خرید مانتو دخترانه
مانتو دخترانه اسپرت
مانتو اسپرت گشاد
مانتو اسپرت طرح دار
مانتو دخترانه گلدوزی شده
انتخاب مانتو کوتاه دخترانه
مانتو کوتاه چین دار
مانتو مجلسی دخترانه
انواع مدل مانتو دخترانه مجلسی
مانتو دخترانه مجلسی اپل‌دار
مانتو دخترانه مجلسی آستین خمره‌ای
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید مانتو دخترانه

تا به حال شده که برایتان پیش آمده باشد با پوشیدن مانتویی به شما گفته باشند که این سبک مانتو سن شما را بالا برده است و یا برعکس پوشیدن این سبک مانتو باعث شده که سن شما کمتر نشان داده شود؟
اغلب خانم ها از اینکه سنشان بیشتر از آنچه که هستند نشان داده شود احساس خوبی ندارند به همین خاطر همیشه دنبال مدل لباس ها و رنگ هایی هستند که تاحدودی سن آن ها را کمتر از سن واقعیشان نشان دهد.
اگر شما هم جزء این دسته از خانم ها هستید و دوست دارید که همیشه جوان تر و پرانرژی تر باشید  ما برایتان در سایت پُرو یک پیشنهاد داریم.
پیشنهاد ما به شما این است که مانتوهای مدل دخترانه انتخاب کنید و آن ها را به جمع سایر مانتوهایی که در داخل کمد خود دارید اضافه کنید.
ما می خواهیم امروز شما را با انواع مدل های مانتو دخترانه آشنا کنیم.

خرید مانتو دخترانه

مانتوهایی که در بازار موجود می باشند دارای طرح ها و مدل های متنوع بسیار ریادی می باشند که به راحتی شما با هر نوع سلیقه ای که داشته باشید می توانید مناسب ترین و با کیفیت ترین گزینه را انتخاب کنید.
اما مسئله مهم اینجاست که آیا از میان مانتوها، مانتو دخترانه برای هر سن و سالی مناسب می باشد؟ یا بلعکس آیا دختر خانم های جوان می توانند هر سبک و مدل مانتویی که دوست دارند را خریداری کنند؟
ما سعی کرده ایم تا امرو در این مورد و در امر خرید مانتو بیشتر با شما عزیزان همراه شده و کمی اطلاعات در این مورد در اختیارتان قرار دهیم.

مانتوهای اسپرت دخترانه جذاب

مانتو دخترانه اسپرت

مانتو دخترانه دارای انواع مختلفی می باشد که ما امروز شما را با مدل اسپرت، مجلسی و برخی دیگر از مدل های دخترانه آشنا خواهیم کرد.
خب می خواهیم به سراغ مانتوهای مدل اسپرت دخترانه برویم که از پرکاربردترین و پرطرفدارترین مدل مانتو در بین هزاران مدل مانتوهایی است که در فروشگاه ها و بازار وجود دارند.
اگر می خواهید ظاهر و استایل به روز و خاصی داشته باشید مدل مانتو دخترانه اسپرت یک انتخاب مناسب برای شما است. شما به راحتی می توانید با خرید کیف زنانه اسپرت و شال و روسری مناسب فصل برای خود یک استایل جذاب آماده کنید.
این مسئله را به خاطر داشته باشید مدل مانتوهای دخترانه ای که ما درادامه به شما معرفی خواهیم کرد را به راحتی و با در نظر گرفتن نکات مهمی که باید در زمان خرید مانتو به آن ها توجه داشته باشید می تواند در فروشگاه های معتبر و مد روزی تهیه کنید و یا با الگو برداری از آن ها با انتخاب یک پارچه مناسب خودتان برای دوخت آن دست به کار شوید.

مانتو اسپرت گشاد

مانتوهای اسپرتی که دختر خانم ها انتخاب می کنند انواع و سبک های بسیار متنوع و زیبایی دارد. یکی دیگر از مدل های مانتو اسپرت دخترانه که می خواهیم به شما معرفی کنیم. مانتو اسپرت گشاد می باشد.
بدون شک مانتوهایی که دارای برش های عصایی، چسبان و اندامی می باشند برای دختر خانم های کم سن و سال نمی تواند گزینه مناسبی باشد. به جای این مانتو ها شما می توانید مانتوهای گشاد را امتحان کنید. مانتوهایی که تا حدی شبیه به پیراهن های مردانه می باشند و برای تیپ های اسپرت یک گزینه انتخابی مناسب برای دختر خانم ها می باشد.

مانتو اسپرت طرح دار

بعد از مدل مانتو دخترانه اسپرت یکی دیگر از مدل هایی که می توانید به عنوان مانتو دخترانه انتخاب کنید مانتو اسپرت طرح دار می باشد. این مدل مانتوها طرح های ریز و شلوغی دارند که جذابیت خاصی به این سبک مانتو دخترانه داده است.
پیشنهاد پُرو به آن دسته از دوستانی که قصد دارند خودشان مانتو طرح دار را بدوزند این است که در انتخاب پارچه برای این مدل مانتو خلاقیت از خود نشان دهند و به جای انتخاب پارچه های ساده به سراغ پارچه های طرح دار و. هیجان انگیز بروند. 

مانتو دخترانه گلدوزی شده

بعد از مانتوهای اسپرت دخترانه که چند مدل مختلف از آن را به شما معرفی کردیم می خواهیم به سراغ سایر مدل مانتوهای دخترانه برویم.
مانتو دخترانه گلدوزی شده یکی از مدل های شیک دخترانه می باشد که در طراحی و دوخت آن ها تزئینات خاص و منحصر به فردی به کار رفته است.
پوشیدن و انتخاب مانتوهای رنگی رنگی از گزینه هایی است که بیشتر دخترها در زمان خرید مانتو به آن توجه زیادی دارند.
مانتوهایی با پارچه های رنگی شاد و روشن این سبک مانتو ها به گونه ای طرحی و دوخته شده اند که باعث می شود سن شما کمتر از سن واقعیتان به نظر آید.
اما یک مسئله ای که وجود دارد این است که اغلب دختر خانم ها از پوشیدن رنگ های جیغ و روشن ترس دارند به همین خاطر ترجیح می دهند به جای انتخاب مانتو با یک رنگ روشن و جیغ از مانتوهایی که ترکیب چند رنگ شاد و روشن در آن ها استفاده شده است را انتخاب کنند.

مانتو دخترانه طرح دار

انتخاب مانتو کوتاه دخترانه

انتخاب مانتو کوتاه را اکثر خانم ها و دختر خانم های جوان انجام می دهند که باید بگوییم انتخاب این مدل مانتو ها برای خانم هایی که سنی از آن ها گذشته است نمی تواند گزینه مناسبی باشد یا حتی گزینه خوبی برای خانم های قد بلند ریز اندام هم نیست.
اما می تواند جزء گزینه های انتخابی دختر خانم های کم سن و سال باشد. مانتوهای کوتاه مدل های مختلفی دارند که مدل چین دار آن بیشتر مناسب دختر خنم های جوان می باشد.

مانتو کوتاه چین دار

این مدل مانتوها میتواند سلیقه ای باشد یعنی یا به شکل طبقه ای یا چین های پلیسه ای روی دامن مانتو. این سبک مانتو کوتاه چین دار برای دختر خانم های کم سن و سالی که لاغر و قد کوتاه هستند می تواند بهترین گزینه انتخابی برای تنوع در بین مانتوهایی که انتخاب می کنند باشد چرا که باعث پُر تر نشان دادن بدن آنها می شود.

مانتو مجلسی دخترانه

خب همیشه هم که دختر خانم ها نباید مانتوهای اسپرت بپوشند. بالاخره زمانیکه به یک میهمانی رسمی دعوت می شوند پوشیدن مانتو مجلسی بهتر و زیباتر از مانتوهای اسپرت می باشد.
مانتو مجلسی دخترانه همچون مانتوهای مجلسی که خانم های سن بالاتر می پوشند خیلی شلوغ نیست و با طراحی ساده ای دوخته شده اند که مدل های مختلفی هم دارند. 

انواع مدل مانتو دخترانه مجلسی

 1. مانتو مجلسی دخترانه اپُل دار
 2. مانتو مجلسی دخترانه آستین خمره ای
مانتو دخترانه مجلسی اپل‌دار

اولین مدل از مانتوهای مجلسی دخترانه که میخواهیم به شما معرفی کنیم، مانتوهای اپُل دار دخترانه می باشد. در مانتوهای مجلسی دخترانه یک اپُل به سرشانه اضافه می شود تا جلوه و شکوه خاصی به مانتو داده شود مخصوصا اگر مدل مانتو مجلسی، مانتو کتی کوتاه دخترانه باشد.

مانتو دخترانه مجلسی آستین خمره‌ای

داشتن آستین های خمره ای برای مانتوهای دخترانه به فرم مجلسی بودن آن ها کمک میکند. اپُل و آستین های خمره ای از المان های فشن در سال های گذشته می باشد که این روزها برای طراحی و دوخت مانتوهای مجلسی دخترانه از آن ها استفاده می شود.

مانتو مجلسی دخترانه

در نهایت اینکه 

انتخاب و خرید مانتو برای هر سن و سالی شاید در ابتدا، کار سخت و دشواری باشد اما زمانیکه با توجه به نکات و موارد مربوط به خرید این کار را انجام دهید شک نداشته باشید که می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
شما دختر خانم های عزیز می توانید با توجه به مکان و موقعیت هایی که می خواهید در آنجا حضور داشته باشید برای خرید مانتو دخترانه مورد نظر خود اقدام کنید.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com برای یک خرید بهتر و آسانتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به خرید مانتو دخترانه
 1. چه مانتوهایی در دسته بندی مانتوهای شیک قرار دارند؟
  مانتوهایی که شما را خوش استایل‌تر، به‌روز تر و در یک کلام، شیک‌تر نشان بدهد.
 2. دختر ها چه سبک مانتوهایی را بهتر است برای دانشگاه انتخاب کنند؟
  بهترین انتخاب برای دختر خانم های دانشجو، مانتوهای بلند، گشاد و جلو بسته می باشد.
 3. مانتو های کوتاه جلوباز را با چه لباس هایی م یتوان ست کرد؟
  با یک زیر سارافونی هم قد مانتو یا یک شومیز مناسب زیر مانتو ست کنید.