نکات طلایی درباره کفش تابستانی
این تابستان چه کفش هایی انتخاب کنیم؟
بهترین کفش های تابستانی
صندل های ظریف بندی
کفش های پاشنه حجمی
کفش های پاشنه پهن با رویه بلند
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به این تابستان چه کفش هایی انتخاب کنیم؟

نکات طلایی درباره کفش تابستانی

با فرا رسیدن روزهای گرم تابستان نیاز است که شما به دنبال کفش مناسب برای این فصل سال باشید. بدون شک با خودتان خواهید گفت که کفش، کفش است دیگر تابستانی و زمستانی ندارد که.

خب، باید به شما عزیزان بگوییم که کاملا در اشتباه هستید. آیا شما زمانی که برای خرید مانتو به بازار می روید مانتویی که برای تابستان خود می خرید را هم در پاییز و زمستان هم استفاده می کنید؟

بدون شک پاسخ شما به این سوال منفی است. درباره کفش هم به همین صورت است، شما نیاز است که برای سلامت پاهایتان هم که شده مناسب ترین کفش را برای فصل مناسب آن خریداری کنید.

شما عزیزان باید بدانید زمانیکه می خواهید برای تابستان خود کفشی را انتخاب کنید به چه موارد و نکاتی توجه داشته باشید.

بد نیست بدانید که شما باید برای روزهای تابستانی خود به دنبال کفش هایی باشید که باعث آسیب دیدن پاهای شما نشوند.

شاید انتخاب یک صندل تابستانی در ظاهر گزینه خوبی برای تابستان باشد اما لازم است بدانید که پوشیدن صندل ها، پاهای شما را در معرض محیط آزاد و خشن بیرون قرار می دهد و نور شدید آفتاب باعث آسیب دیدگی و سوختگی پوست شما می شود.

نکات مهم برای خرید کفش تابستانی

این تابستان چه کفش هایی انتخاب کنیم؟

خب، با توجه به این مسئله که متوجه شدید برای خرید کفش تابستانی نیاز است که نکات مهمی را در نظر داشته باشید، حال میخواهیم به سراغ پاسخ این سوال که این تابستان چه کفش هایی انتخاب کنیم؟ رفته و درباره این مسئله با شما صحبت کنیم.

بدون شک شما هم دوست دارید که با خرید کیف زنانه زیبا برای روزهای تابستانی خود یک کفش زیباتر را نیز با آن ست کنید، پس نیاز است که بدانید چه مدل و سبک کفشی را بهتر است از میان مدل های متنوع کفش در بازار انتخاب کنید.

برای اینکه کار شما عزیزان در انتخاب کفش مناسب برای تابستان آسان شود ما، در ادامه به چند نمونه از کفش هایی که برای روزهای گرم تابستانی گزینه بسیار مناسبی می باشند اشاره کرده ایم.

بهترین کفش های تابستانی

 1. صندل های ظریف بندی
 2. کفش های پاشنه حجمی
 3. کفش های پاشنه پهن با رویه بلند

انتخاب صندل های ظریف بندی

 • صندل های ظریف بندی

یکی از مناسب ترین کفش هایی که می توانید برای روزهای گرم تابستان از آن ها استفاده کنید و با مانتو و شال تابستانی خود به راحتی آن را ست کنید صندل های ظریف بندی می باشند.

این صندل ها با کمی تغییراتی که روی طراحی آن ها صورت گرفته است یادآور صندل های سال های 90 میلادی می باشند که از ظرافت و سادگی خاصی برخوردار می باشند.

برای اینکه یک تیپ جذاب تابستانی داشته باشید می توانید این کفش های تابستاین را با شلوارهای پارچه ای یا جین راسته ست کنید.

 • کفش های پاشنه حجمی

دومین مدل کفش تابستانی مناسب که می توانید برای تابستان امسال خود آن ها را انتخاب کنید کفش های هستند با پاشنه های حجمی.

دنیا مُد و فشن هر روزه مدل ها و طرح های زیادی کفش را روانه بازار می کند که انتخاب را برای شما خانم های خوش پوش و خوش استایل کمی سخت خواهد کرد.

اما زمانیکه بدانید چه می خواهید بدون شک این سختی برایتان آسانترین کار دنیا خواهد بود.

کفش هایی که دارای پاشنه های حجمی می باشند یکی از ایده های جذاب و مدرن امروزی است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد.

خرید کفش های پاشنه حجمی

 • کفش های پاشنه پهن با رویه بلند

اما آخرین مدل کفش تابستانی که در پاسخ به سوال شما دوستان عزیز که پرسیده اید این تابستان چه کفش هایی انتخاب کنیم؟، کفش هایی با پاشنه های پهن و رویه های بلند می باشند.

بعد از صندل های ظریف بندی و کفش های پاشنه حجمی این مدل کفش ها از جمله پرطرفدارترین مدل های کفش تابستانی می باشد.

ناگفته نماند که این مدل کفش ها به گونه ای طراحی شده اند که برای چهار فصل سال گزینه مناسبی هستند اما مدل هایی که برای تابستان و روزهای گرم طراحی شده اند جنس نرمتری نسبت به بقیه مدل ها دارند.

خرید کفش پاشنه پهن با رویه بلند

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کرده باشیم تا بهتر و راحتر پاسخ این سوال که این تابستان چه کفش هایی انتخاب کنیم؟ را کسب کرده باشید.

مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر راهنمای شما خواهند بود و به سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما پاسخ خواهند داد.

سوالات مربوط به این تابستان چه کفش هایی انتخاب کنیم؟
 1. چه پاشنه ای را برای کفش های تابستانی باید انتخاب کنیم؟
  برای انتخاب کفش های تابستانی باید توجه داشته باشید که ارتفاع پاشنه آن بیشتر از 4 سانت نباشد.
 2. چرا افراد دیابتی بهتر است که صندل و کفش های تابستانی استفاده نکنند؟
  این افراد به شدت مستعد ابتلا به جراحت و زخم در ناحیه پا هستند که معمولا هم بسیار دیرتر از افراد سالم بهبود پیدا می کنند.
 3. چرا کفش های تابستانی را باید کمی بزرگتر از کفش های زمستانی انتخاب کرد؟
  در فصل تابستان پاها به طور طبیعی کمی بزرگتر از فصل زمستان می باشند. گرمای هوا باعث جربان خون بیشتر در نواحی مختلف بدن از جمله پا می شود. بنابراین شما باید کفشی را انتخاب کنید که به پاهای شما فشار زیادی وارد نکند.