چند آیتم ضروری برای پاییز
جذابترین آیتم های پاییزی
مانتو پاییزی
کت جین
یقه اسکی
بارونی دورو
وست و پافر
کت پشمی چهارخونه
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به آیتم های ضروری برای پاییز

در مقاله های قبلی شما را آماده کردیم تا بهترین و مناسب ترین پافر پاییزی را برای استایل امسال پاییز خود خریداری کنید اما درباره آیتم های ضروری برای پاییز چندان اشاره ای نکردیم.
کمد لباس های خانم ها برای هر فصل تغییراتی می کنند که لازم و گاها ضروری می باشند. اما اگر امسال نمی خواهید لباس پاییزی خریداری کنید و همان لباس های پارسالی را که نو مانده اند می خواهید استفاده کنید پس پیشنهاد می کنیم هر آنچه که ضروری است را در کمد خود نگه دارید و بقی لباس هایتان را جمع کرده و در فصل و زمان مناسب از آن ها استفاده کنید.

چند آیتم ضروری برای پاییز

خب، هر یک از چهار فصل سال جذابیت های خاص خود را دارند و شما در هر یک از ار فصول می خواهید استایل زیبایی داشته باشید. به همین خاطر است که با آغاز فصل جدید به دنبال بهترین ها می باشید.
ما امروز می خواهیم به شما کمک کرده و آیتم های ضروری برای پاییز را به شما معرفی کنیم تا دیگر دغدغه و استرس این را که چه لباسی را برای این روزها مناسب است که استفاده کنید نداشته باشید.
پیشنهاد می کنیم که فعلا خرید شال، بارانی، کفش و سایر لباس های پاییزی را کنار بگذارید و سری به کمد لباس هایتان بزنید. اگر هر یک از آیتم هایی که ما، در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم را در کمد لباس هایتان ندارید آن موقع برای خرید پاییزی خود را آماده کنید.

جذابترین آیتم های پاییزی

جذابترین آیتم های پاییزی

آنچه که نیاز است شما در روزهای پاییزی در کمد لباس های خود داشته باشید مجموعه زیر می باشند که تنها چند نمونه از آیتم های ضروری برای پاییز می باشند که بیشتر مورد استفاده می باشند.

 • مانتو پاییزی
 • کت جین
 • یقه اسکی
 • بارونی دورو
 • وست و پافر
 • کت پشمی چهارخونه

مانتو پاییزی

یکی از آیتم های ضروری برای پاییز، مانتوهای پاییزی می باشند که بدون شک حداقل دو نمونه از آن ها را در کمد لباس های خود دارید. این گزینه برای روزهای ابتدای فصل پاییز که هوا چندان هم سرد نیست و نیازی نیست که شما خیلی خود را در برابر هوا ایمن کنید گزینه های بسیار مناسبی می باشند.

کت جین

اگر دوست دارید که استایل جذاب و متفاوت تر نسبت به هر سال داشته باشید استفاده از کت های جین گزینه مناسبی است. این مدل کت ها چند سالی می شود که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند.
کت جین تیپ منحصر به فردی به شما می دهد که با مُد روز نیز هماهنگی لازم را دارد. شما به راحتی می توانید آن را با مانتو، سارافون،تونیک و لباس های بافت به راحتی ست کنید.
در واقع این مدل کت ها از پررکاربردترین لباس های پاییزی می باشند.

کت جین پاییزی

یقه اسکی

یکی دیگر از لباس هایی پاییزی که برای این روزها لازم و ضروری می باشند یقه اسکی های جذاب و زیبا می باشند که شما می توانید آن ها را با لباس های زیر به راحتی ست کرده و استایل جذابی برای خود آماده کنید.

 1.  کت اسپرت
 2.  جلیقه اداری
 3.  سارافون کمربند دار
 4. کت بارانی
 5.  شلوارهای بلند دمپا گشاد
 6.  دامن بلند

بارونی دورو

بارونی های دو رو و یک رو از دیگر آیتم های ضروی برای پاییز می باشند. برای تکمیل کردن استایل های غیر رسمی خود می توانید یک تیشرت ساده زیر بارونی خود بپوشید  و آن را با یک شلوار فاق بلند به راحتی ست کنید.
اگر هم دوست دارید استایل رسمی تری داشته باشید آن را با شلوار جمع و جور مشکی و خرید کیف  زنانه جنس چرم ست کنید.

وست و پافر

از پرطرفدارترین آیتم های ضروری برای پاییز که بیشت ردختر خانم ها یجوان جذب آن می شوند ست کردن وست و پافر می باشد که یک استایل و تیپ اسپرت را برای شما به وجود می آورد.

کت پشمی چهارخونه

لباس های چهارخونه یکی دیگر از آیتم های پرطرفدار برای پاییز می باشند. شما می توانید آن ها را به روش های مختلفی در استایل خود استفاده کنید. مثالا: کت و شلوار چهارخونه بپوشید و با اکسسوری سفید و تاپ مشکی ست کنید.
پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز این است که اگر می خواهید استایل زیباتری در پاییز داشته باشید از کت های گشاد چهارخونه در استایل خود استفاده کنید و آن را با یک شلوار جین گشاد و بوت کوتاه ست کنید.

ست وست و پافر

در نهایت اینکه 

ما سعی کردیم تا مجموعه ای از آیتم های ضروری برای پاییز که طرفداران بسیار زیادی دارند را به شما معرفی کنیم که راحتر بتوانید برای ست های پاییزی خود را آماده کنید.
مشاوران و همکاران ما از طریق سایت porove.com همراه شما هستند تا به سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما پاسخ دهند.

سوالات مربوط به آیتم های ضروری برای پاییز
 1. پیراهن های چهارخونه را میشه در فصل پاییز هم استفاده کرد؟
   پیراهن های چهارخانه پشمی برای استایل لایه ای روزهای پاییزی بسیار مناسب هستند.
 2. بافت های نازک و شل برای چه افرادی مناسب است؟
  این مدل بافت ها برای انواع اندام ها و موقعیت های متفاوت مناسب می باشند.
 3. کت های ترشی را پاییز امسال هم می توان استفاده کرد؟
  بله، کت های ارتشی لباس مورد علاقه بسیاری از خانم ها برای فصل پاییز است.