چه رنگ هایی هیچ وقت از مُد نمی افتند
بهترین ترکیب رنگ های دنیا
ترکیب رنگی نقره ای با سفید یا مشکی
ترکیب رنگی قرمز با آبی
ترکیب رنگی سبز با سورمه ای
ترکیب رنگی مشکی با سفید
ترکیب رنگی سبز با قهوه ای
ترکیب رنگی صورتی با طوسی
ترکیب رنگی سبز و بنفش
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به ترکیب چه رنگی هیچ وقت از مُد نمی افتد

رنگ های زیادی در دنیای اطراف ما وجود دارند که هر یک در جایگاه خود خاص و چشم نواز می باشند. فکر کنید که در این دنیای پر از رنگ شما باید چه رنگ هایی را انتخاب کنید و با هم ترکیب کنید که در کنار هم زیبایی دو چندانی داشته باشند؟ اگر درباره علم رنگ شناسی اطلاعات کاملی داشته باشید بدون شک می دانید که برخی از رنگ ها هستند که از سال های دور مورد استفاده قرار می گرفته اند. در ادامه قصد داریم با شما دوستان و همراهان porove.com بیشتر درباره این موضوع صحبت کنیم که ترکیب چه رنگی هیچ وقت از مُد نمی افتد و شما می توانید در تمام استایل های خود با خیال راحت از این رنگ ها استفاده کنید.

چه رنگ هایی هیچ وقت از مُد نمی افتند

همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم رنگ های بسیار زیبا و متنوعی در دنیا وجود دارند که در کنار هم قرار دادن برخی از آن ها می تواند زیبایی ظاهری شما را چندین برابر کند.

اما مسئله مهم تر این است که برخی از شما دوستان علاقه دارید از ترکیب رنگ هایی در استایل های خود استفاده کنید که همیشه مُد باشند.

خب، شاید اغلب شما دوستان درباره هارمونی رنگ ها و علم رنگ شناسی اطلاعات چندان زیادی نداشته باشید و به همین خاطر در اغلب موارد رنگ های اشتباهی را با هم ترکیب می کنید.

اما اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست، چرا که ما اینجا هستیم تا شما دوستان عزیز را در این امر مهم راهنمایی کنیم و به شما بگوییم که چه رنگ هایی را می توانید به آسانی با یکدیگر ترکیب کرده و استایل زیبایی را برای خود آماده کنید.

زیباترین ترکیب رنگ های دنیا

بهترین ترکیب رنگ های دنیا

 • ترکیب رنگی نقره ای با سفید یا مشکی
 • ترکیب رنگی قرمز با آبی
 • ترکیب رنگی سبز با سورمه ای
 • ترکیب رنگی مشکی با سفید
 • ترکیب رنگی سبز با قهوه ای
 • ترکیب رنگی صورتی با طوسی
 • ترکیب رنگی سبز و بنفش

ترکیب رنگی نقره ای با سفید یا مشکی

اولین ترکیب رنگی که هیچ وقت از مُد نمی افتد، رنگ نقره ای با سفید و مشکی می باشد. رنگ نقره ای از جمله رنگ های براق و چشمگیر می باشد که با ترکیب کردن این رنگ با رنگ هایی همچون سفید و مشکی می تواند استایل بسیار زیباتری را برایتان فراهم کند.

در واقع رنگ نقره ای از جمله رنگ هایی است که از قدیم تا به امروز همیشه مُد بوده است و در ترکیب لباس های رسمی زیاد از آن استفاده می شود.

البته این نکته را هم نباید فراموش کنید که ترکیب کردن رنگ نقره ای با رنگ های سفید و مشکی ریسک بالایی دارد. برای اینکه بتوانید از این ترکیب رنگ به درستی در استایل های خود استفاده کنید باید به شیب و فرم لباستان بسیار دقت کنید.

ست زیبا با رنگ های نقره ای، مشکی و سفید

ترکیب رنگی قرمز با آبی

شاید برایتان جالب باشد که دو رنگ قرمز و آبی می توانند در کنار یکدیگر بسیار شیک و جذاب شوند. از آنجایی که هر دو این رنگ ها در دسته بندی رنگ های اصلی قرار دارند انتخاب آن ها کمی جسارت لازم دارد.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر شخص جسوری نیستید هرگز به سراغ این دو رنگ نروید. ساده ترین و راحت ترین حالت ممکن که بتوانید این دو رنگ را با هم ترکیب کنید انتخاب شلوار جین مام استایل با شومیز قرمز می باشد.

ترکیب رنگ آبی و قرمز

ترکیب رنگی سبز با سورمه ای

بعد از ترکیب رنگ های نقره ای با سفید و مشکی، ترکیب رنگ آبی با قرمز می خواهیم به سراغ گروه دیگری از رنگ ها برویم که هیچ وقت از مُد نمی افتند.

دسته بعدی از رنگ ها که هیچ وقت از مُد نمی افتند رنگ های سبز و سورمه ای می باشند.

این دو رنگ در واقع از پر کاربردترین رنگ ها هستند که ترکیب کردن آن ها و کنار هم قرار دادنشان بسیار آسان و راحت می باشد. اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که هر دو این رنگ ها از قدیم تا به امروز جزء آن دسته از رنگ هایی بوده اند که همیشه در استایل خود استفاده کرده ایم و هرگز نه خسته شده ایم و نه این رنگ ها برایمان تکراری شده اند.

ست زیبای سبز و سورمه ای

ترکیب رنگی مشکی با سفید

قطعا و بدون شک برای شما هم پیش آمده است که حداقل برای یکبار هم که شده از ترکیب این دو رنگ در استایل خود استفاده کرده باشید.

اگر در استایل شما رنگ سفید بر مشکی غالب باشد بیشتر به چشم می آید و برعکس اگر رنگ مشکی بر سفید غالب باشد استایل شما خاموش تر نشان داده خواهد شد اما از جذابیت آن کم نمی شود.

ترکیب زیبای رنگ سفید و مشکی

ترکیب رنگی سبز با قهوه ای

برای انتخاب و ترکیب این دو رنگ باید این مسئله را در نظر داشته باشید اگر هر دو آن ها را تیره انتخاب کنید و کنتراست نداشته باشند اصلا ظاهر و استایل زیبایی نخواهید داشت.

برای انتخاب و ترکیب این دو رنگ حتما به رنگ پوست چهره خود توجه داشته باشید.

ترکیب دو رنگ سبز و قهوه ای

ترکیب رنگی صورتی با طوسی

می دانید که یکی از رنگ های انتخاب شده به عنوان رنگ سال 2021 یا همان 1400 رنگ طوسی می باشد. ترکیب این رنگ سال با برخی دیگر از رنگ ها همچون رنگ صورتی از جمله ترکیب رنگ هایی است که هیچ وقت از مُد نمی افتد.

طوسی و صورتی از جمله رنگ های خنثی هستند که بیشتر برای روزهای سرد سال کاربرد دارند.

ست صورتی و طوسی

ترکیب رنگی سبز و بنفش

اما آخرین رنگ از سری ترکیب رنگ هایی که هیچ وقت از مُد نمی افتند، ترکیب رنگ سبز و بنفش می باشد. این دو رنگ که نماد طبیعت می باشد جزء بهترین رنگ هایی هستند که می توانید با آسودگی خاطر در استایل خود از آن ها استفاده کنید و نگران اینکه امروز مُد نیستند نباشید.

ست و ترکیب رنگ سبز و بنفش

در نهایت اینکه 

باید در انتهای این مقاله به این مسئله اشاره داشته باشیم که رنگ های اصلی همچون سفید و مشکی از ترکیب رنگ هایی هستند که همیشه جذاب و زیبا می باشند.

انتخاب کردن رنگ های خنثی نیز می تواند استایل زیبایی را برای شما به وجود آورد. به خاطر داشته باشید که انتخاب ساده ترین رنگ ها اگر به درستی انجام شوند می توانند در جذابیت استایل شما نقش تاثیر گذاری داشته باشند.

مشاوران ما از طریق سایت porove.com بیشتر با شما عزیزان درباره اینکه ترکیب چه رنگی هیچ وقت از مُد نمی افتد صحبت خواهند کرد و راهنمایی های لازم را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

سوالات مربوط به ترکیب چه رنگی هیچ وقت از مُد نمی افتد
 1. بهترین رنگ های کلاسیک چه رنگ هایی هستند؟
  رنگ های سیاه و سفید، فیروزه ای و آبی آسمانی، سبز و خاکستری، شیری و قهوه ای، نارنجی و سورمه ای از جمله ترکیب رنگ های کلاسیک جذاب می باشند.
 2. رنک آبی دریایی رو بهتر است با چه رنگی ترکیب و ست کرد؟
  آبی دریایی از جمله رنگ های خنثی می باشد که اغلب می توان آن را با هر رنگی که دوست داشته باشید ترکیب و ست کنید اما بیشتر این رنگ را می توان با رنگ زرد ترکیب کرد و تیپ جذاب تری داشت.
 3. رنگ خاکی جزء کدام دسته بندی رنگ ها قرار دارد؟
  رنگ های خاکی در چرخه رنگ نیستند؛ این رنگ ها تعریف دقیقی ندارند و بیشتر در زمینه مد قابل شناسایی هستند.