در پاییز تیپ و استایل مان چه رنگی باشد
بهترین رنگ ها برای تیپ پاییزی
در پاییز چه رنگی بپوشیم
بهترین رنگ های پاییزی
رنگ طلای و زرد برای استایل پاییزی
آبی فیروزه ای
رنگ قرمز برای لباس های پاییزی
نارنجی عروس رنگ های پاییز
بنفش
کرم یا شتری
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به پاییز این رنگی بپوش

خب، داشتن ظاهری آراسته و مناسب مُد روز برای خانم ها و آقایون اهمیت زیادی دارد البته شاید درصد اهمیت این مسئله در خانم ها کمی بیشتر از آقایون باشد. طبیعتا این خانم ها هستند که بیشتر به دنبال پاسخی هستند برای اینکه بدانند در چه موقعیت ها و مکان هایی از چه سبک لباس ها و تیپ هایی می توانند استفاده کند. شاید الان ذهن آن ها درگیر این مسئله باشد که پاییز امسال باید چه کار کنند و برای خرید کیف زنانه از چه رنگ هایی در ست کردن لباس هایشان استفاده کنند!؟ اگر شما هم جزء آن دسته از دوستان عزیزی هستید که نمی دانید پاییز 1400 چه کار کنید با ما همراه شوید تا به شما بگوییم که پاییز این رنگی بپوش تا استایل و تیپ جذابتری داشته باشی.

در پاییز تیپ و استایل مان چه رنگی باشد

 همانطور که در ابتدای این مقاله هم اشاره کردیم سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از شما دوستان عزیز را به خود مشغول کرده باشد انتخاب رنگ مناسب برای ست کردن استایل های پاییز امسال می باشد.
قطعا و بدون شک زمانیکه شما مانتو یا بارونی پاییزی خود را انتخاب می کنید دوست دارید بدانید که برای خرید شال مناسب با آن ها بهتر است چه رنگ و جنسی را انتخاب کنید تا تیپ شما تکمیل شده و زیباتر نشان داده شوید.
نکته مهم اینجاست که شما برای شیک پوشی و خوش تیپ بودن خود در این فصل زیبا باید بدانید چه رنگ های مناسب می باشند و می توانید از آن ها در استایل پاییزی خود استفاده کنید.

جذاب ترین استایل پاییزی

بهترین رنگ ها برای تیپ پاییزی

برای اینکه بدانید چه رنگ هایی برای استایل پاییزی شما مناسب می باشند با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید تا بگوییم که پاییز این رنگی بپوش که بتوانی استایل جذابتری داشته باشی.
نوع پوشش و لباس هایی که شما برای فصل های مختلف سال در نظر میگیرید بدون شک بسیار متفاوت خواهند بود چرا که با شرایط و تغییر آب و هوا نیاز به عوض کردن آن ها دارید.
خانم ها و آقایون زیادی در فصل های مختلف سال رنگ لباس، مو، لاک ناخن و... خود را تغییر می دهند چرا که معتقد هستند و دوست دارند که با تغییر شرایط آب و هوایی آن ها هم تغییر کرده و رنگ خاصی به زندگی خود بدهند.
بنابراین دانستن اصول رنگ ها  و قواعد رنگ شناسی و استفاده کردن از آن ها می تواند به این دوستان کمک زیادی کند تا بتوانند در زمان خرید لباس های فصل مورد نظرشان از مناسب ترین رنگ ها استفاده کنند.

در پاییز چه رنگی بپوشیم

خب، تا به اینجای کار گفتیم که برای انتخاب استایل پاییز امسال باید اصول رنگ شناسی را بخوبی بدانید تا وقتی ما می گوییم که پاییز این رنگی بپوش دیگر برایتان جای سوال نباشد چرا باید از رنگ هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد در استایل پاییزی خود استفاده کنید.

بهترین رنگ های پاییزی

مجموعه رنگ هایی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت جزء بهترین هایی هستند که شما می توانید برای داشتن یک استایل جذاب پاییزی در لباس های خود از آن ها استفاده کنید.
پاییز این رنگی بپوش، بهترین رنگ هایی که می توانید پاییز 1400 از آن ها استفاده کنید عبارتند از:

 1. طلایی و زرد
 2. آبی فیروزه ای
 3. قرمز
 4. نارجی
 5. بنفش
 6. کرم یا شتری

بهترین رنگ ها برای استایل پاییزی

 • رنگ طلای و زرد برای استایل پاییزی

اولین رنگ پیشنهادی ما به شما برای پاییز امسال رنگ طلایی و زرد می باشد. انتخاب این دو رنگ و پوشیدن لباس هایی که در ترکیب آن ها از این دو رنگ استفاده شده است برای پاییز گزینه مناسبی می باشد.
رنگ طلایی از جمله رنگ های درخشان می باشد که بدون شک در استایل های پاییزی زیاد آن را مشاهده کرده اید.

 • آبی فیروزه ای

پاییز این رنگی بپوش، دومین رنگ پیشنهادی ما به شما دوستان خوش سلیقه آبی فیروزه ای است که می توانید در استایل پاییزی خود از آن استفاده کنید. شما به راحتی می توانید این رنگ را با رنگ مشکی ترکیب کنید تا سردی آن کمتر به چشم بیاید و شماظاهری جذاب و زیباتر داشته باشید.

 • رنگ قرمز برای لباس های پاییزی

برای اینکه پاییز امسال ظاهری جذاب تر داشته باشید، لباس هایی که رنگ قرمز تیره دارند را با رنگ های خنثی ترکیب کنید تا استایل جذابی داشته باشید.

انتخاب رنگ نارنجی برای تیپ پاییزی

 • نارنجی عروس رنگ های پاییز

بدون شک می دانید که زرد و نارنجی از جمله رنگ های اصلی برای فصل پاییز می باشند. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که پاییز این رنگی بپوش تا شادتر و پرنشاط تر به نظر بیاید.

 • بنفش

 پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز علاقه مند به رنگ بنفش این است که اگر دوست دارید در استایل پاییزی خود از این رنگ استفاده کنید خانواده پر رنگ آن را انتخاب کنید.
رنگ های پر رنگ جزء محکم ترین و پایدارترین رنگ ها می باشند و به شما حس اقتدار می بخشند. بنفش یک رنگ سلطنتی است و برای لباس های میهمانی مناسب است. 

 • کرم یا شتری

آخرین رنگ پیشنهادی ما به شما برای گفتن این جمله که پاییز این رنگی بپوش، رنگ های کرم و شتری می باشند. رنگ هایی که می توانید برای تکمیل کردن استایل پاییزی خود در اکسسوری هایی خود از آن ها استفاده کنید.

ست کردن رنگ کرم و شتری برای پاییز

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با معرفی بهترین رنگ های پاییزی توانسته باشم شما را راهنمایی کنیم که پاییز این رنگی بپوش تا جذابتر از همیشه شوی و استایل پاییزی منحصر به فردی را برای خود آماده کنید.
چنانچه در این مورد و انتخاب رنگ های پاییزی در استایل خود با مسئله و سوالی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید و مشورت های لازم را دریافت کنید.

سوالات مربوط به پاییز این رنگی بپوش
 1. در استایل پاییزی می شه از رنگ جین هم استفاده کرد؟
  بله، بهتر است که از جین های تیره بیشتر استفاده کنید تا جین های رنگ روشن.
 2. انتخاب رنگ زیتونی برای تیپ پاییزی انتخاب درستی است؟
  رنگ زیتونی به دلیل خنثی بودنش به راحتی با تمامی رنگ ها ست می شود و شما می توانید آن را با هر ترکیب رنگی که دوست دارید در پاییز ست کنید.
 3. بارانی یا مانتو خردلی را در پاییز با چه رنگ شالی ست کنیم؟
  برای ست کردن می توانید از رنگ های خنثی همچون خاکستری و زیتونی استفاده کنید.