بررسی ست جذاب پاییز 2020
رنگ های استفاده  شده در ست جذاب پاییز 2020
رنگ زرد
رنگ طوسی
رنگ صورتی روشن
تیره ترین رنگ آبی
رنگ زیتونی
رنگ های نارنجی و آجری
رنگ مشکی
رنگ قرمز آتشین
جذاب ترین اکسسوری های پاییز 2020
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به ست جذاب پاییز 2020

بررسی ست جذاب پاییز 2020

آب و هوای پاییزی غیر قابل پیش بینی و خیلی متغییراست. شما هودی، کت، سویشرت، پالتو، بارانی  و از این قبیل دست ها را روی لباس های خود می پوشید و می توانید زیر این لباس ها برای زیبایی استایل خود از بافت هایی که نه خیلی ضخیم و نه خیلی نازک هستند، لباس هایی که یقه ی بسته و یا یقه اسکی و پلیورها و حتی تیشرت بپوشید استفاده می کنند. یکی از آیتم های ست جذاب پاییز 2020 که در خرید مانتو باید به آن توجه کرد این است که چه رنگی بخریم که بهمون بیاد و مشکلی در هنگام خرید شال پیش نیاید.

رنگ های استفاده  شده در ست جذاب پاییز 2020 

 • رنگ زرد
 • رنگ طوسی
 • رنگ صورتی که خیلی روشن 
 • تیره ترین رنگ آبی 
 • رنگ زیتونی
 • رنگ های نارنجی و آجری
 • رنگ مشکی 
 • رنگ قرمز آتشین

رنگ های منتخب پاییز 2020

رنگ زرد

از جمله رنگ های ست جذاب پاییز 2020 رنگ زرد است. رنگی که باعث درخشش بیشتر شما در ماه های گرم می شود رنگ زرد است. این رنگ استایل شما را جذاب و متفاوت و خاص می کند می توان از ترکیب زرد با طوسی و کرم استفاده کنید و می توانید از این رنگ در استایل های کاری و رسمی خود استفاده کنید.

رنگ طوسی

این رنگ امسال در کت هایی که اوور سایز هستند استفاده شد و از رسمی و خشکی که قبلا داشت فاصله گرفت. کاری که امسال خیلی ترند شده است این است که لایه لایه روی هم بپوشید که شما می توانید از طیف رنگ طوسی در استایل خود استفاده کنید. رنگی که با طوسی خیلی جذاب است رنگ زرد است.

رنگ صورتی روشن

این رنگ امسال قوی تر ظاهر شده است و در دنیای مد به عنوان رنگی که رمانتیک است استفاده می شود. برند ها از عینک و دامن و کت هایی  برای نمایش این رنگ استفاده می کنند. افراد با سلیقه از این رنگ برای قرار های خود استفاده می کنند.

تیره ترین رنگ آبی 

آبی تیره در تمام فصل های سال قابل استفاده است می توان در ست جذاب پاییز 2020 نیز از آن استفاده کرد. آبی تیره هم با رنگ های جیغ و هم با رنگ های خنثی مثل طوسی ست می شود. با پوشیدن رنگ آبی بقیه از شما حس آرامشی را جذب می کند. سعی کنید در اکسسوری ها و لباس های خود از رنگ آبی استفاده کنید. هنگامی که به خرید مانتو می روید و از رنگ آبی استفاده می کنید بعدش باید اقدام به خرید کیف زنانه کنید و رنگی را بخرید که با آبی ست جرابی را برای پاییز 2020داشته باشید.  

پاییز 2020 این لباس ها رو بپوش

رنگ زیتونی

اگر می خواهید رنگی به جز رنگ مشکی و طوسی در استایل خود استفاده کنید و نمی خواهید خیلی نو چشم باشید بهتر است از رنگ زیتونی در استایل خود  و ست جذاب پاییز 2020 استفاده کنید. این رنگ هیچ گاه از مد نمی افتد و قدیمی هم نمی شود.  

رنگ های نارنجی و آجری

این رنگ همیشه مورد استفاده در پاییز بوده است. با پوشیدن لباس های نارنجی  شما نشان می دهید که شخصیت برون گرایی و خلاقی دارید. گاهی با اینکه به رنگ نارنجی علاقه دارید ولی نمی توانید از آن استفاده کنید بهترین کار این است که با استفاده از یک اکسسوری نارنجی رنگ ، علاقه خودتون نشان دهید. 

رنگ مشکی 

رنگ مشکی به راحتی در هر فصلی ست می شود. امسال رنگ سرتا پا مشکی ترند شده است که نشان دهنده قدرت است. از رنگ سرتا پای مشکی برای نشان دادن بحران ها و نارضایتی ها استفاده می کنند. 

رنگ قرمز آتشین

رنگ قرمز در بیشتر کالکشن هایی که در پاییز امسال بود استفاده شده است و طرفداران زیادی دارد و از پوشیدن این رنگ هراسی نداشته باشید. برند های متفاوتی از رنگ قرمز استفاده می کنند و از این رنگ برای دوری از افسردگی که ممکن است در پاییز به آن دچار شویم استفاده می کنند. کسانی که دنبال ست جذاب پاییز2020 می گردنند از ترکیب قرمز آتشین با طوسی و مشکی استفاده کنند. 

جذاب ترین اکسسوری های پاییز 2020

 1. کراوات های مردانه 
 2. شال های قواره بزرگ وپهن و پشمی 
 3. استفاده از دستمال گردن
 4. سنجاق سینه و شال گردن 
 5. هدبند و کلاه
 6. دستکش های اپرا و چرمی 
 7. کمربند هایی که درآن ها زنجیر استفاده شده است
 8. جوراب شلواری توری
 9. زنجیر های طلایی درست روی کیف های دستی

بهترین اکسسوری های پاییزی

در نهایت اینکه 

در این مقاله سعی کردیم رنگ هایی که در ست جذاب پاییز 2020 مطرح بود را برای شما شرح دهیم و شما می توانید در هنگام خرید مانتو و شلوار و خرید کیف زنانه و خرید شال از آن ها استفاده کنید و بهترین استایل ها را برای خود بسازید.

سوالات مربوط به ست جذاب پاییز 2020
 1. چه رنگ هایی در پاییز پوشیدنشان اشتباه است؟
  از رنگ هایی که زمستانی و سرد هستند دوری کنید مانند آبی یخی، زرد کم رنگ، سبز دریایی، ارغوانی و...از پوشیدن یک دست سیاه و سفید اجتناب کنید. زیرا این رنگ ها پوست شما را تیره می کنند. سعی کنید این رنگ ها را با رنگ های متضادشون ست کنید
 2. چه اکسسوری هایی برای پاییز مناسب هستند؟
  سعی کنید زیورآلات، کفش و کیف خود را با لباس های پاییزی خود ست کنید.
  زیورآلات طلایی و جواهرات را با سایه هایی از تم طلایی با پوست صورت خود هماهنگ کنید.
  رنگ های قرمز، نارنجی، سدری برای کفش های خود استفاده کنید.
 3. چه رنگ های مناسب پاییز هستند؟
  آبی فیروزه ای، بنفش، زرد، مشکی، قرمز، نارنجی،صورتی