شما میتوانید بارها از آن ها استفاده کنید.

ما سعی کرده ایم تا در این مقاله نکاتی را به شما معرفی کنیم که با توجه به آن ها بتوانید لباس هایی را برای خود خریداری کنید که همیشه مُد هستند.

زمانیکه شما به راحتی درباره سبک های مختلف لباس ها اطلاعات در اختیار داشته باشید بهتر و راحتر لباس مورد نظر خود را انتخاب خواهید کرد و دیگر آن لباس در کمد شما خاک نخواهد خورد.

شلوارهایی که همیشه مُد هستند

لیست لباس هایی که همیشه مُد هستند

در این بخش می خواهیم یک لیست از لباس هایی که همیشه مُد هستند را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 1. شلوار جین
 2. شلوار کلاسیک
 3. مانتو ساده
 4. مانتو اسپرت
 5. کتونی سفید
 6. بوت های بلند زمستانی
 7. کفش تابستانی
 8. کفش پاشنه دار
 9. لباس های سبک مردانه
 10. لباس های گل گلی

مواردی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم از لباس هایی هستند که شما سال های زیادی می توانید از آن ها استفاده کنید و هرگز از مُد نمی افتند.

اگر می خواهید بیشتر بدانید که از کجا بفهمیم چه لباسی همیشه مُده؟ ادامه این مطلب را دنبال کنید.

شلوارهایی که هیچ وقت از مُد نمی افتند

 • شلوار جین

شلوارهایی با مدل های مختل زیادی در بازار موجود می باشند که شما با توجه به فصلی که می خواهید از آن ها استفاده کنید اقدام به خرید خواهید کرد.

یکی از کاربردی ترین مدل های شلوار که شما می توانید در هر 4 فصل سال از آن در استایل خود استفاده کنید و هرگز از مُد نمی افتد شلوارهای جین می باشند.

پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز برای انتخاب و خرید شلوار جین این است که اگر می خواهید مدت زمان طولانی از شلواری که خریده اید استفاده کنید آن را یک سایز کوچکتر بخرید.

شلوارهای جین این قابلیت را دارند که به مرور زمان جا باز خواهند کرد و گشاد می شوند.

 • شلوار کلاسیک

اما مدل دوم از شلوارهایی که همیشه مُد هستند، شلوارهای کلاسیک می باشند. شلوارهای سبک که بیشتر برای روزهای گرم تابستان مناسب می باشند.

برای انتخاب شلوارهای کلاسیک ترجیحا به سراغ رنگ های تیره همچون سرمه ای و مشکی بروید چرا که براحتی می توانید با هر رنگ شال و مانتویی که دوست دارید آن را ست کنید. 

با انتخاب شلوارهای کلاسیک برای روزهای گرم تابستان خرید شال خنک تابستانی که با شلوار شما ست باشد بهترین گزینه است.

مانتوهای همیشه مُد

مانتوهایی که همیشه مُد هستند

 • مانتو ساده

مانتوهای موجود در بازار هم همچون شلوارهایی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم دارای مدل های مختلف بسیار زیادی برای هر نوع سلیقه می باشند.

اما از میان مدلهای مختلف مانتو، مدلی که هرگز از مُد نمی افتد و به راحتی می توانید آن را برای سال های زیاد در کمد لباس های خود نگه دارید مانتو ساده می باشد.

این مدل مانتوها هم کوتاه هستند، هم بلند و هم متوسط. بنابراین در زمان خرید مانتو با طرح ساده دیگر این مشکل را ندارید که قد آن برای شما کوتاه است یا خیلی بلند است.

 • مانتو اسپرت

دومین مدل مانتو که هرگز از مُد نمی افتد مانتوهای اسپرت می باشند که از پرطرفدارترین مدل های مانتو هستند.

معمولا این سبک مانتوها را خانم های برای استفاده روزانه در روزهای گرم تابستان خود انتخاب می کنند

کفش هایی که از مُد نمی افتند

کفش هایی که هیچ وقت از مُد نمی افتند

 • کتونی سفید

خانم ها و آقایون دوست دارند که در استایل های خود همیشه رنگ سفید را استفاده کنند. خوب آقایون اکثرا برای انتخاب این رنگ به سراغ کتونی رفته و سعی می کنند که همیشه یک کتونی سفید برا ست کردن لباس های خود داشته باشند.

رنگ سفید برای کتونی از جمله موارد دیگری است که هرگز از مُد نمی افتد و شما می توانید به راحتی لباس های خود را با کتونی سفیدی که دارید ست کنید.

در واقع میتوان گفت یکی از گزینه هایی که شما می توانید در هر 4 فصل سال از آن استفاده کنید کتونی سفید می باشد.

 • بوت های بلند زمستانی

قطعا شما نمی توانید در روزهای بارانی و برفی زمستان کفش اسپرت و کتونی استفاده کنید بنابراین نیاز است برای این روزها به دنبال کفش های مناسب باشید.

برای خانم ها که همیشه به دنبال بهترین ها  و مُد روز ترین کفش ها می باشند، انتخاب بوت های بلند بهترین گزینه است.

این مدل کفش های زمستانی هرگز از مُد نمی افتند و شما می توانید یک بار هزینه کرده و یک بوت خوب، با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری کنید و سال ها از آن استفاده کنید.

 • کفش تابستانی

 همانطور که زمستان کفش مخصوص به خود را نیاز دارد برای روزهای گرم تابستان هم باید به دنبال مناسب ترین گزینه باشید.

کفش های تابستانی که شما در دوره همی ها و میهمانی های دوستانه خود از آن ها استفاده میکنید از جمله کفش های تابستانی هستند که هرگز از مُد نمی افتند.

لباس های سبک مردانه

حتما شما هم جزء آن خانم هایی هستید که حداقل یک لباس مردانه در کمد لباس های خود دارید و در موقعیت و مکان های خاص از آن ها استفاده می کنید.

این سبک لباس جزء محبوبترین لباس ها در میان خانم ها می باشد. اما باید سعی کنید در زمان خرید این سبک لباس ها سایز اندامی خود را در نظر داشته و تناسب با اندام خود آن ها را خریداری کنید.

لباس های سبک مردانه

در نهایت اینکه 

امیدواریم توانسته باشیم با ارائه این مقاله پاسخ شما دوستان عزیز درباره اینکه از کجا بفهمیم چه لباسی همیشه مُده؟ را به درستی داده باشیم.

شما عزیزان می توانید برای راهنمایی های بیشتر با مشاوران و کارشناسان ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید.