اهمیت استفاده از شال و روسری در استایل
انواع مدل های شال و روسری 1400
روسری های پلیسه
روسری های ریشه دار
روسری ساتن
شال های باریک
روسری نخی بزرگ
شال و روسری رنگین کمان
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به جدیدترین مدل شال و روسری 1400

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در سال 1400 رنگ و مدل شال و ورسری هایی که در بازار موجود می باشند نسبت به سال های گذشته تفاوت های زیادی پیدا کرده اند.
استفاده از جدیدترین مدل شال و روسری 1400 در استایل شما می تواند نشان از مُد روز بودن شما باشد و شما را در میهمانی ها و محافلی که حضور دارید خاص تر از دیگر خانم ها نشان دهد.

اهمیت استفاده از شال و روسری در استایل 

همانطور که می دانید استفاده از شال و روسری در استایل خانم ها مروبط به هزاران شال پیش و به روم باستان بر میگردد که با گذشت زمان استفاده از آن ها در فصل های مختلف سال به روش های مختلف رواج پیدا کرد.
با گذشت زمان استفاده از شال و روسری به عنوان ابزاری برای تکمیل کردن حجاب خانم ها در بسیاری از کشورها رواح پیدا کرد و وسیله ای شد برای گرم نگه داشتن سر خانم ها در روزهای سرد سال و تکمیل کننده استایل آن ها
شاید بسیاری از خانم ها باشند که در کشورهای مختلف با خرید شال یا روسری می خواهند موهای خود را پوششه داده و از آن به عنوان تکمیل کننده حجاب خود استفاده کنند.
نکته جالب تر درباره شال و روسری این است که در سال 2021 به عنوان یکی از ترندهای جذاب شناخته شده اند که از آن ها به روش های مختلفی استفاده می شود.

اهمیت استفاده از روسری در استایل

 انواع مدل های شال و روسری 1400

همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم از شال و روسری به عنوان ابزاری برای تکمیل کردن استایل خانم ها استفاده می شود.
خانم ها دوست دارند همیشه ظاهری زیبا و آراسته داشتند و به همین خاطر است که دوست دارند در استایل های خود از زیباترین و بهترین لباس ها استفاده کنند.
در این بخش می خواهیم به شما خانم های خوش سلیقه  خوش پوش مجموعه ای از جدیدترین مدل شال و روسری 1400 را معرفی کنیم تا بتوانید با دست باز تری برای خرید شال و روسری مورد نظر خود اقدام کنید.

 • روسری های پلیسه
 • روسری های ریشه دار
 • روسری ساتن 
 • شال های باریک
 • روسری نخی بزرگ 
 • شال و روسری رنگین کمان

روسری های پلیسه

اولین مدل از جدیدترین مدل شال و روسری 1400 که می خواهیم در این بخش به شما معرفی کنیم شال و روسری های پلیسه می باشند.
این مدل شال و روسری از سال 1399 روانه بازار شدن که خوشبختانه توانستند طرفداران زیادی را نیز جذب کنند.
شال و روسری های مدل پلیسه با طیف رنگی که دارند برای تمامی استایل های شما مناسب می باشند  و شما می توانید از مدل شال وروسری در فصل های گرم سال برای تکمیل کردن استایل خود استفاده کنید.

روسری های ریشه دار

بدون شک همه شما عزیزان از این مدل شال و روسری در سال های گذشته زیاد استفاده کرده اید و با آن ها آشنایی زیادی دارید.
شال و وروسری های ریشه دار امسال یکی از جدیدترین مدل شال و روسری 1400 می باشند که در دسته بندی شال و روسری های جنس نخی قرار داده شده اند.

شال پلیسه

روسری ساتن 

یکی از زیباترین و بهترین ترندهای شال و روسری در سال 1400 روسری های ساتن می باشند که جذابیت و شیک بودن خاصی را به استایل شما می دهند.

شال های باریک

چند سالی می شود که شال هایی با عرض پهن روانه بازار شده اند که برای استفاده از آن ها باید به صورت دولایه روی سر قرار داده شوند.
اما شال های باریک یکی دیگر از جدیدترین مدل شال و روسری 1400 می باشد که با عرض کمی که دارند بدون تا زدن هم قابل استفاده می باشند.

روسری نخی بزرگ 

شال و روسری های جنس نخی از جمله مدل شال و روسری هایی هستند که همیشه مُد بوده و طرفدارن بسیار زیادی هم دارند.
این مدل شال و روسری بیشتر برای فصل های بهار و تابستان مورد استفده قرار میگرند و شما می توانید آن ها را با انواع مانتوهایی که در این فصل های سال استفاده می کنید ست کنید.

 شال و روسری رنگین کمان

اما آخرین مدل از جدیدترین مدل شال و روسری 1400، شال و روسری های رنگین کمانی می باشند. این مدل شال و روسی ها نیز از طیق رنگی مختلفی می باشند که به راحتی با هر لباسی می توانید آن ها را ست کنید.

شال و روسری رنگین کمانی

در نهایت اینکه 

همه شما عزیزان به خوبی می دانید که رنگ طوسی و زرد از از جمله رنگ سال 1400 می باشند که استفاده از ترکیب این دو رنگ بسیار فوق العاده است.
اما اگر دوست ندارید که مطابق با مُد روز پیش بروید می توانید برای تکمیل کردن استایل خود از جدیدترین مدل شال و روسری 1400 که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم استفاده کنید.
امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم شما عزیزان را در انتخاب و خرید شال وروسری که دوست دارید راهنمایی کرده باشیم.

سوالات مربوط به جدیدترین مدل شال و روسری 1400
 1. بهترین مدل روسری برای استایل های روزمره و اسپرت چه سبک روسری است؟
  بهترین مدل روسری برای استایل های روزمره و اسپرتروسری یا شال نخی است.
 2. برای استایل های استایل رسمی و مجلسی از چه شال و روسری بهتر است استفاده کنیم؟
  روسری و شال ساتن و ابریشم بهترین انتخاب برای استایل های مجلسی و رسمی شما می باشند.
 3. برای ست کردن مانتوهای پر نقش و نگار از چه روسری یا شالی استفاده باید کرد؟
  اگه مانتو یا لباسی که انتخاب کردید پر نقش و نگار هست و جذابیت ویژه ای داره بهتره شال و روسری ساده و هماهنگ با یکی از رنگ های موجود در استایل خود انتخاب کنید.