اصول ست کردن شلوار چرم زنانه
شلوار چرم با پالتو و کفش پاشنه بلند
شلوار چرم با ژاکت به همراه کتونی
شلوار چرم با پیراهن بلند به همراه کالج
شلوار چرم با پلیور به همراه بوت بلند
شلوار چرم با کاپشن به همراه نیم بوت
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به شلوار چرم رو با چی بپوشیم؟

همانطور که می دانید این روزها شلوارهای چرمی به قدری توانسته اند در میان خانم ها محبوبیت بدست آورند که هر جا باشند دوست دارند که این مدل شلوار را در استایل خود استفاده کنند. اما سوال اصلی اینجاست که شلوار چرم رو با چی بپوشیم؟ آیا می توان این مدل شلوارهای را با هر مانتو و لباس دیگری به آسانی ست کرد؟
باید بگوییم که ظاهر زیبا و شیکی که این شلوارها دارند بسیار خیره کننده می باشند و به عنوان یک استایل منحصر به فرد شناخته شده اند.
یادگیری درباره اصول ست کردن شلوار چرم زنانه مسئله ای است که می خواهیم در این مقاله به آن اشاره ای داشته باشیم.
اگر خرید مانتو برای فصل پاییز را انجام داده اید و به می خواهید بدانید که آیا می توانید مانتو خود را با شلوار چرمی که دارید ست کنید با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

ست کردن شلوار چرم

اصول ست کردن شلوار چرم زنانه

در این بخش از مقاله شلوار چرم رو با چی بپوشیم؟ قصد داریم با شما دوستان و همراهان همیشگی porove.com درباره نحوه ست کردن شلوار چرم بیشتر صحبت کنیم.
پیشنهادات هایی که ما، در این مورد می توانیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم عبارتند :

 • شلوار چرم با پالتو و کفش پاشنه بلند
 • شلوار چرم با ژاکت به همراه کتونی
 • شلوار چرم با پیراهن بلند به همراه کالج
 • شلوار چرم با پلیور به همراه بوت بلند
 • شلوار چرم با کاپشن به همراه نیم بوت

شلوار چرم با پالتو و کفش پاشنه بلند

اولین گزینه پیشنهادی ما، در پاسخ به این سوال شما دوستان عزیز که شلوار چرم رو با چی بپوشیم؟ انتخاب پالتو و کفش های پاشنه بلند می باشد.
شاید بسیاری از شما دوستان تصور کنید که ست کردن شلوار چرم با سایر لباس ها کار سخت و دشواری است. اما باید بدانید که شما به راحتی می توانید با شلوار چرم، استایل رسمی و نیمه رسمی بزنید.

شلوار چرم با ژاکت به همراه کتونی

خیلی از خانم ها هستند که با پوشیدن کفش های پاشنه دار چندان میانه خوبی ندارند و دوست دارند در تمام استایل های خود از کفش های راحتر همچون کتونی استفاده کنند.
جای نگرانی نیست که مدام از خودتان بخواهید بپرسید که شلوار چرم رو با چی بپوشیم؟ یکی از دیگر ست های جذاب و زیبا برای شلوارهای چرم انتخاب ژاکت و کتونی می باشد.
به راحتی می توانید با یک ژاکت چرم یا جین ست جذابی برای خود آماده کنید. فقط یک نکته مهم را در نظر داشته باشید و آن هم این است که مانتو شما باید مشکی رنگ باشد تا استایل جذابی داشته باشید.
این ست برای استفاده روزانه شما گزینه بسیار مناسبی می باشد و می توانید در زمان خرید شال که دوست دارید در استایل خود استفاده کنید از رنگ های شاد و مناسب فصل استفاده کنید.
انتخاب کتونی سفید برای ست کردن با شلوار چرم مشکی استایل بسیار زیبایی خواهد شد و شما می توانید اگر دوست دارید تیپ اسپرت تری داشته باشید ژاکت خود را با پیراهن های جین ضخیم تغییر دهید.

شلوار چرم با پالتو و کفش پاشنه بلند

شلوار چرم با پیراهن بلند به همراه کالج

اما ست بعدی که می خواهیم به شما پیشنهاد کنیم تا با شلوار چرم خود از آن استفاده کنید انتخاب پیراهن های بلند مناسب پاییز می باشد.
این مدل پیراهن ها می توانند هر رنگ و طرحی داشته باشند و شما به راحتی می توانید از این استایل برای حضور در میهمانی و دورهمی های خودمانی استفاده کنید.
درباره کفش مناسب با این استایل هم باید بگوییم که کالج های مشکی رنگ گزینه بسیار مناسبی می باشند بهتر است که کالج خود را از جنس چرم یا جیر انتخاب کنید که استایل جذابتری داشته باشید.

شلوار چرم با پلیور به همراه بوت بلند

شلوار چرمی خود را با یک پلیور یقه اسکی ساده به همراه یک ژاکت چرمی و بوت بلند به راحتی ست کنید. این استایل برای استفاده روزانه فصل های پاییز و زمستان بهترین انتخاب می باشد.

شلوار چرم با کاپشن به همراه نیم بوت

اگر دوست دارید در تکمیل استایل پاییزی خود به جای بوت های بلند از نیم بوت استفاده کنید پیشنهاد می کنیم که شلوار چرمی خود را با یک کاپشن مناسب فصل ست کنید.
مثلا: می توانید از  کاپشن های خزدار یا مدل ارتشی استفاده کنید. البته ما به شما کاپشم های کژوال را پیشنهاد می دهیم.

ست کردن شلوار چرم با کت چهارخونه

در نهایت اینکه 

به عوان حُسن ختام باید بگوییم که ست کردن شلوار چرم با انواع پوشش های کار بسیار آسان و راحتی است و نباید شما مدام ذهن خود را درگیر این سوال کنید که با شلوار چرم رو با چی بپوشیم؟ ما سعی کردیم تا در این مقاله اصول ست کردن شلوار چرم با لباس ها و کفش های مختلف را برای شما شرح دهیم تا بهتر و راحتر بتوانید استایلی که دوست دارید را آماده کنید.
یک نکته بسیار مهم را فقط لازم است درباره ست کردن شلوارهای چرمی بدانید و آن هم این است که انتخاب این شلوراها برای هر نوع پوشش رنگی نمی تواند ست زیبایی باشد.
شلوار چرم ماهیت اسپرتی دارد و به نوعی یکی از انواع استایل های خیابانی می باشد بنابراین در انتخاب رنگ لباس هایی که می خواهید با شلوار خود آن ها را ست کنید حتما دقت زیادی کنید.

سوالات مربوط به شلوار چرم رو با چی بپوشیم؟
 1. بلوز مناسب برای ست کردن با شلوار چرم چه بلوزی است؟
  از آنجایی که شلوار چرم بسیار ساده‌است بنابراین بلوز مناسب آن حتما باید طرح‌دار باشد.
 2. برای استایل های مجلسی و میهمانی شلوار چرم را با چه لباسی ست کنیم؟
  شلوار چرم را با یقه اسکی سیاه یا سفید، یک بوت پاشنه دار و بلند و کت طرح دار و فیت ست کنید.
 3. مناسب ترین کفش ها برای ست کردن با شلوار چرم چه کفش هایی هستند؟
  یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها برای پوشیدن با شلوار چرم کفش مناسب آن است. بهترین گزینه از میان مدل های مختلف کفش برای ست کردن با شلوارهای چرمی عبارتند از: بوت ساق کوتاه، کفش های پاشنه بلند و پنجه باریک و کتانی