ترند جذاب امسال را از دست ندهید
لباس های اورسایز
نکات مهم برای انتخاب لباس اورسایز
انحنای بدن خود را فراموش نکنید
لباس اورسایز بخرید نه سایز بزرگ
برای لباس های اورسایز خود تعادل ایجاد کنید
هوشمندانه به لایه های لباس خود اضافه کنید
کت اورسایز و با چی ست کنیم؟
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به راهنمای استایل با لباس های اورسایز

ترند جذاب امسال را از دست ندهید

در سال 2021 ترندهای زیادی به بازار مُد و فشن اضافه شده اند که انتخاب هر یک از آن ها می تواند در زیباتر شدن استایل هایتان به شما کمک کند.

اگر شما هم جزء آن دسته از علاقه مندان به دنیای مُد و فشن می باشید بدون شک می دانید که یکی از ترندهایی که امسال غوغا به پا کرده است لباس های اورسایز می باشند.

این سبک لباس ها در دسته بندی لباس های خاص قرار دارند که طرفدران خاص خود را نیز دارا می باشند. برای خرید یک اورسایز مناسب با ما تا انتهای مقاله راهنمای استایل با لباس های اورسایز در porove.com همراه شوید.

 لباس های اورسایز

از شلوار و مانتو و کت گرفته تا پلیور و بلوز در دسته بندی لباس های اورسایز می باشند که داشتن یکی از آن ها می تواند به جذابتر شدن استایل شما کمک کند.

اما نکته مهم که باید در زمان خرید هر یک از لباس های اورسایز به آن توجه کنید این است که کدام یک از آیتم های این سبک لباس به فرم بدن شما بیشتر می آید؟

فراموش نکنید که شما باید قبل از خرید مانتو، شلوار، کت و... اورسایز به این نتیجه رسیده باشید که می خواهید آن را با چه لباس دیگری ست کنید.

با در اختیار داشتن راهنمای استایل با لباس های اورسایز با آسودگی خاطر بیشتری می توانید هر سبک لباسی که دوست دارید را خریداری کنید.

جذابترین ترندهای سال 2021

نکات مهم برای انتخاب لباس اورسایز

در مقالات مختلف که درباره مُد و فشن ارائه داده شده اند بارها به این مسئله اشاره شده است که حتما باید در زمان خرید لباس های مورد نیاز خود به نکات مهم بسیار زیادی توجه داشته باشید.

مثلا زمانیکه شما قصد خرید شال برای روزهای بهاری یا تابستانی را داشته باشید به سراغ گزینه های سبک و خنک می باشید تا شال و و روسری های ضخیم و سنگین.

درباره انتخاب لباس های اورسایز هم به همین صورت است شما باید حتما با توجه به راهنمای استایل با لباس های اورسایز  به دنبال مناسب ترین و بهترین گزینه باشید.

به خاطر داشته باشید که اگر این سبک لباس ها را به درستی انتخاب کنید می توانید زیباتری استایل را برای خود آماده کنید.

موارد بسیار مهمی که باید در زمان انتخاب و خرید لباس های اورسایز حتما به آن ها توجه داشته باشید عبارتند از:

 • انحنای بدن خود را فراموش نکنید
 • لباس اورسایز بخرید نه سایز بزرگ
 • برای لباس های اورسایز خود تعادل ایجاد کنید
 • هوشمندانه به لایه های لباس خود اضافه کنید

انحنای بدن خود را فراموش نکنید

مهم ترین نکته که در راهنمای استایل برای لباس های اورسایز باید به آن توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین گزینه را خریداری کنید توجه کردن به انحنای بدنتان می باشد.

شاید با خودتان بگویید که لباس های اورسایز خیلی گشاد می باشند و ظاهر زیبایی ندارند. خب، با کمی تغییر در شکل لباس می توانید آن را به راحتی استفاده کنید.

مثلا با اضافه کردن کمربند یا جمع کردن و تو دادن لباس می توانید کمی شکل ظاهری آن را تغییر داده و آنطور که دوست دارید آن را استفاده کنید.

اما اگر جزء آن دسته از خانم های ریز نقش می باشید و دوست دارید که در استایل خود از این سبک لباس ها استفاده کنید پیشنهاد می کنیم که برای پایین تنه خود اصلا به سراغ لباس های اورسایز نروید. به جای آن برای بالا تنه خود به دنبال شیک ترین لباس های اورسایز باشید.

به این مسئله توجه داشته باشید که در انتخاب لباس های اورسایز هر چه سبک های ساده تر آن را انتخاب کنید بهترین انتخاب را انجام داده اید زیرا که میتوانید با اکسسوری های زیبا آن ها شکیل و جذاب تر کنید.

اورسایز بخرید نه بزرگ

متاسفانه اغلب دوستان لباس های گشاد را با لباس های اورسایز اشتباه میگیرند و بر این تصور هستند که اورسایز همان لباس های گشاد می باشد.

دوستان عزیز این تصور کاملا اشتباه است، لباس های اورسایز آن دسته از لباس هایی که شما به جا لباسی خود آویزان کرده اید و کش آمده اند نیستند.

طراحی این لباس ها به گونه ای است که هر بخش آن در جای مناسب از بدن قرار میگیرد. زیرا اگر غیر از این باشد باشد در تن شما به اصطلاح زار خواهد زد و شبیه به دختر بچه های دبیرستانی خواهید شد.

مهم ترین نکات برای استایل با لباس های اورسایز

برای لباس های اورسایز خود تعادل ایجاد کنید

مسئله بسیار مهم دیگر در راهنمای استایل برای لباس های اورسایز که نباید به هیچ وجه آن را فراموش کنید ایجاد تعادل در ظاهرتان می باشد.

مثلا: اگر کت یا مانتو خود را اورسایز انتخاب کرده اید بهترین گزینه انتخاب شلوار جذب برای تکمیل کردن استایلتان می باشد. یا اینکه میتوانید به همراه کت های اورسایز از بلوز معمولی و شلوراهای جین اندامی استفاده کنید.

پیشنهاد ما، در پُرُوِ به شما دوستان اورسایز پوش این است که برای لباس هایی که میخواهید با این مدل لباس ها ست کنید به سراغ کزینه هایی بروید که فیت تن شما می باشند.

هوشمندانه به لایه های لباس خود اضافه کنید

اینکه به درستی لباس هایی که میخواهید به صورت لایه لایه با لباس های اورسایز خود استفاده کنید مسئله مهم دیگری است که باید به آن توجه زیادی کنید.

لباس های اورسایزی که برای روزهای سرد زمستانی انتخاب می کنید از حسایت بیشتری برخوردار می باشند. زیرا که ممکن است شما با پوشیدن لباس های مختلف در زیر لباس های اورسایز خود  بیش از اندازه حجیم شوید.

بنابراین حتما در انتخاب لایه های لباس های زمستانی خود برای استفاده کردن آن ها با لباس های اورسایز دقت زیادی داشته باشید.

کت اورسایز و با چی ست کنیم؟

 برای تکمیل راهنمای استایل با لباس های اورسایز، شما خانم های خوش تیپی که دوست دارید از کت های اورسایز در استایل خود استفاده کنید تا مناسب ترین لباس ها را برای ست کردن با کت اورسایز خود انتخاب کنید می توانید گزینه های زیر را در نظر داشته باشید.

 1. شلوارهای پارچه ای و گشاو و همرنگ
 2. شلوار جین راسته
 3. شلوار اسکینی و جذب
 4. دامن بلند
 5. پیراهن بلند
 6. شلوار راسته و چرم

کت اورسایز و با چی ست کنیم؟

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با راهنمای استایل با لباس های اورسایز توانسته باشیم به شما دوستان خوش سلیقه و خوش تیپ کمک کرده باشیم تا بتوانید بهترین و مناسب ترین گزینه را برای تکمیل کردن استایل خود انتخاب کنید.

سوالات مربوط به راهنمای استایل با لباس های اورسایز
 1. لباس های اورسایز بهتر است از چه جنس پارچه هایی باشند؟
  برخی بر این عقیدههستند که لباس های اورسایز بهتر است از جنس پارچه های لخت نباشد در صورتیکه لباس های اورسایزی که با پارچه های شق و روق دوخته شده اند بسیار زیبا و خوش فرم می باشند.
 2. برای زیباتر شدن استایل می توان از چند لباس اورسایز استفاده کرد و آن ها را با هم ست کرد؟
  بهترین کار این است که برای تکمیل و زیبایی استایل خود یک لباس اورسایز انتخاب کنید و سایر لباس های خود را فیت تن انتخاب کنید.
 3. لباس های اور سایز برای افراد خاصی طراحی شده اند؟
  خیر، طراحی این لباس ها به گونه ای است که هم ارفاد لاغر می توانند در استایل خود از آن ها اتفاده کنند و هم افراد چاق.