ست کردن پافر در پاییز
راهنمای ست کردن پافر برای پاییز
نحوه ست کردن پافر قرمز با انواع لباس
نحوه ست کردن پافر مشکی با انواع لباس
نحوه ست کردن پافر با بوت و نیم بوت
نحوه ست کردن پافر با رنگ روشن
نحوه ست کردن پافر با اکسسوری
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به راهنمای خرید پافر برای پاییز

علاقه مندان به پافرهای زیبا و جذاب پاییزی و زمستانی، برای امسال آن پافری که دوست دارید را تهیه کرده اید؟! دوست ندارید از پافرهای قدمی خود در پاییز 1400 استفاده کنید؟ شاید هم اصلا درباره این لباس زیبای پاییزی اطلاعی ندارید و نمی  دانید که چطور می توانید آن را با سایر لباس های پاییزی خود ست کنید تا استایل زیبا و جذابی داشته باشید. porove.com با راهنمای خرید پافر برای پاییز همراه شما است تا به شما کمک کند بهترین خرید و انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

ست کردن پافر در پاییز

بدون شک می دانید که کاپشن های پافر یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین لباس هایی هستند که شما می توانید از آن ها در پاییز و زمستان استفاده کنید. این کاپشن ها دارای الیاف مصنوعی می باشند که خاصیت گرمایی و در عین حال سبکی پافرها را فراهم می آورد.
این پافرها انواع مختلف کوتاه و بلند دارند و هم دارای آستین هستند و هم بدون آستین که به راحتی با یک زیر سارافونی یا هودی می توانید آن ها را استفاده کنید.
اما نکته اصلی درباره ست کردن آن ها می باشد که در راهنمای خرید پافر برای پاییز به این موضوع نیز اشاره شده است.
ست کردن پافرهای به خاطر حجم پفی که دارند در ظاهر کار سخت و دشواری می باشد اما اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست چرا که تیم پُرُوِ همراه شما است تا بتوانید سک ست زیبا و جذاب را برای پافرهای پاییزی خود تهیه کنید.

ست کردن پافر پاییزی

راهنمای ست کردن پافر برای پاییز

در ابتدای مقاله امروز به این موضوع اشاره کردیم که ست کردن پافر در ظاهر کار سخت و دشواری است اما اگر با راهنمای خرید پافر برای پاییز همراه شوید به راحتی می توانید کاپشن های پافر خود را به راحتی با هر لباسی که دوست دارید ست کنید.
در ادامه به چند روش و نحوه ست کردن پافر اشاره ای کرده ایم.

 • نحوه ست کردن پافر قرمز با انواع لباس
 • نحوه ست کردن پافر مشکی با انواع لباس
 • نحوه ست کردن پافر با بوت و نیم بوت
 • نحوه ست کردن پافر با رنگ روشن
 • نحوه ست کردن پافر با اکسسوری

نحوه ست کردن پافر قرمز با انواع لباس

پافرهای پاییزی موجود در بازار رنگ های متنوع و جذاب زیادی دارند که هر کس با سلیقه ای که دارد زنگ مورد علاقه خود را انتخاب می کند. اما سوال اصلی اینجاست که مثلا برای ست کردن پافر سفید باید چه کار کرد؟
از آنجایی که رنگ سفید یکی از رنگ هایی است که به راحتی می توان آن را با سایر رنگ ها ست کرد پس به سراغ یک رنگ سخت تر رفته و درباره نحوه ست کردن آن صحبت می کنیم.
پافر شما قرمز رنگ است و نمی دانید که آن را با چه لباس هایی بهتر است ست کنید؟ برای خرید شال مناسب با پافر قرمز رنگ خود دچار مشکل شده اید؟ اصلا نگران نباشید راهنمای خرید پافر برای پاییز به شما می گوید که پافر قرمز خود را با چه لباس هایی بهتر است ست کنید.
بهترین انتخاب رنگ برای لباس هایی که آن را با پافر قرمز رنگ خود ست کنید رنگ های سفید و مشکی می باشند که یک ترکیب رنگ جذاب به خصوص در فصل های سرد سال می باشند.

نحوه ست کردن پافر مشکی با انواع لباس

آن دسته از دوستانی گه پافر مشکی تهیه کردید، نگران چه هستید؟ کار شما خیلی آسانتر است چرا که شما یک رنگ کلاسیک را انتخاب کرده اید که می توانید با هر رنگ لباسی که دوست دارید آن را ست کنید.

ست کردن پافر با لباس های رنگ روشن

نحوه ست کردن پافر با بوت و نیم بوت

لباس هایی که می توانید با پافرهای رنگی خود ست کنید را انتخاب کردید و حال مانده اید که چه بوت یا نیم بوتی را با آن ها ست کنید؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم کفش های خود را در رنگ های سرد و خنثی انتخاب کنید. پوشیدن و انتخاب کفش های پاشنه دار و رسمی نمی تواند گزینه چندان مناسبی برای ست کردن با پافر پاییزی باشد.
البته کفش های اسپرت و اسنیکرز هم می توانند انتخاب خوبی برای ست شدن با پافر شما باشند.

نحوه ست کردن پافر با رنگ روشن

خیلی از دوستان هستند که دلشان می خواهد در زیر پافر خود از لباس هایی به رنگ روشن استفاده کنند. توصیه ما به این دوستان عزیز این است که اگر پافر آن ها رنگش روشن است بهتر است که لباس هایشان را به رنگ تیره انتخاب کنند تا استایل جذابتری داشته باشند.

نحوه ست کردن پافر با اکسسوری

کلاه، عینک، خرید کیف زنانه، کمربند و.... همگی از جمله اکسسوری هایی هستند که در تکمیل استایل شما بی تاثیر نمی باشند و بنابراین انتخاب بهترین و مناسب ترین آن ها برای ست کردن با پافری که خریداری کرده اید اهمیت زیادی دارد.
برای انتخاب اکسسوری ها رنگ تیره را برگزینید و یا از رنگ های متضاد با پافری که خریده اید استفاده کنید.

ست کردن پافر با اکسسوری مناسب

در نهایت اینکه 

ما سعی کردیم تا در راهنمای خرید پافر برای پاییز به شما کمک کنیم تا مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید که ست کردن آن با هر لباسی که دوست دارید کار سختی نباشد.
دوستان و مشاوران ما از طریق سایت porove.com همراه شما هستند تا هر سوال، انتقاد و پیشنهادی در این زمینه دارید را پاسخگو باشند.

سوالات مربوط به راهنمای خرید پافر برای پاییز
 1. ست کردن پافر با هودی برای پاییز انتخاب درستی است؟
  پافر ها بهترین گزینه برای ست شدن با هودی می باشند. بهتر است رنگ هودی و پافر هماهنگ باشد یا از هودی های رنگ روشن و پافر رنگ تیره استفاده کنید تا ست جذابتری داشته باشید.
 2. پافرهای سفید رنگ را با چه ترکیب رنگ هایی بهتر است ست کنیم؟
  رنگ سفید از جمله رنگ هایی است که ست کردن آن با هر ترکیب رنگی جذاب و زیبا می شود مخصوصا با رنگ های تیره.
 3. پافر را بهتر است با چه شلوارهایی استفاده کرد؟
  شلوار جین تنگ یا شلوار استرچ بهترین گزینه می باشند که آنها را با پافر خود ست کنید.