روانشناسی رنگ مشکی
ست کردن مانتو مشکی
کفش مناسب مانتو مشکی
ست کردن مانتو مشکی با شال مناسب
مانتو مشکی را با چه شلواری ست کنیم؟
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به ست کردن مانتو مشکی

از آنجایی که رنگ مشکی جزء رنگ های خنثی می باشد طبیعی است که خانم ها دوست داشته باشند تعدا زیادی مانتو به این رنگ را در کمد لباس های خود داشته باشند. اما مسئله تنها خرید مانتو به رنگ مشکی نیست. شما دوستان عزیز باید درباره ست کردن مانتو مشکی هم کمی اطلاعات داشته باشید تا بتوانید همیشه ظاهری زیبا و آراسته داشته باشید.
خوبی، که مانتوهای مشکی دارند این است که به راحتی با تمامی رنگ ها همخوانی دارند و شما برای ست کردن آن زیاد دچار دردسر نخواهید شد.

روانشناسی رنگ مشکی

قبل از اینکه بخواهیم با شما عزیزان درباره نحوه ست کردن مانتو مشکی کنیم، می خواهیم کمی به روانشناسی رنگ مشکی بپردازیم.
حتما شما هم زیاد شنیده اید که می گویند مشکی رنگ عشق است؟! خب، علمی تر بخواهیم درباره رنگ مشکی با شما صحبت کنیم باید بگوییم که، رنگ مشکی از خالص ترین رنگ ها می باشد که معنای سادگی را می رساند. رنگ مشکی تاثیرات قدرتمندی دارد و می تواند با سبک زنگی پیچیده همراه باشد. 

ست کردن کفش مناسب با مانتو مشکی

ست کردن مانتو مشکی

خب، همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم مانتوهای به رنگ مشکی به خاطر خاصیت خنثی بودن این رنگ به راحتی با بیشتر رنگ ها هماهنگی دارند و ست کردن آن کار چندان سخت و دشواری نیست.
رنگ مشکی به خاطر خاصیت جذب نوری که دارد برای بهار و تابستان چندان نمی تواند گزینه مناسبی باشد مگر در شرایط و موقعیت های خاص( مثلا لباس های فرم اداری).
اما برای روزهای نسبتا سرد پاییز و سرمای زمستان گزینه بسیار خوب و عالی می باشد. انتخاب مانتوهای مشکی باعث می شود که شما بیش از حد چاق یا لاغر به چشم نیایید.

کفش مناسب مانتو مشکی

برای ست کردن مانتو مشکی و تکمیل استایل خود باید به دنبال کفش مناسب باشید. به نظر شما برای اینکه استایل زیبایی داشته باشید بهتر است چه کفشی را با مانتو مشکی خود ست کنید؟!
کفش هایی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم برای ست کردن با مانتو مشکی گزینه مناسبی می باشند.

 • برای تیپ های اسپرت: کتونی و کفش های سفید زنانه، نیم بوت های دخترانه اسپرت، صندل های تابستانی با رنگ های مشکی، طوسی و قرمز 
 • برای تیپ های مجلسی: کفش ها و صندل های پاشنه دار زنانه و دخترانه قرمز، مشکی، طوسی، کفش های پلنگی و پوست ماری، کفش های نود و کالباسی روشن 

مانتو مشکی رو با چه شالی ست کنیم

ست کردن مانتو مشکی با شال مناسب

مانتو مشکی که دوست دارید را انتخاب کرده اید و اکنون قصد خرید شال برای ست کردن با آن را دارید؟! نمیدانید که برای ست کردن مانتو مشکی چه رنگ شال یا روسری مناسب می باشد؟! همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم به خاطر خاصیت خنثی بودن رنگ مشکی می توانید بیشتر رنگ ها را برای ست کردن با آن استفاده کنید.
شال یا روسری به رنگ های قرمز، زرد، آبی، طوسی، صورتی، سفید و... گزینه های بسیار خوبی برای ست کردن با مانتو مشکی می باشند.  البته یک نکته بسیار مهم را باید در این مورد به خاطر داشته باشید آن هم رنگ پوستتان می باشد.
پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز این است که اگر رنگ پوست شما سبزه و تیره می باشد برای ست کردن مانتو مشکی خود از شال یا روسری رنگ روشن استفاده کنید.

مانتو مشکی را با چه شلواری ست کنیم؟

مناسب ترین شلوارهایی که می توانید برای ست کردن با مانتو مشکی خود از آن ها استفاده کنید، شلوار های لی، شلوار های رنگ طوسی، سفید، زرد، سبز، بنفش، قرمز، زرشکی و نارنجی  می باشد. البته بهتر است برای مانتو های مجلسی کارشده از شلوار های لی استفاده نکنید یا شلوار های لی تیره بپوشید.

بهترین شلوار برای ست کردن با مانتو مشکی

در نهایت اینکه 

آنچه به شما کمک می کند تا برای ست کردن مانتو مشکی خود تصمیم بهتری بگیرید را در قالب این مقاله در اختیارتان قرار داده ایم. عنوان کردیم که برای ست کردن مانتو مشکی خود چه کفش، شال و روسری و حتی چه شلوارهایی مناسب می باشند.

سوالات مربوط به ست کردن مانتو مشکی
 1. مانتو مشکی را با چه رنگ کیف و شالی ست کنیم؟
  انتخاب رنگ صورتی برای کیف و شال جهت ست کردن مانتو مشکی گزینه مناسبی است.
 2. چه رنگ شلواری برای ست کردن با مانتو مشکی مناسب است؟
  شلوار کرم رنگ بهترین انتخاب است.
 3. مانتو مشکی رو با پیراهن های رنگی هم میشه ست کرد؟
  بله، برای اینکه تیپی متفاوت و جذاب با مانتو مشکی داشته باشید می توانید از یک پیراهن یا شومیز رنگی در زیر مانتو مشکی خود استفاده کنید.