توصیه بیست و یکم مد و فشن: طرح پلنگی داشته باشید

پلنگی طرح موردعلاقه شما نیست؟ حتما طرح پلنگی مناسب خودتان را پیدا نکردید! هر کس با هر سلیقه‌ای حتما یک طرح پلنگی پیدا می‌کند که می‌تواند عاشقش باشد!

پلنگی‌ها همیشه مورد علاقه استایلیست‌های معروف هستند، حالا می‌خواهد یک اکسسوری کوچک مثل شال و روسری باشد یا یک جفت کفش پاشنه بلند شیک پلنگی یا تکه‌های بزرگتر استایل مثل پیراهن، بلوز یا حتی شلوار!

آن‌ها خیلی ساده هر استایلی را گران قیمت‌ و خاص‌تر نشان می‌دهند.


توصیه بیست و دوم مد و فشن: طرح‌دارها را با هم بپوشید

ست کردن چند لباس طرح دار در یک استایل، می‌تواند پراز ریزه‌کاری و ترفندهای حرفه‌ای باشد، اما همیشه لازم نیست برای ست کردن طرح دارها یک استایلیست حرفه‌ای باشید، کافیست از یکی از دو راه زیر استفاده کنید:

  • از طرح‌های متفاوت با ترکیب رنگ‌های مشابه استفاده کنید
  • یک تکه با طرح‌های درشت را با تکه دیگر با طرح‌های ریز و ظریف ست کنید


توصیه بیست و سوم مد و فشن: بر ترس از رنگ‌ها غلبه کنید

رنگ‌های طبیعی زیبایی خاص و گیرایی بالایی دارند، مشکی، طوسی، سرمه‌ای، کرم و استخوانی و … اما باید بر ترس از رنگ‎ها هم غلبه کرد!

برای شروع یک رنگ خاص و گیرا مثل زرد، نارنجی یا بنفش جیغ یا هر رنگ مورد علاقه دیگری را انتخاب کنید، بعد آن را با بخش‌های دیگر تیپ خودتان در رنگ‌های طبیعی تکمیل کنید.


توصیه بیست و چهارم مد و فشن: از مدل‌های مردانه استفاده کنید

شلوارهای پارچه‌ای، کت و شلوار مجلسی زنانه، شلوار جین بوی فرند و شومیزهای گشاد جذاب و بسیاری از مدهای بانمک و خاص زنانه از دنیای لباس‌های مردانه گرفته شده‌اند، پس شما هم می‌توانید در دنیای مد مردانه تجربه‌های تازه به دست آورید.

کلاه شاپو را امتحان کنید، یک نیم بوت چرم جسورانه انتخاب کنید و با به هم ریختن قواعد مد یک استایل خاص و جذاب بسازید.


توصیه بیست و پنجم مد و فشن: با خیاطتان دوست شوید

“خیاط شما باید یکی از دوست‌های صمیمی‌تان باشد !” اگر می‌خواهید لباس‌های خوش فرم و کاملا متناسب با خودتان داشته باشید، هیچ چیزی مثل دوست بودن با یک خیاط حرفه‌ای موثر نیست. کوتاه کردن و تغییر فرم لباس‌ها را با خیال راحت به او بسپارید و یک کمد پر از لباس‌های متناسب و خوش فرم داشته باشید.


توصیه بیست و ششم مد و فشن: یک تکه غافلگیرکننده به لباس‌هایتان اضافه کنید

اگر لباس‌های ساده را با هم ست می‌کنید، یک تکه غافل‌گیرکننده متفاوت به آن‌ها اضافه کنید، مثلا روی یک ست لباس مشکی از یک جفت کفش قرمز  یا زرد ، یک کیف دستی خاص یا شال رنگی استفاده کنید.

توصیه بیست و هفتم مد و فشن: روی اکسسوری‌ها سرمایه‌گذاری کنید

اگر نمی‌خواهید پولتان را صرف خرید لباس‌های تازه کنید اما دوست دارید حال و هوای تازگی را به کمد لباس‌هایتان بدهید، روی اکسسوری‌ها حساب کنید. یک جفت کفش یا یک کیف زنانه تازه بخرید یا چیزهای کوچک‌تر مثل چند انگشتر یا یک گردنبند رو لباسی خاص تهیه کنید.


توصیه بیست و هشتم مد و فشن: لباس‌های تنگ و گشاد را ترکیب کنید

دوست دارید تناسب را در استایل خودتان رعایت کنید؟ لباس‌های تنگ و گشاد را با هم ترکیب کنید، مثلا یک شلوار سندبادی را با تاپ ساده تنگ بپوشید یا یک بلوز یا تونیک آزاد را با لگ یا شلوار جذب زنانه ست کنید. برای این کار بیش از هر چیز لازم است به فرم بدنتان آگاهی داشته باشید.

توصیه بیست و نهم مد و فشن: گوشواره‌های میخی را دریابید

فرقی نمی‌کند یک مدل گوشواره بدلی انتخاب کنید یا طلا؛ گشواره‌های میخی با ظرافت خاصی که دارند، می‌توانند در هر استایلی جا بگیرند در عین حال که دست و پاگیر نیستند.

علاوه بر آن اگر در کنار گوشواره از زیورآلات دیگر استفاده می‌کنید، گوشواره‌های میخی این ویژگی را دارند که بیش از اندازه تیپ شما را شلوغ نمی‌کنند و خیلی ساده در کنار زیورآلات دیگر مثل گردنبند، دستبند، ساعت و … می‌نشینند.


توصیه سی‌ام مد و فشن: به فاق شلوار توجه کنید

فاق شلوار نکته‌ای است که نباید نادیده گرفت! شلوارهایی با فاق خیلی کوتاه می‌توانند به یک اشتباه بزرگ در استایل شما تبدیل شوند! پس به ویژه وقتی یک شلوار جین انتخاب می‌کنید به فاق آن توجه ویژه داشته باشید.

فاق شلوار را هماهنگ با فرم اندام خودتان انتخاب کنید، علاوه بر آن لباس‌هایی که انتخاب می‌کنید نیز باید با مدل  و فاق شلوار شما متناسب باشد.


توصیه سی و یکم مد و فشن:  از استایل‌های محبوبتان یک آلبوم شخصی بسازید

هر بار که از خانه بیرون رفتید و کسی از تیپ شما تعریف کرد، یک عکس با همان تیپ و لباس‌ها بگیرید! دفعه بعدی که برای انتخاب لباس عجله داشتید کافی‌ست نگاهی به این عکس‌ها بیاندازید و بعد انتخاب بهترین‌ها ساده‌تر می‌شود!

توصیه سی و دوم مد و فشن: به جای سن و سال به فرم اندام خودتان توجه کنید

سن و سال یک عدد است، به ویژه وقتی لباس انتخاب می‌کنید! گاهی لازم است بدون توجه به عددهای داخل شناسنامه لباس انتخاب کنید، اما همیشه متناسب با فرم بدن خودتان لباس‌ها را انتخاب کنید.


توصیه سی و سوم مد و فشن: لباس‌های سفید را در نور بررسی کنید

لباس‌های سفید به ویژه لباس‌های توری و نازک سفید، در نور بدن نما هستند. پس اگر یک تی شرت یا پیراهن سفید انتخاب می‌کنید همیشه یک بار آن را در نور بررسی کنید و مطمئن شوید لباس‌های زیری که با آن می‌پوشید متناسب با رنگ لباس است.

توصیه سی و چهارم مد و فشن: یک اکسسوری خیلی خاص را در مرکز قرار دهید

اگر لباس مجلسی شما یک پیراهن ساده مشکی رنگ یا چیزی شبیه به آن است یا اگر میخواهید در تیپ مجلسی خودتان یک بخش چشمگیر و خاص اضافه کنید، به زیورآلات فکر کنید. گوشواره یا گردنبند یا یک اکسسوری خاص مثل کیف یا کفش پاشنه بلند، یکی از آن‌ها را با یک طرح درخشان و سنگ‌های براق انتخاب کنید و بگذارید در مرکز توجه استایل شما قرار بگیرد.

توصیه سی و پنجم مد و فشن: در تخفیف‌ها با دقت خرید کنید

یک تخفیف ویژه یک فرصت طلایی خرید است،تخفیف‌های فصلی قیمت‌های وسوسه‌کننده‌ای را به شما پیشنهاد می‌دهد اما برای اینکه بهترین خرید را در تخفیف‌ها داشته باشید، لازم است از قبل بدانید دقیقا دنبال چه هستید و آنچه که انتخاب می‌کنید چقدر برایتان کارایی دارد.

تیپ دخترانه جدید 2018

توصیه سی و ششم مد و فشن: کمربند ببندید

کمربندها می‌توانند هر لباسی  را کامل کنند، یک پیراهن ساده مجلسی یا یک شلوار جین فاق بلند؛ یک کمربند چرم خاص انتخاب کنید یا با یک کمربند رنگی زنانه به لباس‌های ساده، چاشنی جذابیت تزریق کنید.

توصیه سی و هفتم مد و فشن: این ضروری‌های کوچک را داشته باشید

چند سنجاق قفلی، گیره مو، دئودورانت و سوزن ته گرد و اسفنج آرایشی برای از بین بردن لکه‌های ناشی از اسپری، چیزهایی است که به ویژه در مهمانی‌ها باید همراهتان داشته باشید. آن‌ها در شرایط ضروری مورد نیازتان میباشد.

توصیه سی و هشتم مد و فشن: همیشه درجه یک، لباس بپوشید

یک استایل راحت می‌خواهید که در طول روز دست و پا گیر نباشد؟ حتی در این صورت هم باید بهترین‌ها را کنار هم بچینید. هیچ وقت به خاطر وقت کم برای انتخاب لباس یا راحتی بی‌خیال شیک بودن استایل‌تان نشوید! اگر لازم است از شب قبل درباره لباس‌های فردا تصمیم بگیرید یا با چند اکسسوری ساده یک تیپ معمولی را به یک انتخاب خاص مبدل کنید.

توصیه سی و نهم مد و فشن: اگر به شما می‌آید، چند تا بخرید!

البته که باید در لباس‌ها تنوع به خرج داده و تازه‌ها را امتحان کرد. اما  اگر چیزی به شما می‌آید، در یک لباس واقعا احساس راحتی می‌کنید، پیراهنی دارید که اندام شما را زیباتر نشان می‌دهد، در خرید بعدی همان مدل را تکرار کنید! به این ترتیب همیشه در کمدتان چیزی دارید که مطمئنید به شما می‌آید و دوستش دارید.


توصیه چهلم مد و فشن: یک کفش پاشنه باریک به کارتان می‌آید

همیشه یک کفش پاشنه بلند با فرم پاشنه‌های باریک داشته باشید. کفش‌های پاشنه بلند ظریف که با نامpump شناخته می‌شوند بیشتر از هر مدل پاشنه دیگری می‌توانند پاها را کشیده و استایل شما را ظریف و زنانه نشان دهند، بعلاوه اینکه به بیشتر لباس‌های مجلسی می‌آیند.

اگر دوست دارید مثل یک استایلیست حرفه‌ای از دنیای مد و فشن سردرآورید و به تمامی قوانین ریز و درشت آن برای یک تیپ خاص و درخشان آگاه باشید، مجله اینترنتی سایت پرو را دنبال کنید!