فانتزی چیست؟
خرید شال و روسری فانتزی
نکات خرید شال و روسری فانتزی
چه طرحی
چه رنگی
چه جنسی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید شال فانتزی

طرح های فانتزی یکی از تازه ترین و جدید ترین طرح هایی هستند که این روزها در طراحی و دوخت شال و روسری از آن ها استفاده می شود. اما برای خرید شال فانتزی باید چه کار کرد؟ چه نکاتی در این زمینه به شما کمک زیادی می کنند؟ جنس و اندازه شال فانتزی میتواند روی خرید شما تاثیر گذار باشد؟ شال فانتزی را با چه سبک لباس هایی می توان ست کرد؟
نگران نباشید. ما، درporove.com به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد و شما را برای خرید یک شال فانتزی زیبا راهنمایی خواهیم کرد.

فانتزی چیست؟

به نظر شما معنا و مفهوم کلمه فانتزی چیست؟ شاید بگویید که فانتزی بیشتر برای وسایل و لباس های بچه گانه مورد استفاده قرار میگیرد یا در صنعت فرش این عبارت را زیاد شنیده اید.
خب ما به شما خواهیم گفت که منظور از کلمه فانتزی در شال و روسری چیست؟ در حقیقت فانتزی به آن دسته از لباس ها، شال و روسری گفته می شود که از طرح های زیبایی ساخته شده اند و نشان دهنده یک نوستالژیک خاص می باشند.
این روزها بازار متقاضیان شال فانتزی کم نیست و خانم ها در هر سن و سالی که باشند دوست دارند که در کمد لباس هایشان یک نمونه شال یا روسری فانتزی داشته باشند.

خرید شال و روسری فانتزی

برای خرید شال فانتزی باید به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم. فراموش نکنید که توجه به این نکات مهم می تواند تاثیر زیادی در نحوه خرید شال مورد نظر شما داشته باشد.
شکا زمانیکه با اطلاع کافی درباره اکسسوری یا لباس هایی که قصد خرید آن ها را دارید اقدام می کنید شک نداشته باشید که می توانید بهترین ها را در اختیار داشته باشید. 

نکات خرید شال و روسری فانتزی

 • چه طرحی
 • چه رنگی
 • چه جنسی

چه طرحی؟

طرح های متنوع بسیار زیادی برای دوخت انواع شال و روسری به کار برده می شوند که یکی از جذابترین این طرح ها فانتزی می باشند. برای خرید شال از نوع فانتزی آن ابتدا به طرح روی شال یا روسری خوب دقت کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که آن شال یا روسری را می خواهید با کدام لباس یا مانتو خود ست کنید.
مثلا: خانمی که می خواهد شال یا روسری مناسبی را برای مانتو سنتی خود انتخاب کنند به سراغ شال فانتزی می رود که از برگ ها و گل های بزرگی طراحی شده است این نمی تواند گزینه مناسبی باشد زیرا که در همان نگاه اول ناهماهنگی کاملاً به چشم می‌آید. پیشنهاد ما به شما این است که مانتوهای ساده گزینه بهتری هستند که شما می توانید با شال یا روسری فانتزی خود آن ها را ست کنید. 

شال فانتزی طرح پاییزی

چه رنگی؟

نکته مهم دیگر برای خرید شال یا روسری فانتزی رنگ آن است. در انتخاب رنگ برای شال و روسری، بهتر است رنگ شال یا روسری خود را با یکی از موارد زیر ست کنید.

 1. یکی از اجزای لباس و مانتویی که می خواهید آن را با شال و یا روسری فانتزی ست کنید. مثلا: دکمه های لباستان
 2. رنگ شال انتخابی با رنگ مانتو و شلوار یکی نباشند. زیرا هنگامی که شال همرنگ آن ها را برای ست استفاده می کنید ترکیب خسته کننده ای حاصل می شود.
 3. یکی از بهترین گزینه های این است که شال و روسری فانتزی خود را با رنگ چشمانتان ست کنید.

چه جنسی؟

 از همه موارد و نکات عنوان شده مهم تر جنس شال و روسری شما است که قصد خرید آن را دارید. شال‌های فانتزی و روسری‌های فانتزی مختلف با جنس‌های بسیار متنوع مثل نخی، حریر، ابریشم و ... در بازار موجود هستند. بنابراین سعی کنید که با کیفیت ترین آن ها را انتخاب کنید.

روسری فانتزی قواره بزرگ

در نهایت اینکه 

برای اینکه همیشه بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید انجام دهید نیاز است که قبل از خرید نکات و موارد مهمی که شما در این زمینه کمک بسیار زیادی میکنند را در نظر داشته باشید و با توجه به آن ها برای خرید لباس و یا شال مورد نظر خود اقدام کنید.
پُرُوِ تمام سعی خود را کرده است که هر آنچه به شما برای خرید شال فانتزی کمک می کند را در این مقاله به اختصار توضیح دهد و شما را برای یک خرید لذت بخش آماده کند.
در صورتیکه هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی در این مورد دارید می توانید با همکاران و مشاوران ما، در سایت porove.com مطرح نمایید.

سوالات مربوط به خرید شال فانتزی
 1.  شال فانتزی را با چه سبک مانتو می توان ست کرد؟
  باید بگوییم بهترین گزینه برای شال و روسری فانتزی مانتوهای ساده می باشند.
 2. شال و روسری فانتزی را بهتر است در چه فصلی از سال استفاده کرد؟
  جنس پارچه هایی که برای دوخت شال و روسری فانتزی به کار می روند با توجه به فصل های مختلف سال می باشند و شما می توانید در هر چهار فصل سال شال فانتزی مورد نظر و مناسب با همان فصل را خریداری کنید.
 3. شال و روسری های فانتزی در قواره های بزرگ موجود می باشند؟
  بله، شال و روسری های فانتزی در قواره و سایزهای بزرگ نیز موجود می باشند.