نکاتی درباره خرید کیف زنانه برای تابستان
این تابستان چه کیف هایی مُد است؟
بهترین کیف های تابستانی
کیف کوچک
کیف مرواریدی
کیف سبدی
کیف مکرومه
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به این تابستان چه کیف هایی مُد است؟

نکاتی درباره خرید کیف زنانه برای تابستان

قبل تر به این مسئله اشاره کرده ایم که خانم ها دوست دارند با تغییر فصل کمی تغییرات در کمد لباس های خود ایجاد کنند. این طبیعی است که شما بخواهید مطابق با مُد روز برای هر فصل سال مناسب ترین گزینه ها را در اختیار داشته باشید.

یکی از مواردی که اغلب چندان به آن اهمیت داده نمی شود در زمان خرید کیف زنانه است. اغلب خانم ها تصور می کنند که کیف هایی که از قبل خریداری کرده اند را می توانند در هر مکان و موقعیتی استفاده کنند، بنابراین نیاز به کیف جدید ندارند.

در نقطه مقابل این خانم ها گروه دیگری هستند که ترجیح می دهند در هر فصل سال کیف مناسب و به روز همان فصل را در دست بگیرند.

بنابراین انتخاب و خرید کیف مناسب برای داشتن استایل زیبا و شکیل مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

مهم ترین نکات برای خرید کیف تابستانی

این تابستان چه کیف هایی مُد است؟

کفش، مانتو و شال تابستانی خود را خریداری کرده اید و تنها به دنبال این هستید که بدانید این تابستان چه کیف هایی مُد است؟

همانطور که در مقاله های قبلی هم عنوان کرده ایم از مهم ترین و تکمیل کننده ترین اکسسوری برای استایل خانم ها کیف زنانه است. بدون شک انتخاب یک کوله پشتی زنانه نمیتواند گزینه مناسبی برای تکمیل کردن تمامی استایل های شما در هر موقعیت و مکانی باشد.

شما باید با توجه به موقعیت و مکانی که می خواهید در  آنجا حضور داشته باشید به دنبال کیف مناسبی باشید تا بتوانید به راحتی سایر لباس خود را با آن ست کنید.

برای اینکه بتوانید سایر لباس های تابستانی خود را با کیفی که خریداری می کنید به راحتی ست کنید نیاز است بدانید چه سبک کیف هایی برای شما مناسب تر است تا با آسودگی خاطر بیشتر از میان مدل های موجود در بازار گزینه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

برای اینکه کار شما عزیزان در انتخاب کیف مناسب برای تابستان آسان شود ما، در ادامه به چند نمونه از کیف های تابستانی که امسال می توانید در تکمیل کردن استایل خود از آن ها استفاده کنید اشاره کرده ایم.

بهترین کیف های تابستانی

بهترین کیف های تابستانی

 1. کیف کوچک
 2. کیف مرواریدی 
 3. کیف سبدی
 4. کیف مکرومه
 • کیف کوچک 

اولین مدل کیفی که می خواهیم برای تابستان امسال به شما پیشنهاد کنیم. کیف های کوچک می باشند. این مدل کیف ها یکی از ترندهای مهم اکسسوری امسال می باشند.

شاید با خودتان بگویید که در این مدل کیف ها چیز زیادی نمی توانید قرار دهید. حق با شما است، اما قرار نیست شما این مدل کیف ها را با خود به محل کارتان ببرید که جایی برای وسایل شما ندارند.

کیف های کوچک برای تکمیل کردن استایل میهمانی و مراسم های مهمی هستند که شما تنها با خود می خواهید تلفن همراه و مدارک شخصیتان را به همراه داشته باشید.

خرید کیف کوچک برای تابستان

 • کیف مرواریدی 

مدل بعدی کیف های زنانه برای تابستان 2021 کیف های مرواریدی می باشند. این مدل کیف ها از دو خاصیت بسیار مهم برخوردار می باشند و به همین خاطر است که جزء ترندهای امسال قرار گرفته اند.

خاصیت این مدل کیف ها یک کار دست بودن آن است و دیگری مروارید کاری هایی که بر روی آن انجام شده است.

کیف مرواریدی جذاب

 • کیف سبدی 

اگر جزء آن دسته از خانم های خوش سلیقه ای هستید که در استایل خود از شلوارهای جین استفاده می کنید و به دنبال این هستید که بدانید این تابستان چه کیف هایی مُد است؟ پیشنهاد می کنیم که برای انتخاب کیف تابستانی خود به سراغ کیف های سبدی باشید.

این مدل کیف ها دقیقا شبیه به سبد می باشند که با یک بند دوشی به گونه طراحی شده اند که می توانید آن را روی دوش خود انداخته یا آن را در دست بگیرید.

کیف سبدی زیبا

 • کیف مکرومه 

اما آخرین مدل از کیف های مناسب برای تابستان امسال کیف های مکرومه ای می باشند. مکرومه در واقع نوعی بافت قدیمی است که بدون شک نام آن را زیاد شنیده اید.

مکرومه به خاطر ضخامت و نوع بافتی که دارد کمتر مورد استفاده می باشد. اما باید به این مسئله اشاره داشته باشیم که این مدل کیف ها خود دارای سبک های متفاوتی می باشند که از ترندی ترین آیکون های تابستان امسال به شمار می آیند.

خرید کیف طرح مکرومه

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم به شما عزیزان کمک کرده باشیم تا بهتر و راحتر پاسخ این سوال که این تابستان چه کیف هایی مُد است؟ را کسب کرده باشید.

مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر راهنمای شما خواهند بود و به سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما پاسخ خواهند داد.

سوالات مربوط به این تابستان چه کیف هایی مُد است؟
 1. ست کردن کیف با کفش به چند صورت انجام پذیره؟
  کیف و دقیقا با رنگ کفش ست کنیم، کیف و کفش اصلا باهم همرنگ نباشن و مکمل یکدیگر باشند و رنگ کیف وکفش هم خانواده باشند.
 2. برای انتخاب کیف مناسب باید به چه مواردی توجه کرد؟
  برای اینکه بتوانید کیف مناسبی را برای خود خریداری کنید باید به استایل، رنگ و فرم بدن خود توجه داشته باشید.
 3. چه رنگ کیفی را می توان با هر سبک استایلی ست کرد؟
  انتخاب کیف هایی با رنگ های خنثی مثل مشکی، طوسی و کرم از جمله کیف هایی هستند که میتوانید با هر سبک استایلی آن را ست کنید.