کیف های ضروری پاییز 2021
انواع کیف های ضروری پاییزی
کیف های سایز بزرگ
 کیف های دسته کوتاه
کیف های بدون دسته
کیف های کوچیک
کیف سطلی
کیف های فرینج
کیف های مخمل
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به کیف های ضروری برای پاییز

شاید با خودتان بگویید که در فصل پاییز کمتر توجه ای به کیف هایی می شود که در استایل های خود از آن ها استفاده می کنیم. بنابراین چه دلیل برای خرید کیف زنانه که بتوانیم در پاییز از آن استفاده کنیم وجود دارد؟! خب، شاید حق با شما باشد و در فصل هایی همچون پاییز و زمستان کمتر به کیف هایی که در استایل خود از آن ها استفاده می کنید توجه شود. اما به نظر شما بهتر نیست برای همین توجه کم هم که شده شما مناسب ترین کیف ها را در پاییز استفاده کنید؟! فکر می کنید که کیف های ضروری برای پاییز، چه مدل کیف هایی می باشند؟!

کیف های ضروری پاییز 2021

خانم های عزیز، شما دوستان محترم و گرامی که برای استایل پاییزی دارید آماده می شوید و قصد خرید لباس ها و اکسسوری های مناسب این فصل را دارید آیا به غیر از خرید شال، مانتو، شلوار، کت و.... به این موضوع هم فکر کرده اید که کیف های ضروری برای پاییز که می توانید برای تکمیل شدن تیپ خود از آن ها استفاده کنید چه مدل کیف هایی می باشند؟
این موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید که ترندها میایند و میروند اما آنچه همیشگی است و با شما می ماند کیف هایی هستند که شما در استایل های مختلف خود از آن ها استفاده می کنید.
ما امروز می خواهیم به شما بهترین و زیباترین کیف هایی که در پاییز می توانید استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

انتخاب کیف مناسب استایلتان

انواع کیف های ضروری پاییزی

مناسب ترین و بهترین کیف هایی که می  توانید برای روزهای پاییزی خود از آن ها اشتفاده کنید عبارتند از:

 • کیف های سایز بزرگ
 •  کیف های دسته کوتاه
 • کیف های بدون دسته
 • کیف های کوچیک
 • کیف سطلی
 • کیف های فرینج
 • کیف های مخمل

کیف های سایز بزرگ

اولین کیف های ضروری برای پاییز که می خواهیم به شما معرفی کنیم، کیف های سایز بزرگ می باشند که جزء یکی از ترندهای ثابت برای فصل پاییز می باشند.
این مدل کیف ها بیشتر برای سفر و گردش های چند روزه مناسب می باشد که به راحتی میتوانید وسایل ضروری خود را در آن قرار دهید و حمل کنید.

 کیف های دسته کوتاه

از دیگر مدل کیف هایی که برای پاییز بهترین گزینه می باشند،کیف های دسته کوتاه هستند که جزء رایج ترین کالکشن های پاییزی می باشند.

کیف های بدون دسته

مدل سوم از کیف های ضروری برای پاییز را می توانید در هر مکان و موقعیتی که حضور دارید استفاده کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید به کیف های بدون دسته لقب شیک ترین و کاربردی ترین کیف های پاییزی داده شده است.

کیف دستی

کیف های کوچیک یا میکرو

خیلی از دویتان هستند که علاقه زیادی به اکسسوری ها و مجموعه های کوچک و مینیمال دارند. این افراد دوست دارند که دراستایل های خود نیز از این مجموعه مینیمال استفاده کنند.
انتخاب کیف های کوچک و مینیمال نیز یکی از اکسسوری های جذابی است که برای تکمیل کردن استایل پاییزی خود می توانید از آن ها استفاده کنید.
استفاده روزمره از این مدل کیف ها برای قرار دادن لوازم کوچک همچون گوشی موبایل، ایرپاد یا هر چیز کوچیک دیگه‌ای بهترین انتخاب می باشد.

کیف های سطلی

کیف های سطلی محکم و کلاسیک  می باشند و چند وقتی می شود که مجدد به دنیای مُد راه یافته اند. زیباترین کیف های سطلی که در کت واک امسال دیده شدن، کیف های چرمی هستن.

کیف های فرینج

برای استفاده از این مدل کیف های ضروری برای پاییز بهتر است که آن ها را با لباس های ساده ست کنید.

کیف های مخمل

کیف های مخمل جزء کیف های کلاسیکی هست که هر ساله در فصل پاییز مد هستند. این کیف‌ های مخمل، استایل شما رو متفاوت و خاص‌تر نشون میده.

کیف های مخملی برای استایل پاییزی

در نهایت اینکه 

انتخاب کیف های ضروری برای پاییز شاید کمی برایتان سخت و دشوار باشد چرا که تا به حال به این موضوع فکر نکرده اید که برای تکمیل استایل های جذاب پاییزی انتخاب کسف های مناسب می توانند تاثیر گذار باشند.
برای خرید بهترین و مناسب ترین کیف هایی که بتوانید در روزهای پاییزی از آن ها استفاده کنید می توانید با مشاوران ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به کیف های ضروری برای پاییز
 1. چگونه کیف مناسب با استایلمان انتخاب کنیم؟
  برای انتخاب یک کیف مناسب به ۳ موضوع باید توجه داشته باشید. سبک پوشش و استایل، رنگ و متریال و اندام و فرم بدن
 2. چه رنگ هایی برای کیف های پاییزی مناسب می باشند؟
  رنگ های خنثی مثل مشکی، طوسی که با تمام ست های شما همخوانی داشته باشد.
 3. اگر لاغر هستیم و اندام ظریفی داریم چه مدل کیف هایی را نباید استفاده کنیم؟
  اگر لاغر هستید کیف های خیلی بزرگ برای شما مناسب نیستند زیرا قطعا در پشت کیف پنهان خواهید بود